-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
2,5 miesieczna suczka w typie amstaffa - Inka juz w nowym domu :)
doddy replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
U Inki wszystko dobrze, jestem w stałym kontakcie z Mileną. Milena już była skłonna wziąć Ginę na DT bo tak ją poruszył los bezdomniaków :) -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy w stałym kontakcie z opiekunami Tiny. Chcąc jej zaoszczędzić stresu staramy się by przyjechała do Wawy bezpośrednio do DT :) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj na świat przyszedł najmłodszy członek fundacji AST :) Jest chłopczykiem, mierzy 58cm i waży 3650g. Szczęśliwą mamą została Marta (Uranek). GRATULUJEMY!!!! :cunao::cunao: -
Dzięki dziewczyny. Do schroniska oczywiście zadzwonię i wszystko uzgodnię. W piątek jesteśmy z Jarkiem po Zojkę, już sobie wolne zarezerwowaliśmy.
-
Tak, jak nic się nie urodzi "emergency" to Zojkę będzie brać nasza Fundacja. I dane na nią, bo skądś musimy mieć psa :)
-
Rozmawiałam z Sylwią. Zojka może do niej przyjechać w przyszły piątek. Wtedy Sylwia będzie mieć weekend na ogarnięcie zwierzyńca i szybkie nauki. Od razu też muszę zaznaczyć, że jeśli cokolwiek się zadzieje, że Zoja nie dogada się ze zwierzyńcem, pewnie trafi do hoteliku - i tu pytanie, czy się zgadzacie? Ja myślę, że warto także już nie czekać i ruszać z ogłoszeniami Zojki, a nóż widelec znajdzie się jakiś super dom szybko.
-
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Nero szalejący... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=89hbri5NjEM[/URL] ...i pijący 8-) [url]http://www.youtube.com/watch?v=OfXbQfk9mOU[/url] -
To ja jutro dzwonię do Sylwii :) Podesłałam jej 2 kandydatury na DT i czas na decyzję i dalsze działanie! I wcale się nie zdziwię jak DT to będzie taki DS...
-
GINA - 9 tyg. szczeniak AMSTAFF zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki Kamila. :) Ja ją wczoraj ogłosiłam z 1 fotką co ją dostałam MMS od poprzednich właścicieli. Dostałam już całe 2 smsy o Ginkosławę. [IMG]http://1.1.1.3/bmi/www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] 1) Czy dotransportujemy ją do Łodzi. 2) Czy ona jest ORGINALNYM amstafem(oryginalna pisownia z sms) i czy koniecznie trzeba ją sterylizować. Już zapomniałam jak to śmiesznie było ogłaszać szczylki. [IMG]http://1.1.1.3/bmi/www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] -
NIEWIDOMA AMSTAFFKA ZARA znalazła kochający dom w ok. Warszawy :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tekst ogłoszeniowy Zaruszencji: [quote]Samotność, to taka straszna trwoga.. o ileż straszniejsza, kiedy świat spowity jest ciemnością.. Zara.. niewidoma, a niejednego mogłaby przeprowadzić przez życie, porzucona, a nadal wiernie towarzysząca ludziom, skrzywdzona, a wciąż kochająca i pełna ufności.. Zara to 5 letnia sunia o niezwykłej sile ducha i niesamowitej osobowości. Mimo ślepoty, jaką doświadczył ją los i bezdomności, na którą skazał ją człowiek Zara pozostała wciąż radosna i otwarta na świat i ludzi. Nauczona żyć w swojej własnej ciemności doskonale radzi sobie z codziennością - bardzo dobrze chodzi na smyczy, doskonale odnajduje się nawet w nowym otoczeniu, chętnie również podróżuje w samochodzie. Zara czeka na tego, kto zechce ofiarować jej dom i miejsce w swoim sercu. Na odpowiedzialnego, mądrego i potrafiącego pracować z psiakiem właściciela, który ją pokocha i utwierdzi w przekonaniu, że człowiek jest wart psiej przyjaźni. Szukamy dla Zary domu bez innych psów i małych dzieci. Sunia jest wysterylizowana, zachipowana i zaszczepiona. Jeśli chcesz stworzyć Zarze ciepły, kochający, wyrozumiały dom, skontaktuj się z Fundacją AST: 0501797018 [email][email protected][/email] [url]http://www.fundacja-ast[/url][/quote] Zabij mnie Kamila, ale już nie pamiętam co Ci wysyłałam :( Raczej nic do domu nie poszło z doroślaków, a wręcz doszły. Sammy jest niestety. Aż dziw... -
