Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. [quote name='Aluzja']Flaire ja w sprawie tego psa pisalam do dziuby wczoraj...ale Flaire nie przysluza sie sprawie balagan.Kilkukrotne angazowanie ludzi ,ktorzy serio chca pomoc a potem odwolywanie niczemu nie sluzy.N arazie sie wstrzymam.Nawet w sprawie ratowania psa nalezy byc racjonalnym.[/quote]Aluzja, ponieważ wszystkim koordynuje jedna osoba - dziuba - to bałaganu być nie musi bez względu na to, ile osób będzie zaangażowanych. A w moim doświadczeniu z szukaniem domów czy włąścicieli, tylko co najwyżej jedna dziesiąta możliwych opcji wypala - więc jeśli masz taką możliwą opcję, to należy walić z nią wprzód. Ja obecnie opcji na stałe nie mam żadnych, co najwyżej na tymczas, a te też nie są idealne - ale ewidentnie ważne jest, żeby go stamtąd jak najszybciej usunąć. Ale oczywiście zrobisz jak uważasz, bo tylko Ty znasz tę swoją opcję.
  2. [quote name='D0minika']Kurcze ile wy napisaliście od wczoraj :evil_lol: ja potrzebuje "na gwałt" :cool3: kogoś, kto zna się na terierach :diabloti:, zajmował się szkoleniem typu obiedence, PT i trochę agility. Potrzebna mi rada i to szybko... Do kogo moge sie zwrócić? Zacharianka, Flaire? :cool3:[/quote] D0minika, melduję się do usług! :-) Teriery, szkolenie typu obedience, PT i trochę agility - to MY! :-)
  3. [quote name='jovanna']Goraco polecam moja mama byla tam dwukrotnie i naprawde i schudla i zdrowie sie jej polepszylo... jedynie kieszen przetrzepalo :evil_lol:[/quote]A mołby ktoś coś więcej o tym miejscu skrobnąć? Jakiś link może? (Jeśli już było i przeoczyłam, to przepraszam :-( ).
  4. [quote name='Aluzja']dziuba czyli o ile dobrze odczytalam ten watek..to moja pomoc raczej juz nie jest potrzebna w sprawie airedale? Daj znac bo niepotrzebnie sie powielac i rozkrecac sprawe na kilka frontow.[/quote] Aluzja, każda pomoc BAAARDZO potrzebna! Niestety tak to bywa, że tylko jak się taką sprawę rozkręci na jak najwięcej frontów to jest szansa, że coś wyjdzie. Więc jeśli masz jakiekolwiek pomysły, to wal do dziuby ASAP! Tak czy owak, Ty bliżej jesteś tej sytuacji niż np. ja.
  5. [quote name='dziuba']Flaire - zapomnialam napisac, ze nie doszedl do mnie PW od Ciebie.[/quote] A, no to to jest dosyć ważna informacja, bo Fuka tutaj rzadko ostatnio bywa, i trzeba do niej dryndnąć, bo priv to nie wiadomo kiedy odbierze. A w privie do Ciebie były jej numery tel.... Zaraz wysyłam jeszcze raz.
  6. szybciutkie dzień dobry o poranku, bo troszku zaspałam i na herbatę czy kawę chyba nie mam czasu... :-( zach, to cudownie, że Ludwisiowe zęby tak świetnie się goją! Wczoraj miłam Ci zmierzyć, na jakiej wysokości sa nasze czwarte podpórki, ale na śmierć zapomniałam! Na oko, myślę, że są ok. 10 cm niżej niż piątki, ale jeszcze to sprawdzę.
  7. [quote name='dziuba']A tak na powaznie - licze na Wasza pomoc, my juz tutaj wykorzystalismy wszystkie koncepcje domkow tymczasowych :([/quote]A rozmawiałaś już z Fuką? Bo ona mi mówiła, że być może zna miejsce na tymczas dla tego chłopaka...
  8. [quote name='dziuba']Flaire - psów są tam dziesiątki. Znanych nam tymczasów - ani jednego. [/quote]dziuba, ale ja mówię o tymczasie dla tego konkretnego psa, który w taki czy inny sposób znajdziemy.
