-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
Ale super!!! Żałuję tylko, że przegapiłam okazję przesłania zdjęcia!!! :-)
-
[quote name='Ali26762']Piękny ten nasz kalendarz, zobaczymy jak on w druku wyjdzie.[/quote] A skąd wiesz? Czyśbym coś przegapiła???
-
[quote name='borsaf']Do tego dodać przynajmniej drugie tyle samochodów. [/quote]Ja myślę, że znacznie więcej i tego się boję najbardziej... Jakoś tak trudno mi uwierzyć, że organizatorzy zadbali o miejsca parkingowe dla wszystkich uczestników. Taki niedowiarek ze mnie...
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='INA'][B]Flaire[/B]- czy u Was golą łapeczki do pobierania krwi- pamiętam kiedyś gdzieś była taka dyskusja i wiem, że w Warszawie jak się poprosi to radzą sobie bez golenia( Vigusiowi włosy na łapie odrastały 3 miesiące) [/quote]INA, mój wet przeze mnie wyszkolony ;-) łap nie goli - co najwyżej się ze mną drażni i "zleca" technikowi - żartem - żeby łapy wygolić. Ale ogólnie w lecznicy wszyscy wiedzą, że moim psom (ani w ogóle psom wystawowym) łap się nie goli. Z czy golą niewystawowym to chyba zależy - może Mokka się wypowie. [quote name='INA']Jak czuje się Lotka???[/quote]Aaa, dziękujemy za troskę, Lotka kwitnie, chociaż wczoraj niedużo jadła... Chyba w poniedziałek zjadła za dużo i w tym był problem. -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Mokka']Raczej nie pobiera smakołyków od weta, ale jeśli ja go przejmę i zapodam, to nie odmawia :lol: .[/quote]A co ona podem robi z tym wetem? ;-) -
[quote name='Nitencja']Flaire ja bym postawila na ludzkich dentystow...... Widzialam duzo dobrej roboty wsrod psow dzieki dentystom ludzkim a i w sprawach ortopedycznych tez sa "uzywani" ludzccy lekarze ( m.inn.: moj kochany Pan doktor ) i psy sa sprawne i wszystko jest ok . :)[/quote]No mnie się wydaje, że w przypadkach gdy nie ma dobrych psich specjalistów, to lepiej ludzcy niż nic... Ale gdyby ludzcy w ogóle byli lepsi w leczeniu psów, to zawód weterynarza (a przynajmniej, weterynarza specjalisty) byłby niepotrzebny i na wymarciu, a jest na odwrót... Więc niewątpliwie wszystko zależy od konkretnych osób, ich dostępności i zainteresowań. A ponieważ psich dentystów jest w całej Polsce trzech, to przynajmniej kwestia dostępności jest jasna. ;-)
-
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
Flaire replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='fjolka']flaire ty tutaj, jak milo :loveu:[/quote]No jasne - już od dawna... ;-) -
[quote name='Ali26762'][B]fjolka[/B], są ludzcy pasjonaci, którzy kochają zwierzęta. [/quote]Ja nie fjolka, ale... Jak ktoś mojemu psu gębę przerabia, to dla mnie jest mniej ważne, czy on kocha zwierzęta, a bardziej ważne, co wie na temat tego, jak ta gęba ma wygląda za kulisami (i oczywiście jak ma wyglądać jak z nią skończy). Przy prostych zabiegach, takich jak plomba, to dużej różnicy w technice nie ma - co innego przy implantach. Tak myślę... Ale tak naprawdę to nie wiem. Może spytam się mojego weta.
-
[quote name='zachraniarka']Wszyscy znajomi, do których dotarłam póki co, którzy wstawiali zęby psom robili to u ludzkich..[/quote] No temu trudno się dziwić, bo psich dentystów w Polsce jak na lekarstwo. Ale ja bym się chyba bała u ludzkich... Jednak obciążenie na te zęby jest całkiem inne u psów i ich anatomia też... :niewiem: Nie wiem...
-
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
Flaire replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='fjolka'] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6087/listopad06polska114xm1.jpg[/IMG][/quote]To zdjęcie jest SUPER! Dzięki, fjolka!!! -
[quote name='zachraniarka']Ano. Z zebranych informacji ludzcy są najbardziej polecani, ale jeszcze nie wiem kogo i co wybiorę.[/quote] Hmmm. A złamany ząb Eyka kto leczył?
-
[quote name='zachraniarka']Postaram się, ale nie obiecuję.. Ludwisior mi trochę pokrzyżował plany i ostatnio to głównie po dentystach i protetykach jeżdzę..[/quote]Ludzkich? .