NIEWIDOMA AMSTAFFKA ZARA znalazła kochający dom w ok. Warszawy :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kolejne fotki: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQo_wO1PI/AAAAAAAAFWM/iWHt5iIyUCc/DSC_0078.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQiO7_ZhI/AAAAAAAAFWI/SItcRvTTVP0/s512/DSC_0075.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQiP-BmTI/AAAAAAAAFWE/88-C3Hu25N0/s512/DSC_0066.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQhy1e0FI/AAAAAAAAFWA/sbo0vhGVLa0/s512/DSC_0063.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQh_DTDdI/AAAAAAAAFV8/EENpvys9zxI/s512/DSC_0055.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQhqfJr4I/AAAAAAAAFV4/LSUIGQYhjhs/s512/DSC_0054.jpg[/img] -
NIEWIDOMA AMSTAFFKA ZARA znalazła kochający dom w ok. Warszawy :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dzisiaj w hotelu u psiaków. Nagrałam kilka filmików jak Zara radzi sobie na spacerach, by pokazać Wam, że spacer z niewidomym psem nie jest żadnym problemem. Zaruch bowiem świetnie sobie radzi. Niestety z filmikami musicie poczekać, aż będę miała kabelek do Nokii, albo do następnych odwiedzin wujka Uranowego, który jak się okazało ma magiczny aparat z opcją nagrywania... to ja się tyle męczyłam, a Uranowy siedział cicho i przy Nero się objawił gadżetomanią. [IMG]http://1.1.1.4/bmi/www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_twisted.gif[/IMG] Zaruszka dzisiaj była super grzeczna. Spacer był przyjemnością! Wprawdzie mam siniola od niej, ale nabitego z miłości bo skakała. [IMG]http://1.1.1.3/bmi/www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] Dziękujemy wujkowi Michałowi za obróżkę, a cioci Agnieszce za identyfikator. P.S. Jeszcze mi się przypomniało... Nie wiem jak ktoś mógł ją zgubić... Zara fantastycznie się pilnuje, wraca na zawołanie, trzyma się blisko człowieka. Na spacerze chodzi z puszczoną linką 10m. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQH48giSI/AAAAAAAAFVk/9MceA9bPn2Q/DSC_0001.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQINWViAI/AAAAAAAAFVo/d-VaCOifo1Q/DSC_0011.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQIK8aWHI/AAAAAAAAFVs/fTVE3SOSE7Y/DSC_0019.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQIbbmj3I/AAAAAAAAFVw/TAKowto2460/s512/DSC_0043.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuQIbA37CI/AAAAAAAAFV0/F05_SPmautg/s512/DSC_0044.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
I końcówka: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJumbLG6ULI/AAAAAAAAFXE/UlQEGtA28kU/s512/DSC_0139.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJumbInX-qI/AAAAAAAAFXI/uPYkgUKLlNE/DSC_0159.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJumbetKLgI/AAAAAAAAFXM/kREPaXa7AqY/DSC_0177.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJumbVl5UCI/AAAAAAAAFXQ/PdDGxGQQ7oY/DSC_0178.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJumbl8UxwI/AAAAAAAAFXU/Ge-2dWbqd1c/DSC_0191.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJumndGZ_-I/AAAAAAAAFXY/S_dcVq5Ys_Q/DSC_0207.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJumnWkSADI/AAAAAAAAFXc/IoxdZsAprOo/DSC_0180.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Kolejna porcja zdjęć: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJubFw2RZSI/AAAAAAAAFWs/e6E8rjWmvDg/DSC_0104.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJubF642tlI/AAAAAAAAFWw/KgHZkjYjIuU/DSC_0108.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJubGACKL7I/AAAAAAAAFW0/VZfEo8K6cT8/DSC_0119.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJubGHcoc4I/AAAAAAAAFW4/KyLJfhvh1Wg/DSC_0122.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJubGjQWK4I/AAAAAAAAFW8/5qEY5likIyg/DSC_0126.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Słów kilka o wesołku. Złego słowa to na niego powiedzieć nie można. Od dłuższego czasu jest bardzo grzeczny, usłuchany, nie ma z nim problemów na spacerach, czy w samym hotelu. Nie niszczy posłanek, nie demoluje nic, tego akurat nigdy nie robił. Na spacerach spokojnie przechodzi obok psów na posesjach, nie wyrywając się, nie ciągnąc (na początku wisiał w powietrzu). Jeśli jednak jakiś pies baaardzo go sprowokuje to wtedy może nie pozostać dłużny i "wystarować". Na spacerach chodzi z puszczoną linką, wraca na zawołanie, a najbardziej kocha przewodnika jak ten ma jakiś aport ze sobą, wtedy nie widzi psów, grzybiarzy, samochodów. Zabawa z nim np. piłką należy do przyjemności, bo Nero zawsze wraca ze zdobyczą i bez problemu ją oddaje. Jedyne na co trzeba uważać to trzymanie piłki w ręku bo w euforii może złapać niechcący za rękę. Nero nie ma w sobie agresji do ludzi, czy to przy misce, czy przy zabawkach, czy w codziennym kontakcie. Z powodzeniem może mieszkać u myślącej rodziny z podrośniętymi dziećmi. Z małymi nie polecam z uwagi na jego żywiołowość i czasami brak wyczucia w zabawie. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuVr-AvwEI/AAAAAAAAFWg/mneZe5vuFcg/nalesnik.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuVrpucuVI/AAAAAAAAFWU/3Nt6IbN8g2A/DSC_0086.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuVrqguLgI/AAAAAAAAFWY/ODOKB-fLFM0/DSC_0087.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuVr8C1p6I/AAAAAAAAFWc/AhHayWUqJNk/DSC_0098.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJuVsBo1YbI/AAAAAAAAFWk/7Y0shT3byHc/DSC_0100.jpg[/img] -
GINA - 9 tyg. szczeniak AMSTAFF zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kamila, wstawiam tekst ogłoszeniowy :) I z góry dziękuję za pomoc! AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowego, troskliwego domu dla 9 tygodniowej amstaffki o tymczasowym imieniu GINA. Gina jest psem z pseudohodowli. Jak to zwykle w takowych bywa, sunia była mocno zarobaczona i obecnie jest leczona na powikłania porobakowe. Szukamy dla Giny odpowiedzialnego, świadomego domu, właścicieli, którzy wychowają Ginę na spokojnego, grzecznego psa, ludzi świadomych, że pies to przyjaciel na długie lata. Adopcja Giny jest oczywiście bezpłatna, jednak nowi właściciele będą musieli przejść przez procedurę adopcyjną i podpisać umowę adopcyjną, w której między innymi zobowiązują się do sterylizacji suni po osiągnięciu dojrzałości. Obecnie Gina mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. W sprawie adopcji prosimy o kontakt: 0501797018 [email][email protected][/email] [url]www.fundacja-ast.pl[/url] -
GINA - 9 tyg. szczeniak AMSTAFF zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To coś czuję, że prędzej Fajt. Iza Giny za Wawę nie odda z tego co już widzę. Trzęsie się o nią, że nie wypuści jej świat za boga. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mamy nową podopieczną, 9 tyg amstaffkę Ginę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/193289-GINA-9-tyg.-szczeniak-AMSTAFF-szuka-najlepszego-domu-z-mo%C5%BCliwych?p=15422760#post15422760[/url] -
[B]GINA[/B], ur. 19.07.2010 w pseudohodowli warszawskiej... kupiona przez młodych ludzi za 200zł z allegro. Długo w nowym domu nie pobyła... wczoraj trafiła do nas do fundacji. Obecnie Gina przebywa w domu tymczasowym w Warszawie i szuka dobrego domu. Gina jest typowym szczeniakiem, chętnie siedzi na rączkach, jest wesoła, ciekawska, niewyrywna. Niestety załatwia się krwią po odrobaczaniu, ma matową, przełysiałą sierść, ale temu już radzimy. Pani Gina we własnej osobie: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJt_VuTS4BI/AAAAAAAAFVY/ylmDOW27grA/s512/DSC_0299.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJt_Vx1khAI/AAAAAAAAFU4/T6a6bx2TA3w/s512/DSC_0302.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJt_Wj_u-9I/AAAAAAAAFU8/ak07mcT2SS4/s512/DSC_0305.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJt_W7QNfDI/AAAAAAAAFVA/lR_22AhoeyM/s512/DSC_0307.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJt_W7fvB5I/AAAAAAAAFVE/4Bzqa5F-ZhY/s512/DSC_0313.jpg[/IMG] Na rączki, bom mały york [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJt_gxi62dI/AAAAAAAAFVM/g571DBsPdWM/DSC_0316.jpg[/IMG] Tato, tato, a Ty gdzie [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJt_gwipIpI/AAAAAAAAFVQ/86a01DYilbM/DSC_0321.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJt_hPRuh1I/AAAAAAAAFVU/y7YaWjjpznE/s512/DSC_0322.jpg[/IMG]
-
W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)
doddy replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Szukamy, bo u nas często szukają psów zgodnych z psami i słyszymy ciągle, że nic nie mamy...