  9. [quote name='Romas']No i mozesz tu na dgm napisac nazwe lecznicy i nazwisko lekarza.[/quote][COLOR=red]Nie! Przypominam, że krytyczne uwagi pod adresem osób jednoznacznie zidentyfikowanych, w tym wetów, są zabronione punktem 3 regulaminu dogomanii. [/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Mod Flaire[/COLOR]
  10. [quote name='swallow']Ja tez bardzo prosze o sprawdzenie tatuażu, bo przypuszczam, ze moge wiedziec kto jest jego wlascicielem[/quote] swallow, to by było super! A nie mozesz skontaktować się z tym właścicielem (bądź z hodowcą tego psiaka) i ustalić, czy on jest w u siebie w domu, czy nie?
  11. dziuba, posłałam Ci priva. Chyba w tej chwili najważniejsze jest, żeby chłopaka stamtąd wyciągnąć, choćby do jakiegoś tymczasowego domu... Myślę, że jakiś tymczas się znajdzie, wzięłabym go nawet sama na tymczas, ale moja sunia właśnie cieczki dostała... Trzeba też sprawdzić tatuaż w uchu i w pachwinie. Jak się skontaktujesz z Fuką, to ona może pomóc w znalezieniu czegoś na tymczas i w wytrymowaniu chłopaka na pięknisia.
  12. [quote name='zachraniarka']Dzięki za kciuki i za zaproszenie. Jak zwykle strasznie mnie kusisz, a ja łamię się i łamię i baaardzo bym chciała, ale.. [/quote]Przyjeżdżaj, przyjeżdżaj, już się cieszymy! [quote name='zachraniarka']a jaki zamach robi na przeszkodę hi hi[/quote]No właśnie :roll: . Jej się to skakanie straszniaście podoba. To było jeszcze na tyczkach dla M-ek, czyli na trzeciej podpórce, ale wczoraj na treningu podnieśliśmy jej na czwartą i nawet nie zauważyła... Na zawodach, zerówki biegają właśnie na czwórkach, ale w docelowo, gdy będą startować w bardziej zaawansowanej klasie, Ludwik i Lotka będa biegać na piątkach.
  13. [quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Rzygał dziś po południu 6 albo 7 razy żółtą pianą. Z drugiej strony jeszcze normalnie..... Jeść nie chce. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]sirion, Lotka miała dokładnie te objawy, tylko chyba więcej rzygania, jakieś 6 tygodni temu. Potem słyszałam jeszcze o bardzo wielu psach z podobnymi objawami, niegtóre z rozwolnieniem, inne - bez. Musi jakiś psi wirus jelitowy krąży... Nasze objawy przeszły po dobie.
  14. [quote name='zadziorny'][B]Flaire[/B], Twoja Leokadia cudna jest :loveu: :buzi:. Wystawisz ją w Katowicach? :hmmmm: :niewiem:[/quote]zadziorny, dzięki! :buzi: Co do Katowic, to jeszcze nie jestem pewna, muszę wyciągnąć te kudły i zobaczyć, co tam mamy pod spodem! ;-)
  15. airedogs, witaj! :-) zach, trzymamy kciuki i będzie dobrze. Przy okazji ponawiam (już oficjalnie) zaproszenie na sobotę przed zawodami. :-) A oto obiecywana czarno-biała Leokadia od Mokki: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3306/lotka1ij5.jpg[/IMG] Nota bene, od dzisiaj to ona naprawdę Leokadią jest, a nie żadną Locią, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że dostaje cieczki. Jeszcze co prawda nie krwawi, ale myślę, że już bardzo niedługo zacznie. Już mi tęskno za moim sceniackeim... :placz:
  16. [quote name='Folka']na 3 zdjeciu ten piesek tak fajnie skacze , łapkami do gory :loveu:[/quote]To moja Lotka :loveu: , na tym zdjęciu jak widać jeszcze szczyl, ale od dzisiaj - kobieta, Leokadia. :-)
  17. [COLOR=red]Uprzejmie proszę osoby piszące w tym wątku, szczególnie te, które są na dogomanii nowe, o zapoznanie się z Regulaminem dogomanii, a szczególnie z jego punktem 3, który zabrania krytyki w sposób jednoznacznie identyfikujący. To znaczy, między innymi, że jakiekolwiek uwagi krytyczne pod adresem wetów wymienianych z nazwiska NIE SĄ NA DOGOMANII DOZWOLONE! Ten wątek został zredagowany w celu doprowadzenia treści do zgodności z regulaminem. [/COLOR] [COLOR=red]Bagdad11, Ty, jako osoba tu nowa, powinieneś [B]dokładnie[/B] przeczytać cały regulamin, a potem zmniejszyć zdjęcia zamieszczone w tym wątku do regulaminowych rozmiarów, bądź zmienić je na linki.[/COLOR] [COLOR=red]Natomiast recydywistów publicznie powiadamiam, że kolejne wykroczenie skończy się banem.[/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Mod Flaire[/COLOR]
  18. [quote name='borsaf'][B]Flaire[/B], bardzo mi sie ta fota podoba, dla mnie to najpiekniejsze zdjecie Lotki jakie dotychczas widzialam.[/quote] borsaf, dzięki! Szczyl zaczyna w końcu trochę AT przypominać... :roll: A i pychol uśmiechnięty, bo ona to KOCHA!!!
