-
Posts
935 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wirka
-
Elu Tą kliszę nie mam jak "wsadzić" do kompa, bo mi skaner nie działa, a te zdjątka robił mąż tynki w ostatni weekend telefonem z aparatem.
-
Wiem, wiem... Ale chyba pamietasz skąd był zabrany? I tak sie bardzo uspokoił, ale do takiego dotykania hurtowego to musi się jeszcze przyzwyczaić.
-
Spojrzenie... mmmm nas też rozbraja, zresztą charcie spojrzneie rozpaliło w naszych sercach miłość do tych psów. Na wystawie poszło dobrze, do czasu.... Siwy dumnie biegał po ringu, potem lekko się tylko cofnął jak sędzina chciała mu zobaczyć zgryż, ale bez problemu poprosiła o to mnie, następnie zaczęła go obmacywać i Siwy mimo swojego metliku w głwie ładnie to znosił, ale do tego doszedł jeszcze asystent, który doskoczyłna trzeciego i Siwy skoczył na niego z zębami :( DYSKWALIFIKACJA! :( Ale opis dość ładny. Najbardziej podobała im się szlachetna głowa szanownego Siwulca vel mordercy... ;)
-
No to teraz ja! :D Z ogromną przyjemnością ;) mam zaszczyt przedstawić Wam mojego Siwulca :D Z Fabią (owczarkiem belgijskim): Na ringu (nasz debiut!): Z Fifką: Cd. szarpaniny (od razu widać kto tu jest Alfa ;) ): W kuchni: Charcie spojrzenie:
-
Tilia, fajna ta wersja mniej grzeczna. Muszę nabyć sobie cyfrówkę, bo nie mam, a u mnie też jest tyyyyle super okazji do dobrych zdjęć. Dziś rano na spacerze dostały ochrzan, bo chciały zaatakować psa no i zaraz zawróciliśmy do chaty i w chacie komenda "do siebie" i jestem na nie obrażona, a te suię tak w siebie wtulił jakby miały być zaraz bite ;)
-
Przed chwilką rozmawiałam przez telefon z bagi i ona mi mówiła, że jej polaki mają to samo, więc to chyba jakaś cecha gatunkowa, bo u innych ras się z tym nie spotkałam... Na wystawie w Lubinie w niedzielę będą 2 wilczarze z okolic Głogowa :D
-
Zawsze zapominam zadać to pytanie: Czy Wasze charty też są tak wyczulone na punkcie swoich łapek? Ja jak chcę Siwego pogłaskać po łapkach to on je bardzo gwałtownie zabiera, dopiero po chwili się przyzwyczaja, ale i tak znosi to chyba dość nerwowo. Czy charty wiedzą, że łapki to dla nich taki skarb i są na nie tak wyczulone :wink: czy może mój Siwulec to wyjątek?
-
Ok, postaram się sama coś wrzucić... Tylko na razie sama nie mam zbyt wiele zdjęć w kompie.
-
Bardzo bym chciała, ale nie mam nic na żadnym serwerze :( Planuję zrobić stronkę Siwemu to wtedy sprawa powinna być prostsza...
-
No dobra już, dobra.... Wiecej nie będę taka ciekawska ;) A czy te twoje kundelki są jakos spokrewnione? Bo to tak fajnie na tej fotce wygląda: po jednej stronie dwa deerki, mały i duży, a po drugiej stronie dwa kundelki (bardzo do siebie podobne) też mały i większy... ;) Tylko ta po środku bez pary... No dobra, miałam się czepiać tlyko psów........ :lol:
-
Hihi... fajne towarzycho.... A czy ta po środku chodzi kiedyś bez chustki? :wink:
-
mag Hehe, takiego połączenia jeszcze nie widziałam - AST & IW Dwie totalnie skrajne rasy. Ambitne... Brawo za nie cięcie uszu!
-
Rotti Najbardziej marzyłmi się polak i nie zawiódł jak na razie moich oczekiwań, to znaczy nie przypomina on jeszcze charta spokojnego, ułożonego itd. ale cały czas nad tym pracujemy :D Ja też najlepiej chciałabym mieć po jednym charcie z każdej odmiany :oops: Wilczarz podoba mi się chyba jednak najbardziej po polaku, chociaż o to drugie miejsce cały czas walczy z afganem... ;) Ale jak na razie starczy, naprawdę o następnym psie marzę w dalekiej, dalekiej przysżłości - dwójka to i tak spore zmaiesznaie, przynajmniej dopóki się nie ułożą jako stado, bo osobno to one są kochane, ale razem to sie często podjudzają... ;) Tilia, piękne zdjęcia, wstawiaj dalej :)
-
Dogomania, Tresura.pl, 4 Łapy, Dogs.pl No i ogólnie możesz wpisać w wyszukiwarce "sprzedam psa" i nagle wyskoczą Ci wszystkie stronki, na których są takie ogłoszenia i na których można je dodawać bezpłatnie
-
Hehe... nie wykręcaj się. A tak na poważnie, to rzeczywiście mocno liczę na Świerklaniec i na kontakt z chartami, najważniejsze, że moja druga połowa będzie ze mną to wyrazi swoje zdanie także... :D
-
Dzięki za porady. Nie wiem czy pamiętasz, ale obiecałeś mi kiedyś sprzedać dziecko po Tezie (tak, tak pluj sobie teraz w brodę - ale ja pamiętam :D). Ja Cię trzymam za słowo i mam nadzieję, że jeśli teza za jakieś 5-6 lat będzie miała miot, to wiesz... ;)
-
BOSKO! Boję się o dysplazję, o to, że nie poradziłabym sobie przy tak szybkim przyroście odchować szczeniaka zdrowego no i zasmuca mnie, że one tak krótko żyją, ale są za to zachwycające. No, ale to przynajmniej za jakieś minimum 5 lat... Tymczasem zostaje marzyc...
-
Fotki są niesamowite. Powiedzm i tylko czy wilczarz jako chart nie potrzebuje w domu aż tyle przestrzeni? Bo inne charty akurat mają tę zaletę, a jak jest u wilczarza? Mamy dom, ale mały i taksię zastanawiam czy to bydle pomieściło by się u nas. Nie ukrywam, że za kilka moze nawet kilkanaście lat chciałabym sobie go sprawić...
-
A! I tu Cię mam! Czyli jednak wilczarze to nie taka oaza spokoju? Jak u nich jest z agresją? Często się pojawia? No i jaki ma charakter?
-
Łomatko kochana, czy to pies czy konik? ;) Mógłbyś nam co nieco powiedzieć o tych zdjęciach. Ten z łsą glacą to Ty i Teza? To z konikiem to Teza czy kto? Oświeć nas troszkę.... plizzzzz
-
KAPITALNE FOTKI, ZWŁĄSZCZA Z TYM ŁYSYM GOŚCIEM :D
-
Ja nie zapominam bywam ale tylko do 15.00 bo w domu nie mam internetu. no i jak wchodzę to tam ciagle są pustki :( Ale ogólnie tak ostatnio pokoj charciarzy to bryndza niesamowita, co jest? Wakacje macie czy jak? ;)
-
Chapsio No, proszę a branka Ferrero to mama Siwego :) Miałaś porobić zdjęcia kreci i co? Czekam z niecierpliwością...
-
Najpiękniejszego rozumie się.... :D Już nie mogę się doczekać Świerklańca, czyli moemntu kiedy zobaczę Twoją Tezę i wszystkie te charcie cuda. Ciekawe czy w Lubinie będą jakieś wilczarze?