-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że zasłużyłaś, jako złoty wolontariusz ogłoszeniowy :) -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Magdą. Jest ZACHWYCONA Puciem. Też pierwsze co powiedziała o nim to stabilny psiak. Ani Magda, ani jej mąż nie mają żadnych problemów w kontaktach z Puciem. Z początku nie jest wylewny do nowych osób, ale po krótkim zapoznaniu przymila się, nadstawia do głaskania i daje się wielbić. Śpi na łóżku. Dziś zdarzyła mu się kupka w kojcu, ale Magda go będzie oduczać załatwiania się w "domowych" warunkach. Słabo je suche jedzenie, ale uwielbia gotowane, więc Magda zostanie jego osobistą kucharką. Nie ma problemu z odbieraniem mu przedmiotów z pyska. Dzisiaj razem z parówką złapał torebkę foliową i Magda bez problemu otworzyła mu paszczę i ją wyjęła. Na razie jest psiakiem, który nie pokazał cienia agresji. Oby tak zostało. [IMG]http://1.1.1.4/bmi/www.forum.**********/images/smilies/cheerful.gif[/IMG] -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Baaaardzo jest delikutaśny :) Jak dostałam ogonem to mam siniaka. Jak z koniem się czułam na sznurku. W hotelu |Robert zaczął się śmiać sam z siebie, bo myślał że on będzie mniejszy... Ile ma lat? Musimy mu w paszcze zajrzeć. -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ładne zdjęcia. Mam nadzieję, że przyczynią się do znalezienia fajnego domu dla Legala :) -
Bardzo się cieszę, że astusia wróciła do domu. Oby to był dobry właściciel i już o nią dbał. Za Czesia i za Ciebie trzymam MOCNO kciuki! Czesio jest cudny na tych Twoich fotkach. Teraz mądry dom trzeba mu znaleźć.
-
Astowaty jak najbardziej. ;)
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety, pomimo ponawianych ogłoszeń co kilka dni, nie ma telefonów w sprawie Malinki. Dostałam w odpowiedzi na mail o nią jedyne zapytanie, czy mamy szczeniaczki bullki. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nowy podopieczny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176062-BULLMASTIFF-PUCIO-uratowany-przed-uA-pieniem-w-hotelu-w-Radomiu?p=13733683#post13733683[/url] -
[B]PUDZIAN, PUDZIO, PUCIO [/B]- tak jest nazywany nasz nowy podopieczny w Fundacji. :-D W czwartek odebraliśmy telefon od ludzi, miłośników molosów, z prośbą o pomoc dla bullmastiffa ze schroniska w Starogardzie. Psiak miał zostać uśpiony, ponieważ po miesięcznym pobycie w schronisku przejawiał tendencje agresywne oraz nie dawał się wyprowadzać z kojca. Pudzio został przywiązany do schroniska z kartką "Pudzian". Przez miesiąc zamknięcia w schroniskowym kojcu znacznie stracił na wadze, stał się mało kontaktowy, a czasami burczał na pracowników. Wczoraj pojechaliśmy po Pudziana i trafił on do naszego zaprzyjaźnionego hotelu u Magdy w Radomiu. W najbliższym czasie zostanie sprawdzony pod kątem zachowań. Pudziana wyprowadziliśmy z kojca bez żadnych problemów, sam wskoczył do samochodu i przespał kilka godzin jazdy. Przez cały dzień obcowania z nami nie wykazał nawet cienia agresji. Jest doskonałym podróżnikiem. W najbliższym czasie przekażemy wieści od Pudziana. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SyzdYSa9gdI/AAAAAAAAA1g/LGsYcP-CkfE/s512/DSC_0395.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SyzdYSEco7I/AAAAAAAAA1k/OB02CrKoolc/s512/DSC_0397.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SyzdYvsAFaI/AAAAAAAAA1s/tzv5HbeuLq0/DSC_0400.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SyzdYqbyZQI/AAAAAAAAA1w/V44mViK-Mxo/s576/DSC_0409.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Syzek8JWlRI/AAAAAAAAA10/PMlVssLeNgM/DSC_0408.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sy0ysSpIIKI/AAAAAAAAA28/t177lBqzLHA/DSC_0416.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sy4sP-VtNPI/AAAAAAAAA3Y/vkDgfnEvUp0/s512/DSC_0417.jpg[/IMG]
-
Ooo, widzę że DT znalazł się bliżej niż myślałaś :) Udało Ci się może pstryknąć fotki astce?
