-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Postanowiliśmy, że we wtorek sami pojedziemy do Suwałk i po prostu sprawdzimy domek.
-
W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)
doddy replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Dajcie znać jak założycie pitce wątek. Roześlę go do 2 chętnych DT. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zaktualizowałm 1 posta. Teraz skupiamy się na ratowaniu Farbki, gdyby ktoś chciał pomóc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/194689-Uratowała-się-z-Dymin-czy-musi-do-nich-wrócić-PILNIE-DT-DS-PROSZĘ[/url]!!!!!!!!! -
W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)
doddy replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się, że to duży szwajcar. Najlepiej dac cynk na forum szwajcarów. -
Żabol, chwilowo Andrzejek ostatecznie został przezwany na SID'a z Epoki Lodowcowej. :) Leczenie idzie dobrze, odchudzanie po "diecie" także. Mały w końcu częściej kupka i się normuje. Iza mówi, że mniej przypomina piłkę, a bardziej psa! Uff! Leczenia ciąg dalszy. Najważniejsze, że widać efekty i jest zdecydowana poprawa. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17WuDYXPI/AAAAAAAAFzU/WSmbN2cOL5U/DSCF0951.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17WnFmDVI/AAAAAAAAFzY/f4YedV0eWJQ/DSCF0955.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17WzrMm8I/AAAAAAAAFzc/3B_Qp3Ce0U0/DSCF0975.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17WwO_VvI/AAAAAAAAFzg/WU6m_5QqamQ/DSCF0977.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17XFgoD1I/AAAAAAAAFzk/9pm8BOZ4_Hw/DSCF0985.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL18F8rgtOI/AAAAAAAAFzo/wUJa2mHbnCs/DSCF0986.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL18GAoRLII/AAAAAAAAFzs/eB3gtVbOwIo/DSCF0989.jpg[/img]
-
W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)
doddy replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Pies o nr 1174 to jakiś szwajcar, nie mieszaniec. Tylko zdjęcie kijowe. -
W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)
doddy replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Piękna pitusia. Nie zdziwiłabym sie, gdyby to była jakaś zguba z pseudo... Zakładaj wątek i spróbujemy coś pomóc. -
W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)
doddy replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Ania, co za sunię macie w schronisku? Być może będziemy mieć DT dla łagodnej suni. My nie mamy nic młodego i zdrowego. -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Długo wyczekany, ale jest :) Własny, kochający domek! -
W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)
doddy replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Fajnymi sprawdzonymi karmami, którymi często karmią amstaffiarze są: ACANA JOSERA ORIJEN Może to Wam coś pomoże. :)