Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Podajcie mail i nr tel do osoby, która będzie odpowiedzialna za adopcje. Przekażę osobom, które się do nas o szczeniaki zgłaszają.
  2. W razie co to z naszych obserwacji Pepe w schroniska wynika, że nie lubi ani psów, ani kotów. Na Waszego schroniskowego Whiskasa to mu się mord załączył.
  3. Off Żabolkowy - czekamy na decyzję dziewczyn z Szydłowca, czy psiak ma trafić do nas, czy do Poznania.
  4. Do nas zgłosiły się 2 fajne domki o Ginę (jeden wolontariusz pomagający przy rottkach - ma własną boksie 10 miesięczną) oraz państwo weterynarze z Warszawy z 2 Maine Coon po stracie psiaka. Może im podesłać malucha? Oba domy są z Warszawy.
  5. Baa, nawet po kastracji może jeszcze dzieci zmalować jak plemniki zostały w nasieniowodach :) Tak się jednej hodowli przytrafiło.
  6. Poszukuje osoby, która mogłaby odwiedzić rodzinę z Suwałk chętną do adopcji naszej fundacyjnej amstaffki Suzi. Może kojarzycie kogoś z tych okolic?
  7. Poszukuję osoby, która mogłaby sprawdzić nam potencjalny domek dla Suzi w Suwałkach. Może kojarzycie kogoś z tych okolic?
  8. Szukam kogoś kto dałby radę wspomóc nas wizytą przedadopcyjną w Suwałkach. :)
  9. Szukam kogoś kto dałby radę wspomóc nas wizytą przedadopcyjną w Suwałkach. :)
  10. Szukam kogoś kto dałby radę wspomóc nas wizytą przedadopcyjną w Suwałkach. :)
  11. Na początek zdjęcia z dzisiejszej wizyty, kilka słów później. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91KqVMeKI/AAAAAAAAFn4/MyfKgSN-8mY/DSC_0113.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91KwT5FyI/AAAAAAAAFn8/ZPuwbNDc77M/DSC_0122.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91LPKEBsI/AAAAAAAAFoA/0YY5Rc85wZ0/DSC_0124.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91LH6lKXI/AAAAAAAAFoE/vl5iTYnUMkg/s512/DSC_0129.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91LTSgjsI/AAAAAAAAFoI/xrot8Rhf9F4/s512/DSC_0131.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91fo5k86I/AAAAAAAAFoQ/ntmWJ3NF-ZI/s512/DSC_0137.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91f2wSC0I/AAAAAAAAFoU/JT-5qKE20SE/s512/DSC_0149.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91gMVuy0I/AAAAAAAAFoY/S_kWekGUtS0/DSC_0166.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91gCoY4LI/AAAAAAAAFoc/LcpDLhGBnc0/DSC_0182.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TK91gWlfxFI/AAAAAAAAFog/HIAM6W4pfUA/zyrardow.jpg[/img]
  12. Może ktoś ma ochotę pomóc nam w ogłaszaniu psiaków? I Nancy i pozostałych?
  13. Dalej bez domu niestety. Tekst z lekko zmienionymi danymi: [CENTER][B]BUNIO[/B] to ok. 4 - 5 letni samiec, mieszaniec amstaffa z bullterrierem. Został znaleziony w stanie skrajnego zaniedbania. Trafił do domu tymczasowego, gdzie został wyleczony i wykastrowany. Teraz szuka nowego domu. Bunio jest bardzo ciekawym świata i radosnym psem. Grzecznie chodzi na smyczy (nie ciągnie), reaguje na podstawowe komendy. Ma anielską cierpliwość do zabiegów pielęgnacyjnych, daje sobie zrobić wszystko. Potrafi być uparciuchem, ale konsekwencja człowieka przywraca go do porządku. Świetnie znosi podróż autem. Przyjazny dla ludzi, przejawia czasem lęki przed niektórymi mężczyznami. Jest bardzo ufny do dzieci. Bardzo chce i potrafi się pięknie bawić z człowiekiem, szczeniakami i suczkami. Małe psy ogólnie nie robią na nim wrażenia, reaguje raczej na większe rasy, coraz bardziej panuje nad sobą. Nie jest agresywny dla ptaków, rowerzystów i biegających (ignoruje). Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem. Uwielbia też pływać i aportować, jest zorientowany na człowieka. Bunio obecnie przebywa w Warszawie. Kontakt w sprawie adopcji: 0501 797 018 lub mailem:[U] [email][email protected][/email][/U][EMAIL="[email protected]"][/EMAIL][/CENTER]
  14. Kolejny... A co najgorsze, jak sprawdzamy domy o Ginę to się załamujemy... Ludzie fajnie brzmią przez tel, a później klapa.
  15. Zastrzelić sie idzie... Szukamy za to DT dla 9 tyg amstaffki, która ma coś z nóżką. Najlepiej w Warszawie albo w mieście gdzie jest dobry ortopeda.
  16. Bukowina Sycysowska, czy jakoś tak.
  17. Nie mam pojęcia. Aga pewnie napisze jak coś się jej uda zdziałać. Z tego co pamiętam to Paweł ma wolny kojec.
  18. W razie co na niebieskim jest Nirwana.
  19. Aga1234 ma się kontaktować z Pawłem z Sycyna w sprawie Gracji.
  20. Ankieta naprawdę dobrze wypełniona, a co fajne wynika z niej że państwo są obeznani z TTB, wiedzą do czego służy klatka, jak psa karmić, szkoli poprzednie. Zapowiada się b. fajnie.
  21. Ten york ma duszę duużego pit bulla :)
  22. Fotki z dzisiejszej wizyty u Nerki. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzQk7rU76I/AAAAAAAAFmk/Eif6GsYDR7E/DSC_0826.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzQlIgVfXI/AAAAAAAAFmo/1NQBUvEFzQ0/DSC_0835.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzQlUarcsI/AAAAAAAAFms/LT1MMK5VJe4/DSC_0849.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzQlX6aLyI/AAAAAAAAFmw/shou8FBEu7E/DSC_0851.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzQlwJykII/AAAAAAAAFm0/m44J5_XEeYg/DSC_0867.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzQ9GETdXI/AAAAAAAAFm4/NZ8E-9KQHdk/DSC_0869.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzQ9Ywj88I/AAAAAAAAFm8/6AWV5He1w-s/DSC_0874.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzQ9i5FlKI/AAAAAAAAFnA/yAvKuINowng/DSC_0877.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzQ9hPLquI/AAAAAAAAFnE/nWz2YwDkAZY/DSC_0879.jpg[/img]
  23. Biedny Killerek... W razie co to ast - nie staffior.
  24. I to by było tyle na dziś. Kolejne w sb. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzLzXe1HOI/AAAAAAAAFmM/3CR1ryUB9Yo/DSC_0990.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzLzltCxRI/AAAAAAAAFmQ/IW9zU2QmDws/DSC_0997.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzNDRF-79I/AAAAAAAAFmY/TTpeYMUxIbw/DSC_0006.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TKzNDmtAEQI/AAAAAAAAFmc/dm4PQlLiYLs/DSC_0001.jpg[/img]
×
×
  • Create New...