Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Do jutra musimy znaleźć domy tymczasowe dla 3 szczeniaków w wieku 5-6 tyg. POMOCY! Może ktoś zechce dać DT.
  2. Pudzianek dziękuje za ogłoszenia :)
  3. Do jutra musimy znaleźć domy tymczasowe dla 3 szczeniaków w wieku 5-6 tyg. POMOCY! Może ktoś zechce dać DT.
  4. Nadal potrzebujemy 3 DT dla szczylków. Schronisko w Celestynowie to nic dobrego... ostatnie wyciągnięte szczeniaki wszystkie były chore. A teraz jest straaasznie zimno!
  5. Do jutra musimy znaleźć domy tymczasowe dla 3 szczeniaków w wieku 5-6 tyg. POMOCY!
  6. Do jutra musimy znaleźć domy tymczasowe dla 3 szczeniaków w wieku 5-6 tyg. POMOCY!
  7. Zaktualizowałam pierwszy post. :) Linki powinny już działać.
  8. Odszczekuję co napisałam :) Mamy na pierwszy miesiąc 500zł od Kasi, która adoptowała Etnę. Tak więc Chico ma opłacony pierwszy miesiąc hotelu. Jak tylko znany będzie termin przylotu dam znać.
  9. W piątek Migotka ma umówioną sterylizację.
  10. Gaston w piątek ma umówiony zabieg kastracji.
  11. Zarezerwowałam miejsce dla Chico w hotelu. Szkoda, że nie ma deklaracji na pomoc dla niego choćby w postaci karmy.
  12. Na szczęście Nero udało się w porę zabrać ze schroniska i umieścić w DT. Nero z każdym dniem wygląda i czuje się coraz lepiej. Jest bardzo zapatrzony w tymczasowych opiekunów, oddalony na 3m od nich już się niepokoi i wraca. Jutro Neruś ma kontrolną wizytę u weta.
  13. Dzięki Ola za chęci pomocy. W razie co będę Cię gnębić.
  14. Pewnie jakbyś wzięła jakiegoś na DT to byś się zastanawiała, czy nie zostawić na stałe.
  15. Ola, szczeniaki są w schronisku w Celestynowie na chwilę obecną. Do jutra p. Działak prosi o zabranie ich. Ale jak na razie mam miejsce tylko ewentualnie na 2. Szukamy DT do czasu znalezienia nowych domów. Jeśli znajdą się DT dalej od Wawy to będziemy szukać awaryjnych DT do czasu transportu.
  16. Każdy kto pozna asty na żywo się w nich zakochuje.
  17. Szkoda, że tak mało osób poruszył los suni.
  18. Tak jak napisała Andzia, mamy 5 ok. 5 tyg podrzuconych do Straży Miejskiej. Do jutra mamy je zabrać, do jutra bowiem nie zostaną one wpisane do ewidencji, aby nie musiały przechodzić 15 dniowej kwarantanny. Jednego szczylka zgodziła się wziąć Agnieszka24. Aga, OGROMNIE Ci dziękuję po raz kolejny. W poniedziałek pewnie przywiozę go do Agi, a do tego czasu przetrzyma go Julia. Julia może też weźmie 1 szczeniaka. Czyli jeszcze 3 DT muszę znaleźć do jutra, a w sumie to do dzisiaj!
  19. Jestem w kontakcie z p. Andrzejem, lekarzem weterynarii, który opiekuje się Chico w UK. Proszę o pomoc w postaci deklaracji na hotel dla niego.
  20. Nasza nowa podopieczna Najda: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177577-AMSTAFFKA-uratowana-od-schroniska-ma-super-DT-u-Kany[/url] I dwie bidy, na które zbieramy fundusze na hotele, bo grozi im eutanazja: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177769-ZABIJCIE-JAE-czyli-fatalna-historia-kolejnej-ASTki-ZBIERAMY-NA-HOTEL-POMA-A-I-TY[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/177854-Astek-lub-jego-mix-do-adopjcji-lub-uspienia-PROSZE-O-OGLOSZENIA-DT-NA-CITO?p=13911926#post13911926[/url]
  21. Cieszę się, że u Was dobrze. Bo bałam się, że już Wam sunia dała mocno w kość.
  22. Biedna suka... Mam nadzieję, że to nic poważnego. Jeszcze ponad tydzień ma obserwację. :(
  23. Jak nie 2 tyg, to dopiero 2 miesiące :) Czyli po uspokojeniu hormonów po ciąży urojonej.
  24. Mailem Ci mogę podesłać teksty i fotki psiaków.
×
×
  • Create New...