-
Posts
35692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Dopiero wysłałam rachunek do Was przed świętami (tamto 80 zł jest to wcześniejsza wpłata).
-
Rozliczenie Dżekiego: Stan konta na 20 listopad wynosił -303,86 zł +80 zł Fundacja ZEA +20 zł malti +40 zł Ewa Sz. +30 zł Marta P. +50 zł Marzanna K. +50 zł Anna H. -360 zł hotelowanie 21.11-20.12 Stan konta na 20 grudzień wynosi -393,86 zł.
-
Kupiłam dla Argo Caniviton, koszt 135,30 zł: Rozliczenie: Stan konta na 12 listopad wynosił -459 zł +459 zł Help Animals +30 zł Tianku +200 zł jess +10 zł Jo37 +30 zł ranias +20 zł mdk8 +300 zł Skarpeta im. Talcott +100 zł mariusz_pp +400 zł Aldrumka (bazarek) +100 zł Monika z Katowic -360 zł hotelowanie 13.11-12.12 -11 zł Rumen Tabs -54 zł Cimalgex -120 zł Cimalgex -11 zł Rumen Tabs -135,30 zł Caniviton Stan konta na 12 grudzień wynosi +498,70 zł.
-
Miałam wczoraj pytanie o Argo i Wili (domyśliłam się, że chodzi o Sambę). Dokładnie chodziło o to czy lubią koty. Był późny wieczór, ale SMS był bardzo uprzejmy z przeprosinami za późną porę, więc odpisałam, że z kotami średnio, ale pomyślałam, że jak ktoś pyta o takie staruszki, to zaproponuję coś innego bez szansy nad dom co koty lubi i zaprezentowałam Shilę. Zdziwiłam się gdy pani zapytała jak u niej z kondycją i czy da radę pójść na całodzienną wyprawę. Zaproponowałam więc Andreę, jako nieco młodszą i bardziej energiczną. Dziś była kontynuacja rozmowy SMSowej i mi ręce opadły. Pani napisała, że są zainteresowani Andreą, tylko czy ona nie ma dysplazji (??), bo oni szukają psa na wycieczki i wyjazdy pociągiem. Mieszkają w kamienicy na 3 piętrze... I nawet ankiete mogą wypełnić (pewnie nie pierwszy raz pani stara się o adopcję). No i ja się pytam PO CO w takim razie zawraca mi gitarę o 22.00 pytając o dwa duże stare schorowane psiaki?? Wzięłam głęboki oddech i odpisałam pani, że jeśli nie mają windy to proponowałbym im mniejszego psa poszukać, bo na starość z dużym będą mieli problem. No i się chyba wzięła i obraziła, bo już nic nie odpisała.
-
On już niedowidzi i przygłuchy jest. Muszę mu smaczki dawać do pyska, bo jak upadnie między łapy to nie ogarnia
-
W domu była parę razy i zachowuje się bardzo swobodnie. Na pewno nie będzie brudzić, bo jest w boksie wewnętrznym i zachowuje czystość perfekt. Niszczyć też nie powinna, bawi się tylko zabawkami. Samochodem bardzo lubi jeździć (sama wskakuje), nie ma choroby lokomocyjnej. Na koty w domu nie reaguje, na ogrodzie trochę ją interesują sąsiedzkie, ale nie podejrzewam ją, żeby chciała im zrobić krzywdę. Na smyczy chodzi ładnie, ale potrafi pociągnąć jak ją coś zainteresuje lub np. zobaczy otwarty samochód