-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Ja już właśnie przygotowałam karton rzeczy na bazarek do wysyłki do Karoliny, co by mnie wyręczyła z wystawieniem i wysyłaniem bazarku (ja mam z tym mocno na bakier). Będą fajne filmy, książki i inne rzeczy, więc już mogę zaprosić ciotki na bazar. Tymczasem w sobotę jedziemy po 2 pierwsze sunie do Bytomia. Trzecią przywiezie nam pewnie Kasia od rottków. :)
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Super, że Bond już w domu :) Jagienka, bardzo dziękujemy Ci za pomoc i opiekę nad Bondem! Piszę pw do Ciebie. -
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
O.. ho... Widzę, że nam Rufusek się spod kontroli wyrwał. :crazyeye: Rufi dostaje... raz dziennie 2 zastrzyki. :diabloti: Tylko jest tak zawsze zaaferowany wszystkim wokół w lecznicy, że chyba się nawet nie orientuje. :evil_lol: -
Frida się zniecierpliwiła chyba tymi nieudanymi próbami wejścia na forum i chyba poszła spać u mamy na kolankach. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG]
-
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Cześć ciotki, które interesują się moim losem. Tu Rufus (swoją drogą mało mi się podoba to imię, ale już niech będzie)... Nudzi mi się, bo dostałem areszt domowy za skakanie, więc postanowiłem chociaż coś pokupować na allegro, zaznać życia for internetowych, zapisać się do koła gospodyń wiejskich. Ostatnio byłem nieco niegrzeczny muszę się przyznać, bo ja to tak lubię postawić na swoim... no i bozia pokarała... a bolało.... nadal jak sobie o tym przypomnę to mi się uszy na drugą stronę wywijają... Ponieważ w psim życiu rządzi jednak optymizm, to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Już dawno tyle cioć i wujków nie krążyło wokół mnie jak przy księciu [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/horse.gif[/IMG] , nie mówiło jakim ja pięknym, uroczym [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/lol.gif[/IMG] itd. Już dawno tyle samochodem nie podróżowałem, nie zwiedzałem. Już dawno nie kombinowałem jak tu wgramolić się na łóżko mając zdrowe 3 łapy i satelitę nadającą na głowie... i tu muszę się przyznać iż nadal jestem w trakcie kombinowania. Ponieważ mam jednak tylko 2 szare komórki, w tym jedna się zawieruszyła, a druga zgubiła, to czekam póki co aż się odnajdą, a wtedy... łóżko moje! Muszę lecieć, co by się nie zorientowali, że tu serwuje w necie zamiast spać po operacji. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/go.gif[/IMG] -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Arnkowa chyba w środę, coś mi się tak kojarzy. Tymczasem Mantek i marchewka [img]http://images46.fotosik.pl/267/f52393a5996527e9med.jpg[/img] -
Dostałam cotygodniowy raport co u Kony vel Kory i jak postępy. Rodzinka w niej zakochana, oprócz kota. :mrgreen: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDg1JiXkI/AAAAAAAACj8/b2wQXwv27h8/DSCN1022.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDgxtvwGI/AAAAAAAACkA/qwbKgMx9v1Y/DSCN1020.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDhC-yxWI/AAAAAAAACkE/UYutSvb1lcU/DSCN1015.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDhRluHBI/AAAAAAAACkI/E1YOZn3lvHM/DSCN1013.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDhdNRMCI/AAAAAAAACkM/4lAuA2KckT0/DSCN1010.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5wDwHMN7GI/AAAAAAAACkQ/Yls0vCsuYs4/DSCN1009.jpg[/img]
-
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Rufi bardzo pozytywnie mnie zaskakuje, bo na razie nie mamy z nim żadnych problemów tj. np. ataków histerii, którą niestety Rufus na co dzień wykazuje, prób rozniesienia kołnierza, opatrunków i wyrwania szwów (co było po kastracji). W domu jest cichy (już nie płacze z bólu, ani nie sapie), głównie śpi, a także chętnie się mizia. Oczywiście domyślam się, że zachowanie Rufiego jest chwilowo tak idealne, ale... przynajmniej przez 2 dni mam grzecznego pacjenta. Niuniś we własnej osobie: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v91lDeLRI/AAAAAAAACjk/QnBAER2TG2g/DSC_0324.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v91p7n1OI/AAAAAAAACjo/S3OxWxdHlw8/DSC_0332.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v917SIGlI/AAAAAAAACjs/sBd0CjFR7DU/DSC_0335.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v9178CanI/AAAAAAAACjw/TXecUDpR-BU/DSC_0340.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5v92NDq27I/AAAAAAAACj0/H9VfNvDZCeY/DSC_0343.jpg[/img] -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
No to czekamy niecierpliwie na relacje :) -
Podsumowanie deklaracji na Ami: DEKLARACJE COMIESIĘCZNE: 1. Baster&Lusi - 20 zł 2. Grosziwo - 10 zl 3. Koelka - 10 zl 4. Karinsien - 10 zl 5. Aga1234 200zł 6. Sasha - 40zł 7. Akpha (szare f.) 30zł 8. sieka 30zł Agnieszka32 100zł ________________________ Razem - 450 zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE (z których będzie opłacane leczenie i transport) Chamol 50zł Madzia_2002 40zł Dagmara86 20zł
-
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy po wizycie kontrolnej z panem Rufusem. Z łapką dobrze, paluszki nie puchną, więc nie trzeba rozcinać opatrunku. Niuniek dostał antybiotyk, lek przeciwbólowy i wróciliśmy do domku. Jutro kolejna wizyta. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5vBBtlWQEI/AAAAAAAACjU/7Xy4H0KXhOQ/DSC_0307.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5vBBxPVgsI/AAAAAAAACjY/s8Gi14Ocs04/DSC_0309.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5vBB8XcLGI/AAAAAAAACjc/uHqdu1mAMns/DSC_0316.jpg[/img]