-
Posts
935 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wirka
-
O! Widzicie! Sam się przyznał... Ale Filon, ja myślałam, że Ty tylko zaopatrujesz (stąd Filon ma tyle psów w domu), a Ty je jeszcze sam przygotowujesz? Toż to skarb w domu, chłop, który umie gotować.... :D
-
Weim, on zaopatruje wszystkie warszawskie bary azjatyckie. Apropos barów, widziałam kiedys taką wiadomość zawieszoną na mieście "ZNALEZIONO PSA, WIADOMOŚĆ W SMAŻALNI" :lol: :lol: :lol:
-
A wg mnie "Potwory i spółka" brzmi wdzięczniej...
-
Tak, nie dość że wszystko wyjasnili to jeszcze stwarzają tu jakieś kółko wzajemnej adoracji. Co to za odzywki "tak, tyak on ma rację" "zgadzam sie" "super to wyjaśniłes" itd? A gdzie dyskusja, zażarte kłótnie, argumenty, wnioski itd.?????? Ech, flaki z olejem taka zgodność.... :wink:
-
Wiem, wiem... Też się spotkałam z takimi wybitnymi znawcami. Ale powiem Wam, że naprawdę czasem niektóre rasowce wyglądają jak najbardzie "nieudane" kundelki. Na przykład taki ratlerek, albo chihuahua czy jak to sie tam pisze - wygladają pospolicie, a nawet mało interesująco. Mamy znajomych weterynarzy, którzy mówią, że nie raz czy dwa przychodzi do nich do gabinetu facet z jakimś kundlem najpospolitszym i dopiero po rozmowie okazuje sie, że to jakiś super-hiper champion, który kosztował krocie i jest po najwybitniejszych rodzicach... :lol: Ale jeśli chodzi o belgi to na pewno nie pomyślałabym sobie, że to kundle. Ludzie mają czasem pojęcie... :-?
-
Azir, a jak to sie wogóle czyta to T.... ??? :o A nie porównywali go do collie? Bo jak ludzie zobaczą tylko lekko przydługą sierść to zaraz collie... :lol:
-
A więc tak: 1/ Owczarek belgijski groenendael (ten, którego ma tynka) http://www.dogomania.pl/galeria/1021866197.html 2/ Owczarek belgijski laekenois (śmieszniutko wygląda) http://www.dogomania.pl/galeria/980506937.html 3/ Owczarek belgijski malinois http://www.dogomania.pl/galeria/990255942.html 4/ Owczarek belgijski tervuren (ten, którego ma Azir) http://www.dogomania.pl/galeria/986556977.html Azir, tynka: jest coś jeszcze z tego narodu?
-
A nie przepraszam, to mi się pomieszało z malinois, bo ten na L (okropna nazwa :wink: ) to jest szorstkowłosy. Kiedys sie tym interesowalam, bo pikne te psiurki som... :wink:
-
A jest tych belgów trochę, co? Jak kiedyś buszowałam w internecie to znalazłam tego na G (co ma tynka - nie będę sypać nazwami bo na bank coś pomieszam), ten na T co ma Azir i wiem, że jest jeszcze taki ładniutki na L (lanois czy jakoś tak - strasznie zawiłe te nazwy :evil: ) wyglądający jak krótkowłosy owczarek niemiecki, ale cały beżowiutki. Czy są jeszcze jakieś belgi?
-
I jak Rotti? Udało się? Złapałaś jakiegoś zorientowanego jełopa do pomocy? :wink:
-
Mnie też się strasznie ta Twoja Czata podoba. Zwłaszcza, że przypomina mi mojego Borysa - to kundel ale nikt mi w to nie wierzy, bo jest taki śliczny i nietypowy. Właśnie jest podobny do Twojej Czaty. Mam jendo fajne zdjątko właśnie z Borysem i z Fifką, ale zabrali mi skaner i nie wiem co mam zrobić, żeby je wrzucić na emblemacik, a strasnzie bym chciała...
-
A ja jestem pocieszona. Jakie super wszędobylskie szczeniaczki. Podziwiam cierpliwość matki. Bidulka! Włażą pod nia, latają, kręcą się - słodzizna! :angel:
-
Tylko uważaj, żeby waga psa nie przerosła jego mądrości... :lol: Taki mały foksterierek i pół kilo mięsa. Boszeee! :o
-
O BOSZE! RZECZYWIŚCIE TO JUŻ PIATEK! NIE ROZLUŹNIA TO WAS? PLIZZZ, DAJCIE JUŻ SPOKÓJ Z TYM DOCIEKANIEM CO KTO MIAŁ NA MYSLI. Buldog: Jak patrzę na ten Twój emblemacik to nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wyglądasz jak prokurator z filmu "Gliniarz i prokurator"..... :wink:
-
PATIszon No tak zdecydowanie przy drugim wariancie odpowiedzi C trzeba zmniejszyć ilość przyznanych punktów. Niewątpliwie w obu wariantach pies wykazuje zdolności organizacyjne, ale w drugim mysli bardziej o sobie niż o innych (co widać w wariancie pierwszym) i dlatego przy takiej reakcji trzeba odjąć 2 punkty... Mając na uwadze moją Fifi dodałabym jeszcze odpowiedź D - a może wzięlibyśmy jeszcze jakieś jedzonko na drogę? :lol: I tu pies myśli i o sobie i o innych, czyli 12 pkt. :D
-
PATIszonie! Czy Ty aby nie podchodzisz do tego testu zbyt poważnie? :lol: :lol: :lol:
-
A kapusta rzecze smutnie: Moi drodzy po co kłótnie? (Dla niewtajemniczonych, mam na nazwisko Kapusta :lol: ) Proszę sie tu nie kłócić, bo zaczyna się robić nie miło :evil: :evil: :evil:
-
Zajrzyj tu: http://www.dogomania.pl/rasy/rasa321/
-
Fifka niestety lekuchno sobie cuchnie, więc gdybym nie uchylała okien to bym padła po wejściu do domu :(
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
wirka replied to Carianna's topic in Foksterier
To byś troszkę ruszyłtą swoją ***** i zeskanował. Nie musi być zaraz cyfrówka. -
No właśnie czasem widuje co grubszego mopsa i to mi się nie podoba. Ja lubię własnie takie chudsze, a żywotniejsze psiaki.
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
wirka replied to Carianna's topic in Foksterier
Dowcipniś się znalazł! Patrzcie go! :evil: Na papierze to ja mam i słonia w porcelanie jak sobie namaluję! :nono: -
Dorwę jego albo Ciebie, może w Świerklańcu będziesz miał chwilkę, żeby pogadać....
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
wirka replied to Carianna's topic in Foksterier
ETM Czy Ty nie jesteś czasem z Wrocławia? Może i isę nie leni, ale moj chłop ma jeszcze jedną wymówkę, że to pies polujący i przekopie nam bez pozwolenia ogródek. A jak Twój foks sie nazywa? Masz jakieś fotki?