Nam dla odmiany dzisiaj wyszło, że ten sam nr chip posiadają 2 psy :)
Nasza Kiara i biały pies w typie samoyeda znaleziony...
pan zadzwonił w sprawie adoptowanego białego psa ze schroniska, bo przypadkiem przy wizycie lekarskiej wyszło, że ma chip i dowiedział się, że ma naszą Kiarę, biało - rudą pitbullkę... na co mówi, że to nie suczka... zajrzał na stronkę do nas, potwierdził, że to nie pitbull Kiara, a białe coś... wysłał mi fotkę i rzeczywiście białe coś...
Jutro będziemy ustalać co i skąd. :)
Przynajmniej wiemy, że u Kiary wszystko dobrze, bo oczywiście w międzyczasie pół PL obdzwoniliśmy.