-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Ja nie śpię, ale ponieważ AT to śpiochy, więc poranną herbatkę piłam z welshami, które wcześniej wstają ;-). -
[quote name='zadziorny']U nas już chyba jak w Ameryce - media dopadną temat i wałkują go na okrągło, odmieniając przez wszystkie możliwe przypadki :mad: :angryy: :evilbat:[/quote] Eh, tu przynajmniej przez przypadki wałkują, a po angielsku nie ma przypadków, więc tylko ciągle w kółko to samo... :roll:
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Flaire replied to Murak's topic in Terier szkocki
Na "Happy" to mnie się natychmiast kojarzy Happy Ness, co oczywiście nic nie znaczy i jest tylko grą słów (Happiness = Szczęście), ale na sunię można by wołać Neska, co dla Ciebie mogłoby być uciążliwe, bo taką już masz ;-), ale jeśli ją sprzedasz, to byłoby ok. :-) -
mgd_a, ponieważ tu właśnie jesteś, to tu właśnie, bardzo, bardzo sedecznie pogratulujemy Ci pięknego zwycięstwa w Poznaniu! :loveu:
-
[quote name='tanina']Może ktoś się orientuje czy jest jakiś Lakeland na śląsku? Bo z D0miniką chciałybyśmy iść na spacer z lake i wkońcu podjąć decyzje co do rasy....[/quote] Fuka mieszka w Wrocławiu.
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Flaire replied to Murak's topic in Terier szkocki
To moze w ogóle dwu członowe na "Magic"? Magic Trick Magic Show Magic Spell Magic Square Magic Box Magic Mirror Magic Mountain Magic Kingdom Magic Wand (jeśli dla chłopca, to trochę... odważne... :cool3: ) no i Magic Nesca -
bogula musi szczeniaka zabawiac zamiast na dogo pisac... :cool3: Poceiszyliscie mnie, ze jest sucho i cieplo, bo wcale mi sie nie chce wstawac... Wczoraj upieklam placek bananowy i tak sobie mysle, ze moze wstawie przepis do naszego kulinarnego toopiku, bo latwy byl i wyszedl niezle.
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='borsaf'][B]Zadziorny[/B], pamietam, byly pieknie zrobione...ale tylko bedlingtony buuuu[/quote]Bo pluszaka łatwiej strzyc niż trymować! :evil_lol: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Flaire replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Nitencja']Nasze typy z Bo : Marlon Brando Melina Mercuri Mia Farrow Miou Miou MEG Ryan[/quote] Na Marilyn Monroe to kolor nieodpowiedni? Chociaż w sumie kilka innych blondynek na tej liście też macie... ;-) -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Żaden nie taki piękny jak ten od borsaf czy swallow, ale oto kilka możliwości: [URL]http://www.fao.com/catalog/product.jsp?productId=6770[/URL] [URL]http://www.inhermajestysservice.com/foxterminflo.html[/URL] [URL]http://www.totu.pl/en/toys/nancy-s-plush-toys-gifts/itemairstufan.html[/URL] -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='zadziorny']Teraz już pewnie widać :cool3:. Zmniejsz i wstaw ponownie :lol: :razz:[/quote] Bo dzisiaj jest epidemia dużych fot. Jeszcze jest jedna na szkociakach, ale ja już siły nie mam... :placz: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Kardusia']To chyba rekord na forum :laugh2_2::klacz::bigcool::sweetCyb::Cool!: .[/quote] Nie, no... Na Offie są prawdziwi rekordziści, a i tutaj rekord miałyby welshe, tylko jakiś czas temu cały topik im wcięło i od tego czasu dzielnie nadrabiają. -
[quote name='coztego']Problem w tym, że ja nie lubię czarnych psów :p A już najbardziej nie lubię psów łysych 8) Pies musi mieć futro, w które można zanurzyć dłoń... :loveu:[/quote] coztego, Misia w obecnym stanie bardzo by Ci odpowiadała... :evil_lol: Czarnego niewiele, za to rudego futra pod dostatkiem. :roll: Ale to już ostatnie chwile kudłatej Misi, bo - jak zwykle w stanie zakudłacenia - znajomi zaczynają narzekać, że jest za gruba... A że nie waży ani grama więcej niż wtedy, gdy zgodnie uznali, że jest szczupła, to muszę ją "odchudzić" poprzez ogołocenie z kudłów. :evil_lol:
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='rita60'][B]fjolka [/B]zgadnij ktore zdjecie podoba mi sie najbardziej ?:razz::eviltong::razz:[/quote] Widzisz, rita60, wszystkie Airedale Paryskowi zazdroszczą i próbują jak mogą się do niego upodobnić! Ale nie wszystkim się udaje ;-) . -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='fjolka']myslalam, ze wazna jest przede wszystkim szerokosc:roll:[/quote]Oczywiście masz rację i co więcej, od czasów nowego forum, gdzie zbyt szerokie zdjęcie rozwala tylko Twój własny post, a nie wszystkie na danej stronie, nawet szerokość nie jest tak ważna jak dawniej. Ale Regulamin jest jaki jest i porządek musi być! :mad: ;-) -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
fjolka, widziałam latające zdjęcie w innym topiku :diabloti: i nawet chciałam się dopomnieć go tutaj... Ale przy okazji muszę przypomnieć, że zdjęcie za duże... -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Gosia_i_Luka'][B]Flaire[/B] - Locia bardzo mi się podoba na portreciku, wygląda nawet nieco... poważnie? :crazyeye::p[/quote] Pozory mylą... :cool3: -
[quote name='Tilia']hahaha Gosia, wszędzie mnie znajdziesz ;) a w Poznaniu byłaś w piątek?????? [/quote]No jasne, że była! :lol: Z moją SzaLotką piłeczką się bawiła! :evil_lol:
-
[quote name='Tilia']jeździ ze mną wszędzie [/quote]No to troszkę inaczej, niż da się z deerhoundem ;-).
