Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. [quote name='Ibolya'][COLOR=blue][B]Ali[/B] no coś Ty :confused: Deryś pięknie zrobiony :cool2: doping załatwiony, bilety ma kupione :cool2: będzie dobrze :cool2: zobaczysz :cool2: :iloveyou:[/COLOR] [/quote]Nie mówiąc już o tym, że jak nie tym razem, to następnym... Ja na wystawach nigdy nie liczę na to, że wszystko pójdzie w sposób oczywisty - wtedy mogę cieszyć się podwójnie, jeśli pójdzie, a nie przejmować się specjalnie - jeśli nie. ;-)
  2. [quote name='Hania']Chociaż musze przyznać, że z mojego głosowania w pierwszej dziesiątce znalazły się tylko dwa zdjęcia. [/quote]Hihi, Hania, z mojego również! :-) (W tym Twoje!)
  3. Nela, nie daje mi spokoju pewne pytanie... Dlaczegu Ty, na polskim forum, masz w podpisie cytat angielskiego pisarza po francusku? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  4. Ale, jak widać, i moje faworyty, i moje typy nie wylądowały w czołówce... Jakieś takie nietypowe gusty mam - i opnie! :evil_lol:
  5. [quote name='Hania']"Jesienna zaduma" też dostała punkty :evil_lol:[/quote] U mnie też, ale na drugim miejscu u mnie była Twoja Dwójka! :-)
  6. [quote name='loozerka']Tzn- nie podoba mi sie, ze wybór nie był zdjecia, ale fotografowanego obiektu :)[/quote]loozerka, to nie tak. Wybór był zdjęcia, ale stosunek głosującego do obiektu zawsze ma wpływ na jego ocenę zdjęcia. Jeśli masz hyzia na punkcie jakiejś rasy, to ładne zdjęcia tej rasy będa Ci się podobały bardziej, niż ładne zdjęcia innej. Szczególnie jeśli jako kryteria głosowania wybierzesz np. zdjęcia, które najchętniej powiesiłabyś na ścianie. I moim zdaniem - w tym nie ma nic ani dziwnego ani złego - to po prostu naturalne. :niewiem:
  7. [quote name='Anashar']Ja tam na 1 miejscu obstawialem "Do horroru bez charakteryzacji" :razz: [/quote]U mnie, to zdjęcie było na pierwszym miejscu jako zdjęcie grudnia. Ale jako zdjęcie roku - już nie. [B]Hania[/B] - no to mamy podobne gusty - to samo zdjęcie na pierwszym miejscu! :-)
  8. [quote name='Anashar'][B]Flaire[/B], a jakie to zdjecie?:cool3: Juz nie mozna glosowac wiec mozesz powiedziec :eviltong:[/quote] No ja myślę, że wygra Anielica. :-) Ale zobaczymy... Terierowcy w ostatniej chwili zmobilizowali się i pobiegli głosobać na Jesienną zadumę... :-) A u mnie, na pierwszym miejscu było Ratunku! Ja tonę! - dla mnie, rewelacyjne zdjęcie!
  9. [quote name='fjolka'][B]flaire [/B]to chybajakies robactwo na ryby czy cos w tym stylu :cool1: wiec mi srednio do waszej druzyny pasuje, chyba ze ma to tez inne znaczenie:roll:[/quote]Ale brzmi fajnie... ;-)
  10. [quote name='loozerka']każdy twierdzi, ze wie ktore zdjecie, ale nie ma wymiany informacji, wiec faworyta każdy ma swojego i tyle- i pewnie zyje w przeświadczeniu, ze ten faworyt jest ogołnym..[/quote]Wcale nie! Moim zdaniem, faworytem jest zdjęcie, które u mnie było na trzecim miejscu! :-)
  11. zach, jak TTT to mi bardziej pasuje Terrier Terror Team. Ale Skubane Dzikuny lepsze! :evil_lol: [SIZE=1]Co to są "dzikuny"?[/SIZE]
  12. [quote name='asiamm']A były już jakieś typowania I miejsca na tym wątku? Bo nie chce mi się całego czytać... Czy też może uważasz, że jedno z nich rzeczywiście jest bezkonkurencyjne? :razz:[/quote] Po prostu wydaje mi się, że potrafię przewidzieć, które wygra. :-) Taki jasnowidz ze mnie. ;-) Ale oczywiście może się okazać, że się mylę! :-)
  13. [quote name='Polna']Folka ja myślałam podobnie o Fancie, ale teraz wiem, ze się bardzo pomyliłam. Chyba nie było tak źle z Franią w grupie co Flaire? :oops:[/quote]Było SUPER! :-)
  14. [quote name='asiamm']Czyli pierwsze miejsce bezkonkurencyjne... No ciekawe, ciekawe....[/quote] Ja chyba nawet potrafię zgadną, które :evil_lol: . Możnaby zacząć obstawiać... :evil_lol:
  15. Folka, najłatwiej zwalić wszystko na psa albo na rasę... ;-)
  16. airedogs, super parka, szczególnie szczeniak mi się podoba z tym uśmiechniętym pycholem! Musisz im do zaprzęgu szelki sprawić!
