Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Dzięki kobitki. Melduję, że odebrałam papiery Bolusiowe :)
  2. Ja już właśnie przygotowałam karton rzeczy na bazarek do wysyłki do Karoliny, co by mnie wyręczyła z wystawieniem i wysyłaniem bazarku (ja mam z tym mocno na bakier). Będą fajne filmy, książki i inne rzeczy, więc już mogę zaprosić ciotki na bazar. Tymczasem w sobotę jedziemy po 2 pierwsze sunie do Bytomia. Trzecią przywiezie nam pewnie Kasia od rottków. :)
  3. Super, że Bond już w domu :) Jagienka, bardzo dziękujemy Ci za pomoc i opiekę nad Bondem! Piszę pw do Ciebie.
  4. O.. ho... Widzę, że nam Rufusek się spod kontroli wyrwał. :crazyeye: Rufi dostaje... raz dziennie 2 zastrzyki. :diabloti: Tylko jest tak zawsze zaaferowany wszystkim wokół w lecznicy, że chyba się nawet nie orientuje. :evil_lol:
  5. Czyli brakuje 285zł deklaracji. To już widać jakieś światełko w tunelu. :)
  6. Frida się zniecierpliwiła chyba tymi nieudanymi próbami wejścia na forum i chyba poszła spać u mamy na kolankach. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG]
  7. Cześć ciotki, które interesują się moim losem. Tu Rufus (swoją drogą mało mi się podoba to imię, ale już niech będzie)... Nudzi mi się, bo dostałem areszt domowy za skakanie, więc postanowiłem chociaż coś pokupować na allegro, zaznać życia for internetowych, zapisać się do koła gospodyń wiejskich. Ostatnio byłem nieco niegrzeczny muszę się przyznać, bo ja to tak lubię postawić na swoim... no i bozia pokarała... a bolało.... nadal jak sobie o tym przypomnę to mi się uszy na drugą stronę wywijają... Ponieważ w psim życiu rządzi jednak optymizm, to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Już dawno tyle cioć i wujków nie krążyło wokół mnie jak przy księciu [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/horse.gif[/IMG] , nie mówiło jakim ja pięknym, uroczym [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/lol.gif[/IMG] itd. Już dawno tyle samochodem nie podróżowałem, nie zwiedzałem. Już dawno nie kombinowałem jak tu wgramolić się na łóżko mając zdrowe 3 łapy i satelitę nadającą na głowie... i tu muszę się przyznać iż nadal jestem w trakcie kombinowania. Ponieważ mam jednak tylko 2 szare komórki, w tym jedna się zawieruszyła, a druga zgubiła, to czekam póki co aż się odnajdą, a wtedy... łóżko moje! Muszę lecieć, co by się nie zorientowali, że tu serwuje w necie zamiast spać po operacji. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/go.gif[/IMG]
  8. Bardzo dziękujemy Joli z forum z chłoniakiem, oraz Ana_Zbyska za pomoc. :) Powoli zaczynam planowanie strategiczne co i jak poukładać z dziewczynkami. Problem jest taki, że mają podejrzenie... kaszelu kennelowego, którym łatwo się zarazić.
  9. Arnkowa chyba w środę, coś mi się tak kojarzy. Tymczasem Mantek i marchewka [img]http://images46.fotosik.pl/267/f52393a5996527e9med.jpg[/img]
  10. Sunia nie ma chipa z Chorzowa. Ma chip, który wszczepiło jej schronisko bytomskie.
  11. 330zł deklaracji comiesięcznych. Więc jeszcze sporo.