-
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kana, po kastracji wszystko dobrze? Doktor się za każdym razem pyta o Legalka. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że paczuszka doszła :) Co do imprezy w Piekarni. Dostaliśmy dary rzeczowe od sklepu Garfild z Warszawy a na wieczornej imprezie zebrało się 1600zł. Ponieważ jednak menago i szefostwo Piekarni chcą coś jeszcze dorzucić, nie mamy pełnej kwoty. Jak będziemy ją znali, to wstawimy. W sobotę wyruszamy do Starogardu po nowego podopiecznego. Tym razem z amstaffa będzie on miał tylko umaszczenie. :p -
Puma zdrowieje i jest szczęśliwa we własnym domu razem z kotem Leonem.)))
doddy replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
To dziwne, wczoraj rozmawiałam z dr Milewską i 2 opiekunkami... wszyscy zgodnie twierdzili, że sunia jest do zabrania a w lecznicy musi się pojawiać 2 razy w tygodniu. Ale cóż... pewnie zaszła jakaś pomyłka... zostałam źle poinformowana... i takie tam... Już się nie wtrącam. ;) -
Mam już swój modem, to nieco ogłosiłam Konę. Dzisiaj dzwonił do mnie pan zainteresowany jej adopcją... 2 pudelki siedzą na dworze i pilnują, a on szuka pitbulla do domu. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL="http://www.adpedia.pl/"]http://www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.adsy.pl/"]http://www.adsy.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]http://www.alegratka.pl[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/"]http://www.dwukropek.pl[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.etablica.com/[/URL] [URL="http://www.ewarszawa.com/"]http://www.ewarszawa.com[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]http://www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL]http://www.gielda.bai.pl/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewforum.php?f=5[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]http://www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]http://www.kupiepsa.pl[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-cat,20010,0.asp[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/[/URL] [URL]http://www.**********/ogloszenia/index.php[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl/"]http://www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.nasza.warszawa.pl/"]http://www.nasza.warszawa.pl[/URL] [URL]http://www.oferta.com.pl/[/URL] [URL="http://www.ofertownia.pl/"]http://www.ofertownia.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.24polska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/[/URL] [URL]http://ogloszenia.adverts.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rodz=psy[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]http://www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl/"]http://www.olx.pl[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"]http://www.pchlitarg.info.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"]http://www.petsy.pl[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://www.polskastrefa.eu/[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/"]http://www.rozglos.net[/URL] [URL]http://serwis.atena.vip.interia.pl/[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl/"]http://www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"]http://www.szybko-sprzedam.pl[/URL]
-
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Rufus niestety daje mocno w kość demolką jaką sieje podczas zostawania w domu. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Jest źle :( Ja znowu o pieniądzach - zostało 816zł, z tego Beacie dlam 640 na hotel (60zł dołoży Beata)...do 10 stycznia hotel będzie opłacony, a nam zostanie tylko [COLOR=darkred][B]176zł + 300zł [/B][/COLOR][COLOR=black]z deklaracji.[/COLOR] Oj, liczę, że nie spodobają się wam prezenty świąteczne i puścicie ja na bazarku dla suczki. Nie mam pojęcia skąd zebrać te pieniądze. Acha...jeszcze 40zł z cegiełek było o ile pamiętam, ale te pieniądze nie są u mnie.[/QUOTE] U nas pieniądze czekają. Jak będziecie chcieli aby wpłacić je Magdzie to dajcie znać w którym miesiącu a Magda nam je dopisze do faktury. Obiecujemy się też coś dorzucić od siebie jak nie będziemy mieć akurat kryzysu finansowego. -
Wstawiłbyś jakieś fotki Rudego i Czarnej Owcy ;)
-
Anita, u nas cieszą się powodzeniem akcje zbierania darów rzeczowych :) Np. kocy, kołder. Ludzie przynoszą do zoologów, a my odbieramy.
-
Rozliczenie wpłat z "AKCJI ZIMA": Agnieszka L. 60zł Iwona N. 50zł Katarzyna S. 50zł Katarzyna S. 20zł RAZEM: 180zł
-
Do akcji w tym roku włączyli się: - Klub PIEKARNIA - Studio Technik Plastycznych - Sklep Garfild - Firma WERSON - Firma Iwony Zborowskiej Dodatkowo dzięki pomocy Kasi od Fety i Karoliny od Barniego, udało nam się zrobić kilka zbiórek po znajomych, sklepach zoologicznych, lecznicach oraz np. w domu kultury. Na nasze konto wpłynęło kilka wpłat z dopiskiem "AKCJA ZIMA", ale rozliczenie wstawię później bo jestem strasznie zmęczona. Dziękujemy Wam za zaangażowanie!