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Ja muszę przyznać, że Misia w swoim stosunku do wetów to jakaś dziwna jest... Bo zrobiła się z niej straszna histeryczka (kiedyś taka nie była, ale teraz wyłaby przy najmniejszym zastrzyku jeśliby jej skutecznie nie odwrócić uwagi), ale nie przekłada tego ani na osobę weta, którego uwielbia, ani na jego gabinet, gdzie też lubi chodzić... Czyli wszystko jest super, dopóki nie trzeba pobrać krwi, albo zrobić jakiegoś zastrzyku -- chociaż ostatnio nawet z tym wet sobie radzi poprzez karmienie jej nonstop w czasie, gdy technik weterynaryjny przeprowadza odpowiedni zabieg :evil_lol: . NB, techników w lecznicy Misia też lubi :niewiem:. -
[quote name='Ela_hryckiewicz']Zaczynam mieć skurcze w żołądku :mad:[/quote]Dopiero zaczynasz??? Ja jestem ciężko chora... :-(
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='borsaf'][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Czy ktos zna takiego psa, który ciągnie pańcie do gabinetu weta? [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] TAK! Właśnie wczoraj o tym rozmawiałam z Pańcią Apci. Wszystkie nasze AT (Misia, Api i Lotka) uwielbiają chodzić do weta. Myślę, że jest kilka przyczyn. Po pierwsze, ja staram się tam z nimi chodzić często, gdy nie czeka ich nic złego - np. żeby je zważyć. Po drugie, nasz Pan Wet bardzo je lubi i one jego. A po trzecie, jest tam KOT... Ale nie byle jaki kot, tylko taki z porcelany, któremu otwiera się głowa, wtedy słychać "miau", a w środku są psie przysmaki! Nasz wet nazywa to "wyciąg z kota". Więc gdy wchodzimy to gabinetu, to psy - szczególnie Api - wpatrzone są w tego kota i czekają na porcję "wyciągu". :evil_lol: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Minio, czy Ty w końcu jedziesz do Poznania? -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Regoniku, na żadne fajne, osobiste (czy może "psiste") życzenia mnie, w moim umierającym stanie, nie stać. Ale... [IMG]http://pressroom.hallmark.com/Images/Birthday/MilestoneBdays/18th-birthday.jpg[/IMG] -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='zadziorny']Wiesz, zaobserwowałem u niej znaczny postęp :lol:. Do Wrocławia np. nie chciała "jechać pustą autostradą z dwoma facetami" :roll:, a teraz droga dwa razy dłuższa, równie pusta i.... jedzie :multi: :eviltong:[/quote]I Ty to nazywasz postępem? :crazyeye: A ja się czuję fatalnie, mam i tak za dużo do zrobienia przed wyjazdem, a tu się jeszcze jakieś choróbsko przyplątało :mad: . Na dworze szaro i obrzydliwie, w domu bajzel, ja na wyjazd niegotowa zupełnie, nie mówiąc już o gościach :roll: . Ale jak popatrzę na te moje dwa psie szczęścia, jedno - Misiołek - stare, mądre, wierne, poczciwe i kudłate, a drugie - pod-Lotka - rąbnięte totalnie, psiu-bździu, cieszące się ze wszystkiego i na wszystko - to wiem na pewno, że życie jednak jest piękne, bo mam dwa najukochańsze piesy na świecie! -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Locia kilka minut temu rzygnęła mi na łóżko niestrawioną kolacją... Mam nadzieję, że zrobiła to ot tak, dla sportu (albo żeby dać mi do zrozumienia, że czas wyprać prześcieradła), a nie że mi się szczeniak na trzy dni przed światówką ma zamiar rozchorować... :roll: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
INA, od Anselka nie słyszałam od kilku miesięcy, natomiast Apiszonek ma się dobrze. :-) Wczoraj odwiedzili mnie jej Państwo, ale ze względu na pogodę - bez Apci. Troszkę się za Apcią stęskniłam, ale zobaczę ją w środę, bo Misia zostaje z Apiszonkami na czas mojej podróży na światówkę i muszę ja do nich podrzucić. :-) -
[quote name='bos'][B]Ibolya, Wind, zadziorny , bogula[/B] ,[B]Flaire..[/B].........dzień sie budzi. Wstawać szkoda dnia:lol: :lol: :evil_lol:.... nocna zmiana poszła spać. :evil_lol:[/quote] No już, no... Sumienia nie masz, tak wcześnie pobudkę robić... :mad:
-
[quote name='Wind']To ja bardzo prosze o ten przepisik :cool3: Jutro kupie produkty i se zrobie :-) Tym sposobem moze nie tak pyszna jak u Ali, ale bede miec ten rarytas jeszcze przed swiatowka :cool3: [/quote] Potem możesz jeść o tej samej godzinie, co my i będzie prawie tak samo, jakbyś tam była ;-)
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Anisha']Wiem... :-( Ale chyba nie w długości podróży, co?[/quote]Hmmm. Na krycie do Stanów podróż zajęła ok. 18 godzin (potem Misia tam czekała chyba z dwa miesiące, bo jej się cieczka spóźniła, no i podróż z powrotem), a szczeniaki urodziły się dwa. A na to drugie krycie, z którego nic się nie urodziło, jechałam dwa dni do Dortmundu - chyba też dalej i dłużej niż na Białoruś, chociaż może to zależy gdzie na Białorusi. ;-) W Dortmundzie musiałam siedzieć tylko tydzień. -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Anisha']Pan mówił, że pani Sz-K. przez dwa dni jechała z suką na krycie na tę Białoruś (w jedną stronę), a urodziły się z niego tylko dwa szczeniaki... [/quote]No cóż... Misia bije nawet ten rekord. :-(