  17. No więc muszę zdać sprawozdanie z Wojtkowych placków u mojej Babci... Wyszły całkiem nieźle, o czym świadczy fakt, że następnego dnia rano, Babcia zadzwoniła do mnie z prośbą o przepis. Potem poczęstowała plackiem sąsiadkę i przepis poszedł w świat. :-) A ja mam mnóstwo pomysłów na "ulepszenia" ;-) - ten przepis taki jest, że - jak już zauważyła Kardusia - łatwo go można zmienić na "swój". Tak więc dzisiaj były u mnie placki Wojtka po hindusku - dodałam do ciasta kopiastą łyżeczkę curry (a może nawet dwie ;-) ) i troszkę ostrej papryki. Pycha! Dla wielbicieli kuchni nieco egzotycznej. :-) Podawać należy z jakimś hinduskim sosem - jakby co, to mogę zapodać jakis przepis. Ja zrobiłam do tego jeszcze ryż po hindusku oraz hinduską "mizerię" - starty ogórek w yogurcie doprawiony papryką i mielonym kminem rzymskim (który, wbrew nazwie, jest jedną z najpopularniejszych przypraw w kuchni hinduskiej). A na następną moją próbę z tymi plackami mam pomysł na jeszcze bardziej ekstremalną wersję... :cool3: Super przepis!
  18. [quote name='borsaf']Fotki Niedźwiedzicy jak zwykle cuuudowne.[/quote]Nnnoooo!!!! [quote name='borsad'][B]Ja już glosowałam na "Jesienną zadumę" Hesi:loveu: A wy???? Na fotę roku tylko czas do jutra!!!!![/B][/quote] Ja też już głosowałam.Baaardzo trudna decyzja, bo tyle cudnych fotek, a można wybrać tylko 7! Ale po bardzo obiektywnych ;-) przemyśleniach, obydwie fotki niedźwiedzicy znalazły się na mojej liście. :-)
  19. [quote name='sunprince']Witam! :) Czy są jeszcze wolne miejsca?[/quote]Miejsc obecnie nie ma, ale zapisz się na listę rezerwową, bo być może jeszcze się otworzą jakieś miejsca. [quote name='sunprince']Czy 9 miesięczny szczeniak może jechać na taki obóz? I czy jeżeli on narazie nie miał doczynienia z agility to będzie się nadawał? :D[/quote]Ja w zeszłym roku byłam z 8-miesięcznym szczeniakiem i było super! :-)
  20. sirion, czy to te rożki, na które dawałaś przepis?
  21. [quote name='Aluzja']zachraniarka:-))) a moze powinniscie sie zamienic rolami?Ludwis Tobie rzuca a Ty pieknie aportujesz :-))))Statystycznie wyjdzie tak samo:-))[/quote]To by się jeszcze mogło jakoś tam udać, ale już ze znajdowaniem ludzi pod gruzami mogłaby zach mieć problemy - chyba lepiej to Ludwisiowi zostawić. ;-)
  22. [quote name='Rauni']Ja wolę na 5. W konkursie rocznym była sama śmietanka, stąd głosowanie na 7 wydaje mi się uzasadnione, w miesięcznym niech sito będzie troszeczke gęściejsze.[/quote] Popieram! :-)
  23. [quote name='D0minika']W ogole można u takiego szczeniaka poznać np. jak się wybarwi, albo jakiej będzie mniej więcej budowy? [/quote]U 8-tygodnowego szczeniaka można co najwyżej zgadywać... Troszkę lepiej sprawdzają się przepowiedzi na podstawie 6-tygodniowych szczeniąt, ale to również ruletka. Z tego powodu, w USA większość hodowców sprzedaje wszystkie szczenięta z miotu po tej samej cenie (nie dzieląc na wystawowe i nie) - po prostu nie są w stanie przewidzieć, co z nimi będzie dalej. Zbyt wiele jeszcze może się zmienić.
  24. [quote name='Kocham Cię']Jestem z Wrocławia i zastanawiam się czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego weterynarza?[/quote]A ten topik przeczytałaś? Przecież tu polecenie za poleceniem... :roll:
  25. [quote name='wacia']Co do badań - pieknie by było jakby każdy właściciel chciał zapłacic dodatkowe 50 zł.... za badania prze zabiegami i operacjami ,ale niestety tak pięknie nie jest [/quote]Ale może powolutku robi się dostatecznie pieknie, żeby można było zacząć uświadamiać właścicieli, dlaczego warto za takie badania zapłacić i pozostawić IM decyzję, czy to zrobia, czy nie? Raczej niż nawet nie wspominać, że takie coś mogłoby się przydać, albo wręcz zapewniać (jak to robią niektórzy weci), że jest to całkiem zbędne? :roll:
×
×
  • Create New...