  19. [quote name='Kardusia']Dawaj Mokkową fotkę :lol:. Może być i szara ;).[/quote]Kardusiu, dla Ciebie wszystko! :loveu: Więc choć Mokkowej nie mam, to znalazłam inną, kolorową, autorstwa mojej klubowej koleżanki, viv. :eviltong: Oto mój rudy szczyl w galopie na kładce: :loveu: [IMG]http://www.std.org/~hania/lotka/lociakladkaianfordogo.jpg[/IMG] gonpak, witaj na dogo! Dawaj foty szczeniora! :-)
  20. [quote name='Terriermania']Słuchajcie czy ktos z Was jest zainteresowany posiadaniem własnego konia? :crazyeye: Pisze w desperacji :flaming: [/quote]Tak sobie myślę, że pewnie są jakieś końskie odpowiedniki dogomanii i tam powinnaś o tym napisać? :niewiem:
  21. [quote name='Flaire']Czyli - Killer Barbie. [/quote] Albo może - Barbie Killer. Mnie to ostatnie bardziejby pasowało, ale dziecię mogłoby płakać ;-).
  22. [quote name='Mokka'][quote name='Sajko']Jak dziecina wymyśliła to coś z gatunku Princess, Barbi, albo inne co to tam teraz na topie jest:evil_lol: a jak małż to pewnie ambitnie- killer:razz:[/quote]Ale oni wymyślili to razem :evil_lol:[/quote] Czyli - Killer Barbie. Jak tytuł jakiegoś horroru... :evil_lol:
  23. [quote name='Minio']A my dzisiaj mieliśmy ciężką noć . Vanilka dostała ataku ostrych wymiotow. Teraz ma gorączkę. Cholerka nie wiem co się stało. Od godziny 02.00 do rana ze 30 x torsje. Nie chce pić ani jeść. Od wody ucieka. Po poludniu jedziemy do weterynarza. :-( :-( :-([/quote]Ja obstawiam, że to ten sam wirus jelitowy, który miała Lotka jakieś 6 tygodni temu. Ja z nią do weta nie jechałam, bo nie widziałam potrzeby - po ok. 12 godzinach przeszło prawie zupełnie, po 24 było tylko wspomnieniem. Słyszałam o podobnym wirusie u wielu znajomych psów, sama do weta jednego znajomego psa zawoziłam. Tylko ta gorączka nie pasuje... Ile jej ma?
  24. Flaire

    Zawody 2007

    [quote name='sic!']Oooo dzięki Flaire! Co prawda nie wiem jeszcze czy z sucza będę jechać, ale obaczymy![/quote]Ona też nie wie, czy będzie jechać... Może się zmobilizujecie... Podwójnie ;-).
  25. Flaire

    Zawody 2007

    [quote name='sic!']nawet przyjadę do Pruszkowa pokibicować-sędziom oczywiście:)[/quote]sic!, jak chcesz towarzyszkę podróży, to pogadaj z zachraniarką... :cool1:
×
×
  • Create New...