Tak jak napisała Andzia, mamy 5 ok. 5 tyg podrzuconych do Straży Miejskiej. Do jutra mamy je zabrać, do jutra bowiem nie zostaną one wpisane do ewidencji, aby nie musiały przechodzić 15 dniowej kwarantanny.
Jednego szczylka zgodziła się wziąć Agnieszka24. Aga, OGROMNIE Ci dziękuję po raz kolejny. W poniedziałek pewnie przywiozę go do Agi, a do tego czasu przetrzyma go Julia.
Julia może też weźmie 1 szczeniaka.
Czyli jeszcze 3 DT muszę znaleźć do jutra, a w sumie to do dzisiaj!