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='niedzwiedzica']Flaire-nie osądzaj suki po wyglądzie :diabloti: ona jest na pewno bardzo mądra , tylko się na razie maskuje ;)[/quote]niedźwiedzico, ja niestety nie po wyglądzie osądzam stan jej intelektu... Chociaż przyznaję, że ostatnio zachodzi znaczna poprawa [SIZE=1]którą co prawda zauważam tylko ja...[/SIZE] -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='coztego'][B]Flaire[/B], jak dla mnie osiołkowaty wygląd Lotki jest uroczy :loveu:[/quote]Tiaaa, bo Ty nie musisz z osiołkiem żyć na codzień.... :mad: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='fjolka']spokojnie, nic na wlasna reke podawac nie mam zamiaru,na razie z wetem sie wstrzymamy, poniewaz jest znaczna poprawa:multi:[/quote]fjolka, bez względu na poprawę, pogadaj z wetem o glukozaminie i chondroitynie profilaktycznie, bo to po prostu pewnie dobra sprawa jest... Ja zapodaję obydwu suczydłom, pomimo że żadna nigdy nie kulała. [quote name='fjolka'][B]minio[/B] kurde 19kg to za duzo:crazyeye: no przeciez to super waga dla suki, tak mysle:roll:[/quote]To bardzo zależy od suki. Dla Misi czy - szczególnie - Api, 19 kg to byłoby o WIELE za mało. Ale Kora jest małą suczką i drobną i u niej, te 19 kg to zdecydowanie za dużo. -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Minio']KOrze pomógł i to z dosyć dzybkim skutkiem :p [/quote]No więc właśnie - jeśli "pomógł" szybko, to pewnie ta poprawa nie była skutkiem leku, tylko przypadkowo nastąpiła właśnie krótko po jego podaniu i w ten sposób została przypisana lekowi. ;-) Ten lek ma pomagać w odbudowie chrząstki, a to nie może się stać z dnia na dzień, tylko musi trochę potrwać. [quote name='Minio']Niedawno Lekarz przepisał mu lek wspomagający na bazie chrząstki rekina ale bardzo skuteczny. krzyśkowi nie pomógł ale Korze zdecydowanie. [/quote]Mojemu ojcu podobny lek również bardzo pomaga. A ja sama spróbowałam (mam mocno uszkodzone kolano) i u mnie nie było żadnej poprawy. :niewiem: [quote name='Minio'][B]Flaire[/B] pamiętasz , że dzis sie umówiłyśmy? :roll:[/quote]Oczywiście! :-) -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Kardusia']Ale zaznaczm,że to wszystko do uzgodnieniea z lekarzem prowdzącym psa - nie są to schematy uniwersalne - żeby w razie draki nie było na mnie ...[/quote]Arthroflex (preparat w linku Kardusi), czy podobne preparaty zawierające glukozaminę i chondroitynę, można spokojnie podawać na własną rękę. To naturalne preparaty wspomagające stawy, które można podawać profilaktycznie. Co do ich skuteczności nie ma co prawda jeszcze jednoznacznych wyników naukowych badań, ale anegdotalne dane wskazują na skuteczność w wielu przypadkach, a podawanie tych preparatów raczej nie zaszkodzi. Nie jest to żaden natychmiastowy lek - skuteczność ujawnia się dopiero po ok. 6 tygodniach zażywania (więc jeśli poprawa nastąpi wcześniej, to raczej z innego powodu) - ale podaje się go w nadziei, że stawy wzmocni, pomoże w odbudowie pourazowej i zapobiegnie kolejnym urazom. -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Jura'][B]Flaire[/B], według mnie Locia na portreciku jest taka jakaś smutna abo osiołkowata. Jak nie Locia.[/quote]Jura, jeśli poprzez "osiołkowata" masz na myśli jej zdolności intelektualne, to powiedziałabym, że taki "osiołkawaty" wygląd doskonale je odzwierciedla... :placz: W ogóle do niedawna, gdy patrzyłam w te ślepka, to wydawało mi się, że w środku puściutko... Dopiero od całkiem niedawna zaczęła się tworzyć jakaś troszkę myśląca istotka. Ewidentnie wyraz pyska na zdjęciu pokazuje stan sprzed tego momentu, więc chociaż teraz Lotka wygląda często troszkę inaczej, to do takiego właśnie "osiołkowatego" wyglądu bardzo się przyzwyczaiłam...