  12. Dineh, a dasz radę sama wystawić bazarek, czy podać Ci na pw adres Karoli, abyś do niej wysłała? Dzięki wielkie :)
  13. Dostałam cotygodniowy raport co u Kony vel Kory i jak postępy. Rodzinka w niej zakochana, oprócz kota. :mrgreen: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDg1JiXkI/AAAAAAAACj8/b2wQXwv27h8/DSCN1022.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDgxtvwGI/AAAAAAAACkA/qwbKgMx9v1Y/DSCN1020.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDhC-yxWI/AAAAAAAACkE/UYutSvb1lcU/DSCN1015.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDhRluHBI/AAAAAAAACkI/E1YOZn3lvHM/DSCN1013.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDhdNRMCI/AAAAAAAACkM/4lAuA2KckT0/DSCN1010.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDwHMN7GI/AAAAAAAACkQ/Yls0vCsuYs4/DSCN1009.jpg[/img]
  14. Rufi bardzo pozytywnie mnie zaskakuje, bo na razie nie mamy z nim żadnych problemów tj. np. ataków histerii, którą niestety Rufus na co dzień wykazuje, prób rozniesienia kołnierza, opatrunków i wyrwania szwów (co było po kastracji). W domu jest cichy (już nie płacze z bólu, ani nie sapie), głównie śpi, a także chętnie się mizia. Oczywiście domyślam się, że zachowanie Rufiego jest chwilowo tak idealne, ale... przynajmniej przez 2 dni mam grzecznego pacjenta. Niuniś we własnej osobie: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v91lDeLRI/AAAAAAAACjk/QnBAER2TG2g/DSC_0324.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v91p7n1OI/AAAAAAAACjo/S3OxWxdHlw8/DSC_0332.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v917SIGlI/AAAAAAAACjs/sBd0CjFR7DU/DSC_0335.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v9178CanI/AAAAAAAACjw/TXecUDpR-BU/DSC_0340.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v92NDq27I/AAAAAAAACj0/H9VfNvDZCeY/DSC_0343.jpg[/img]
  15. Zaza, jeszcze nikt nie robił bazarków, więc jeśli jesteś chętna, to naprawdę ogromne dzięki. Mamy też złotą ciotkę bazarkową, do której można wysyłać rzeczy a ona wystawia za nas bazarki, pilnuje ich i potem rozsyła rzeczy, gdybyś chciała aby ktoś Cię wyręczył. W razie co dawaj znać.
  16. No to czekamy niecierpliwie na relacje :)
  17. Zaza24, o wpłaty będziemy prosić jak już sunie będą bezpieczne poza schroniskiem :)
  18. Czyli Dana 30zł co miesiąc i 100zł jednorazowo. Super, że udało się tak wszystko rozkręcić jednak.
  19. Podsumowanie deklaracji na Ami: DEKLARACJE COMIESIĘCZNE: 1. Baster&Lusi - 20 zł 2. Grosziwo - 10 zl 3. Koelka - 10 zl 4. Karinsien - 10 zl 5. Aga1234 200zł 6. Sasha - 40zł 7. Akpha (szare f.) 30zł 8. sieka 30zł Agnieszka32 100zł ________________________ Razem - 450 zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE (z których będzie opłacane leczenie i transport) Chamol 50zł Madzia_2002 40zł Dagmara86 20zł
  20. Jesteśmy po wizycie kontrolnej z panem Rufusem. Z łapką dobrze, paluszki nie puchną, więc nie trzeba rozcinać opatrunku. Niuniek dostał antybiotyk, lek przeciwbólowy i wróciliśmy do domku. Jutro kolejna wizyta. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5vBBtlWQEI/AAAAAAAACjU/7Xy4H0KXhOQ/DSC_0307.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5vBBxPVgsI/AAAAAAAACjY/s8Gi14Ocs04/DSC_0309.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5vBB8XcLGI/AAAAAAAACjc/uHqdu1mAMns/DSC_0316.jpg[/img]
  21. Zaza24, czyli deklarujesz 30zł co miesiąc dla suni z tego wątku? Dobrze rozumiem? Ogromne podziękowania dla Ciebie za przyłączenie się do pomocy. :)
  22. Jutro Basia postara się upewnić w schronisku czy sunia ma chip. Schronisko jednak od razu po przyjęciu psiaka sprawdza, czy ten jest zachipowany.
  23. Super wieści Alicjo :) Czyli brakuje nam deklaracji na jedną sunie. I na leczenie by było fajnie zacząć zbierać.
  24. Natusia, nie wiem, czy schronisko sprawdza chipy. :(
  25. Dzisiaj ani jutro nic nie wezmę, bo jestem uziemiona z Rufusem. Zbieramy do końca deklaracje.
×
×
  • Create New...