-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
Nie wiem, co to jest Anda, ale nie, nie jest w Andzie.
-
Tel. do mnie piszę Ci na priw.
-
[quote name='Dharma']Awaryjnie u mnie. O ile jest mila bo nie mam mozliwosci izolacji psow. Tyle ze koncze prace o 20. [/quote] Dharma, raz dwa dawaj tel. do siebie. Do 20 jakoś ją przetrzymam, ale muszę mieć PEWNOŚĆ, że potem u Ciebie...
-
Czy ma ktoś możliwość choćby tymczasu dla tej suczki?
-
Iza, niestety nic nowego nie słyszałam, więc sądzę, że nie. Zdjęcia też jeszcze do mnie nie doszły. Ale spróbuję się czegoś więcej dzisiaj dowiedzieć.
-
Ela_h, fotki BOMBOWE!!!
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Kardusia'][B]Flaire [/B]- bardzo Cię proszę :modla:o przypomnienie tematu "ciąża urojona" . Ali mówila, że kiedyś pisałaś na ten temat i o jakiejś diecie warzywnej w tym okresie :hmmmm: .Mamy "mały problem"...[/quote]Kardusia, napisz dokładniej, na czym problem polega (dokładne objawy) - może byc na priw. Chodzi o to, czy sunia ma mleko? Bo z tą dietą chodzi właśnie głównie o wysuszenie. Mój wet zalecił i u Misi zadziałała rewelacyjnie. -
[quote name='MARS']A może trzeba psom pozwolic ustalic hierarchie?[/quote] W moim stadzie, ja jestem przewodnikiem - reszta hierarchii nie ma znaczenia jeśli pogodzę się z tym, że zostawiam psy oddzielnie. Po drugie, jeśli pozwalasz psom ustalać hierarchię, to musisz się liczyć z dwoma sprawami: raz, że w czasie jej ustawiania, może dojść do poważnych uszkodzeń albo nawet śmierci jednego z psów - ja nie jestem gotowa podjąć tego ryzyka - a dwa, że ustawienie hierarchii to nie jest koniecznie coś, co dzieje się raz na zawsze, szczególnie jeśli teraz wygrałby pies starszy. Z upływem czasu, młodszy znów mógłby zacząć walczyć o pierszeństwo, gdy poczułby się silniejszy i wtedy wróciłyby problemy. W zależności od sytuacji, takie walki o pozycję mogą toczyć się bardzo często, nawet co tydzień-dwa. Dlatego dla mnie ważne jest tylko jedno - że to ja jestem przewodnikiem. I o tym - i nie tylko - decyduję ja, nie psy. Wtedy w mojej obecności będzie spokój, a gdy ma mnie nie być, nie zostawiałabym psów razem (chyba że sytuacja bardzo się ustabilizuje).
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Filla']Chociaż Fila tak jak Twoja Misia poszła na jakość nie na ilość. Urodziły się dwie panny i jeden pan. Ale za to blisko 0,5 kg.[/quote]No, moje "bliźniaczki" też tyle ważyły. :roll: A kto jest dumnym tatusiem? :-) -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Filla, gratulacje! -
[quote name='OMM']A jak to zrobić? Co byś poradziła? Max się słucha, Spaiki nie. Gdy krzyknę Max staje Spaiki się na niego rzuca tym bardziej. Co w takiej sytuacji?[/quote]W takim razie, jeśli tylko Spaiki jest agresowrem, to ja bym póki co nie krzyczała, tylko łapała Spaika za fraki i ostro mówiła tylko do niego. Jak jego podporządkujesz sobie, to na Maxa też przestanie się rzucać - przynajmniej w Twojej obecności.
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Wszystkiego najlepszego dla Hugusia!!! :-) -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Flaire replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Wojenka']To ze szkociakiem na rękach? :razz: :loveu: [/quote] Tak, właśnie to! :-) -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Flaire replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Wojenka']Aż łezka się w oku zakręciła....[/quote]Nooo... Pamiętam fajne Twoje zdjęcie z tych zawodów... :-) -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='coztego']:nono: tu jest Twój dom, gdzie Twoi ulubieni dogomaniacy :loveu: ;)[/quote] Czyli w eterze? :crazyeye: :evil_lol: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Flaire replied to Murak's topic in Terier szkocki
Pamiętam... Mmmm... A ja przez tę śnieżycę jechałam na zawody sylwestrowe do Ciechocinka! :-) -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='coztego']Pospałyśmy z Kreśką do 11-tej :) [/quote]A my sciągneliśmy się z wyrka po 12... :evil_lol: W TV szło Homeward Bound II - Lost in San Francisco. Troszkę mi się tęskno za domem zrobiło... :-( -
Dodałam numer kontaktowy, zdjęcia będą wieczorem. (Teraz zdjęłam numer kontaktowy, bo jużniepotrzebny).
-
[quote name='la_pegaza']:shake: no oby jakaś sylwestrowa zguba :shake: wrzucę na boksery.[/quote] Na dogo na bokserach już jest, przydałoby się na forum bokserów - to miałaś na myśli?
-
[FONT=Arial][FONT=Verdana]Znaleziona suczka-bokserka pręgowana, 31 grudnia ok. godz. 22. [/FONT][/FONT] W tej chwili na tymczasie u Dharmy. Sunia super słodka dla ludzi, ale pilnie potrzebny dom tymczasowy BEZ PSÓW, bo z psami się nie dogaduje. :-(
-
OMM, też czytałam Twój wątek i tam zgadzam się z radami ... właśnie, nie pamiętam kto Ci radził. Ale w tym, co ta osoba pisała ja wyczytałam, że to ONA rządzi w stadzie. I to jest kluczowe. Jeśli któryś z psów - którykolwiek - zaczyna rządzić, Ty musisz im pokazać, że rządzisz TYLKO TY. Ja do spięć po prostu nie dopuszczam. Mocniej wrzasnę - i każde idzie w swoją stronę, bo wiedzą, że ja tu rządzę. Takie postępowanie może nie doprowadzić do sytuacji, gdzie będziesz mogła je spokojnie zostawić ze sobą same, ale podczas gdy będziesz w domu - będziesz miała spokój. A poza tym, kastracja ma duże szanse pomóc bardzo. Tylko nie spodziewaj się, że zmiana nastąpi natychmiast - to może trochę potrwać, ale z czasem powinno pomóc. Chwała Ci za tę adopcję - i bardzo mocno trzymamy za Was kciuki i pazury!
-
[quote name='bogula2']siemka! oby...., ale napewno jeszcze nie teraz[/quote]bogula, im prędzej - tym lepiej! WRACAJ!!!
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='coztego']No i z czego się chichrasz? :razz:[/quote] Nie chichram - śpię! :sleeping: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='coztego']No i co? Pospali wszyscy :roll:[/quote] :evil_lol: