Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. Nie wiem, co to jest Anda, ale nie, nie jest w Andzie.
  2. Tel. do mnie piszę Ci na priw.
  3. [quote name='Dharma']Awaryjnie u mnie. O ile jest mila bo nie mam mozliwosci izolacji psow. Tyle ze koncze prace o 20. [/quote] Dharma, raz dwa dawaj tel. do siebie. Do 20 jakoś ją przetrzymam, ale muszę mieć PEWNOŚĆ, że potem u Ciebie...
  4. Czy ma ktoś możliwość choćby tymczasu dla tej suczki?
  5. Iza, niestety nic nowego nie słyszałam, więc sądzę, że nie. Zdjęcia też jeszcze do mnie nie doszły. Ale spróbuję się czegoś więcej dzisiaj dowiedzieć.
  6. Ela_h, fotki BOMBOWE!!!
  7. [quote name='Kardusia'][B]Flaire [/B]- bardzo Cię proszę :modla:o przypomnienie tematu "ciąża urojona" . Ali mówila, że kiedyś pisałaś na ten temat i o jakiejś diecie warzywnej w tym okresie :hmmmm: .Mamy "mały problem"...[/quote]Kardusia, napisz dokładniej, na czym problem polega (dokładne objawy) - może byc na priw. Chodzi o to, czy sunia ma mleko? Bo z tą dietą chodzi właśnie głównie o wysuszenie. Mój wet zalecił i u Misi zadziałała rewelacyjnie.
  8. [quote name='MARS']A może trzeba psom pozwolic ustalic hierarchie?[/quote] W moim stadzie, ja jestem przewodnikiem - reszta hierarchii nie ma znaczenia jeśli pogodzę się z tym, że zostawiam psy oddzielnie. Po drugie, jeśli pozwalasz psom ustalać hierarchię, to musisz się liczyć z dwoma sprawami: raz, że w czasie jej ustawiania, może dojść do poważnych uszkodzeń albo nawet śmierci jednego z psów - ja nie jestem gotowa podjąć tego ryzyka - a dwa, że ustawienie hierarchii to nie jest koniecznie coś, co dzieje się raz na zawsze, szczególnie jeśli teraz wygrałby pies starszy. Z upływem czasu, młodszy znów mógłby zacząć walczyć o pierszeństwo, gdy poczułby się silniejszy i wtedy wróciłyby problemy. W zależności od sytuacji, takie walki o pozycję mogą toczyć się bardzo często, nawet co tydzień-dwa. Dlatego dla mnie ważne jest tylko jedno - że to ja jestem przewodnikiem. I o tym - i nie tylko - decyduję ja, nie psy. Wtedy w mojej obecności będzie spokój, a gdy ma mnie nie być, nie zostawiałabym psów razem (chyba że sytuacja bardzo się ustabilizuje).
  9. [quote name='Filla']Chociaż Fila tak jak Twoja Misia poszła na jakość nie na ilość. Urodziły się dwie panny i jeden pan. Ale za to blisko 0,5 kg.[/quote]No, moje "bliźniaczki" też tyle ważyły. :roll: A kto jest dumnym tatusiem? :-)
  10. [quote name='OMM']A jak to zrobić? Co byś poradziła? Max się słucha, Spaiki nie. Gdy krzyknę Max staje Spaiki się na niego rzuca tym bardziej. Co w takiej sytuacji?[/quote]W takim razie, jeśli tylko Spaiki jest agresowrem, to ja bym póki co nie krzyczała, tylko łapała Spaika za fraki i ostro mówiła tylko do niego. Jak jego podporządkujesz sobie, to na Maxa też przestanie się rzucać - przynajmniej w Twojej obecności.
  11. [quote name='OMM']Flaire- dziekuję. I spróbuję być NAJważniejsza, choć wtedy gdy już się zetną mogę sobie krzyczeć dowoli.[/quote]Bo jeszcze nie jesteś. ;-) Póki co, musisz wychwycić moment przed spięciem. Ale wiem, że jesteś na dobrej drodze! :-)
  12. Wszystkiego najlepszego dla Hugusia!!! :-)
  13. [quote name='Wojenka']To ze szkociakiem na rękach? :razz: :loveu: [/quote] Tak, właśnie to! :-)
  14. [quote name='Wojenka']Aż łezka się w oku zakręciła....[/quote]Nooo... Pamiętam fajne Twoje zdjęcie z tych zawodów... :-)
  15. [quote name='coztego']:nono: tu jest Twój dom, gdzie Twoi ulubieni dogomaniacy :loveu: ;)[/quote] Czyli w eterze? :crazyeye: :evil_lol:
  16. Pamiętam... Mmmm... A ja przez tę śnieżycę jechałam na zawody sylwestrowe do Ciechocinka! :-)
  17. [quote name='coztego']Pospałyśmy z Kreśką do 11-tej :) [/quote]A my sciągneliśmy się z wyrka po 12... :evil_lol: W TV szło Homeward Bound II - Lost in San Francisco. Troszkę mi się tęskno za domem zrobiło... :-(
  18. Dodałam numer kontaktowy, zdjęcia będą wieczorem. (Teraz zdjęłam numer kontaktowy, bo jużniepotrzebny).
  19. [quote name='la_pegaza']:shake: no oby jakaś sylwestrowa zguba :shake: wrzucę na boksery.[/quote] Na dogo na bokserach już jest, przydałoby się na forum bokserów - to miałaś na myśli?
  20. [FONT=Arial][FONT=Verdana]Znaleziona suczka-bokserka pręgowana, 31 grudnia ok. godz. 22. [/FONT][/FONT] W tej chwili na tymczasie u Dharmy. Sunia super słodka dla ludzi, ale pilnie potrzebny dom tymczasowy BEZ PSÓW, bo z psami się nie dogaduje. :-(
  21. OMM, też czytałam Twój wątek i tam zgadzam się z radami ... właśnie, nie pamiętam kto Ci radził. Ale w tym, co ta osoba pisała ja wyczytałam, że to ONA rządzi w stadzie. I to jest kluczowe. Jeśli któryś z psów - którykolwiek - zaczyna rządzić, Ty musisz im pokazać, że rządzisz TYLKO TY. Ja do spięć po prostu nie dopuszczam. Mocniej wrzasnę - i każde idzie w swoją stronę, bo wiedzą, że ja tu rządzę. Takie postępowanie może nie doprowadzić do sytuacji, gdzie będziesz mogła je spokojnie zostawić ze sobą same, ale podczas gdy będziesz w domu - będziesz miała spokój. A poza tym, kastracja ma duże szanse pomóc bardzo. Tylko nie spodziewaj się, że zmiana nastąpi natychmiast - to może trochę potrwać, ale z czasem powinno pomóc. Chwała Ci za tę adopcję - i bardzo mocno trzymamy za Was kciuki i pazury!
  22. [quote name='bogula2']siemka! oby...., ale napewno jeszcze nie teraz[/quote]bogula, im prędzej - tym lepiej! WRACAJ!!!
  23. [quote name='coztego']No i z czego się chichrasz? :razz:[/quote] Nie chichram - śpię! :sleeping:
  24. [quote name='coztego']No i co? Pospali wszyscy :roll:[/quote] :evil_lol:
×
×
  • Create New...