Jump to content
Dogomania

wirka

Members
  • Posts

    935
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wirka

  1. O! Widzicie! Sam się przyznał... Ale Filon, ja myślałam, że Ty tylko zaopatrujesz (stąd Filon ma tyle psów w domu), a Ty je jeszcze sam przygotowujesz? Toż to skarb w domu, chłop, który umie gotować.... :D
  2. Weim, on zaopatruje wszystkie warszawskie bary azjatyckie. Apropos barów, widziałam kiedys taką wiadomość zawieszoną na mieście "ZNALEZIONO PSA, WIADOMOŚĆ W SMAŻALNI" :lol: :lol: :lol:
  3. A wg mnie "Potwory i spółka" brzmi wdzięczniej...
  4. Tak, nie dość że wszystko wyjasnili to jeszcze stwarzają tu jakieś kółko wzajemnej adoracji. Co to za odzywki "tak, tyak on ma rację" "zgadzam sie" "super to wyjaśniłes" itd? A gdzie dyskusja, zażarte kłótnie, argumenty, wnioski itd.?????? Ech, flaki z olejem taka zgodność.... :wink:
  5. Wiem, wiem... Też się spotkałam z takimi wybitnymi znawcami. Ale powiem Wam, że naprawdę czasem niektóre rasowce wyglądają jak najbardzie "nieudane" kundelki. Na przykład taki ratlerek, albo chihuahua czy jak to sie tam pisze - wygladają pospolicie, a nawet mało interesująco. Mamy znajomych weterynarzy, którzy mówią, że nie raz czy dwa przychodzi do nich do gabinetu facet z jakimś kundlem najpospolitszym i dopiero po rozmowie okazuje sie, że to jakiś super-hiper champion, który kosztował krocie i jest po najwybitniejszych rodzicach... :lol: Ale jeśli chodzi o belgi to na pewno nie pomyślałabym sobie, że to kundle. Ludzie mają czasem pojęcie... :-?
  6. Azir, a jak to sie wogóle czyta to T.... ??? :o A nie porównywali go do collie? Bo jak ludzie zobaczą tylko lekko przydługą sierść to zaraz collie... :lol:
  7. A więc tak: 1/ Owczarek belgijski groenendael (ten, którego ma tynka) http://www.dogomania.pl/galeria/1021866197.html 2/ Owczarek belgijski laekenois (śmieszniutko wygląda) http://www.dogomania.pl/galeria/980506937.html 3/ Owczarek belgijski malinois http://www.dogomania.pl/galeria/990255942.html 4/ Owczarek belgijski tervuren (ten, którego ma Azir) http://www.dogomania.pl/galeria/986556977.html Azir, tynka: jest coś jeszcze z tego narodu?
  8. A nie przepraszam, to mi się pomieszało z malinois, bo ten na L (okropna nazwa :wink: ) to jest szorstkowłosy. Kiedys sie tym interesowalam, bo pikne te psiurki som... :wink:
  9. A jest tych belgów trochę, co? Jak kiedyś buszowałam w internecie to znalazłam tego na G (co ma tynka - nie będę sypać nazwami bo na bank coś pomieszam), ten na T co ma Azir i wiem, że jest jeszcze taki ładniutki na L (lanois czy jakoś tak - strasznie zawiłe te nazwy :evil: ) wyglądający jak krótkowłosy owczarek niemiecki, ale cały beżowiutki. Czy są jeszcze jakieś belgi?
  10. Rotti? SKANSKA?
  11. I jak Rotti? Udało się? Złapałaś jakiegoś zorientowanego jełopa do pomocy? :wink:
  12. Mnie też się strasznie ta Twoja Czata podoba. Zwłaszcza, że przypomina mi mojego Borysa - to kundel ale nikt mi w to nie wierzy, bo jest taki śliczny i nietypowy. Właśnie jest podobny do Twojej Czaty. Mam jendo fajne zdjątko właśnie z Borysem i z Fifką, ale zabrali mi skaner i nie wiem co mam zrobić, żeby je wrzucić na emblemacik, a strasnzie bym chciała...
  13. A ja jestem pocieszona. Jakie super wszędobylskie szczeniaczki. Podziwiam cierpliwość matki. Bidulka! Włażą pod nia, latają, kręcą się - słodzizna! :angel:
  14. Tylko uważaj, żeby waga psa nie przerosła jego mądrości... :lol: Taki mały foksterierek i pół kilo mięsa. Boszeee! :o
  15. O BOSZE! RZECZYWIŚCIE TO JUŻ PIATEK! NIE ROZLUŹNIA TO WAS? PLIZZZ, DAJCIE JUŻ SPOKÓJ Z TYM DOCIEKANIEM CO KTO MIAŁ NA MYSLI. Buldog: Jak patrzę na ten Twój emblemacik to nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wyglądasz jak prokurator z filmu "Gliniarz i prokurator"..... :wink:
  16. PATIszon No tak zdecydowanie przy drugim wariancie odpowiedzi C trzeba zmniejszyć ilość przyznanych punktów. Niewątpliwie w obu wariantach pies wykazuje zdolności organizacyjne, ale w drugim mysli bardziej o sobie niż o innych (co widać w wariancie pierwszym) i dlatego przy takiej reakcji trzeba odjąć 2 punkty... Mając na uwadze moją Fifi dodałabym jeszcze odpowiedź D - a może wzięlibyśmy jeszcze jakieś jedzonko na drogę? :lol: I tu pies myśli i o sobie i o innych, czyli 12 pkt. :D
  17. PATIszonie! Czy Ty aby nie podchodzisz do tego testu zbyt poważnie? :lol: :lol: :lol:
  18. A kapusta rzecze smutnie: Moi drodzy po co kłótnie? (Dla niewtajemniczonych, mam na nazwisko Kapusta :lol: ) Proszę sie tu nie kłócić, bo zaczyna się robić nie miło :evil: :evil: :evil:
  19. Zajrzyj tu: http://www.dogomania.pl/rasy/rasa321/
  20. Fifka niestety lekuchno sobie cuchnie, więc gdybym nie uchylała okien to bym padła po wejściu do domu :(
  21. To byś troszkę ruszyłtą swoją ***** i zeskanował. Nie musi być zaraz cyfrówka.
  22. wirka

    MOPS+off

    No właśnie czasem widuje co grubszego mopsa i to mi się nie podoba. Ja lubię własnie takie chudsze, a żywotniejsze psiaki.
  23. Dowcipniś się znalazł! Patrzcie go! :evil: Na papierze to ja mam i słonia w porcelanie jak sobie namaluję! :nono:
  24. Dorwę jego albo Ciebie, może w Świerklańcu będziesz miał chwilkę, żeby pogadać....
  25. ETM Czy Ty nie jesteś czasem z Wrocławia? Może i isę nie leni, ale moj chłop ma jeszcze jedną wymówkę, że to pies polujący i przekopie nam bez pozwolenia ogródek. A jak Twój foks sie nazywa? Masz jakieś fotki?
×
×
  • Create New...