Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Kupiłam dla Argo Rument Tabs oraz 4 tabletki Cimalgexu (więcej dokupię w tym tygodniu, bo wet będzie miał dostawę), koszt 42,60 zł:
  2. To trzymam mocno kciuki, może coś z tego będzie Ogłoszenie Rudiego po wyróżnieniu cieszyło się sporym zainteresowaniem (wejścia)
  3. Dopiero wysłałam rachunek do Was przed świętami (tamto 80 zł jest to wcześniejsza wpłata).
  4. Rozliczenie: Stan konta na 19 listopad wynosił 0 zł +450 zł helli -450 zł hotelowanie 20.11-19.12 Stan konta na 19 grudzień wynosi 0 zł.
  5. Rozliczenie Dżekiego: Stan konta na 20 listopad wynosił -303,86 zł +80 zł Fundacja ZEA +20 zł malti +40 zł Ewa Sz. +30 zł Marta P. +50 zł Marzanna K. +50 zł Anna H. -360 zł hotelowanie 21.11-20.12 Stan konta na 20 grudzień wynosi -393,86 zł.
  6. Rozliczenie: Stan konta na 17 listopad wynosił +126,80 zł -255 zł hotelowanie 18.11-17.12 -88,70 zł karma -32,70 zł Sylimaryna Stan konta na 17 grudzień wynosi -250,40 zł.
  7. Faktycznie jest, musiałam przeoczyć, przepraszam Dzięki za czujność
  8. Rozliczenie: Stan konta na 13 listopad wynosił -343 zł +46 zł Jo37 +300 zł Fundacja ZEA -300 zł hotelowanie 14.11-13.12 Stan konta na 13 grudzień wynosi -297 zł.
  9. Otrzymałam wpłaty: +30 zł ŚWIAT +20 zł muza_51 (na Farcika) Stan konta wynosi -310,60 zł.
  10. Dostałam jeszcze wpłatę na Farcika 20 zł od muza_51 - wrzucam na dług po kotkach szczebrzeszyńskich:
  11. Kupiłam dla Argo Caniviton, koszt 135,30 zł: Rozliczenie: Stan konta na 12 listopad wynosił -459 zł +459 zł Help Animals +30 zł Tianku +200 zł jess +10 zł Jo37 +30 zł ranias +20 zł mdk8 +300 zł Skarpeta im. Talcott +100 zł mariusz_pp +400 zł Aldrumka (bazarek) +100 zł Monika z Katowic -360 zł hotelowanie 13.11-12.12 -11 zł Rumen Tabs -54 zł Cimalgex -120 zł Cimalgex -11 zł Rumen Tabs -135,30 zł Caniviton Stan konta na 12 grudzień wynosi +498,70 zł.
  12. Może tym razem... Ja dziś miałam panią, która też chciała ankietę w sprawie Andrei, ale szkoda czasu (opisałam na wątku Argo).
  13. Miałam wczoraj pytanie o Argo i Wili (domyśliłam się, że chodzi o Sambę). Dokładnie chodziło o to czy lubią koty. Był późny wieczór, ale SMS był bardzo uprzejmy z przeprosinami za późną porę, więc odpisałam, że z kotami średnio, ale pomyślałam, że jak ktoś pyta o takie staruszki, to zaproponuję coś innego bez szansy nad dom co koty lubi i zaprezentowałam Shilę. Zdziwiłam się gdy pani zapytała jak u niej z kondycją i czy da radę pójść na całodzienną wyprawę. Zaproponowałam więc Andreę, jako nieco młodszą i bardziej energiczną. Dziś była kontynuacja rozmowy SMSowej i mi ręce opadły. Pani napisała, że są zainteresowani Andreą, tylko czy ona nie ma dysplazji (??), bo oni szukają psa na wycieczki i wyjazdy pociągiem. Mieszkają w kamienicy na 3 piętrze... I nawet ankiete mogą wypełnić (pewnie nie pierwszy raz pani stara się o adopcję). No i ja się pytam PO CO w takim razie zawraca mi gitarę o 22.00 pytając o dwa duże stare schorowane psiaki?? Wzięłam głęboki oddech i odpisałam pani, że jeśli nie mają windy to proponowałbym im mniejszego psa poszukać, bo na starość z dużym będą mieli problem. No i się chyba wzięła i obraziła, bo już nic nie odpisała.
  14. Argo ma lepsze dni i gorsze. Ale nie daje za wygraną, zawsze czeka przy bramce boksu na wyjście.
  15. Ja miałam wiele takich rozmów bez kontynuacji. Czasami czułam się jak terapeuta dla ludzi, którzy stracili swoich pupili. Ludzie czasem po prostu chcą sobie pogadać.
  16. On już niedowidzi i przygłuchy jest. Muszę mu smaczki dawać do pyska, bo jak upadnie między łapy to nie ogarnia
  17. W domu była parę razy i zachowuje się bardzo swobodnie. Na pewno nie będzie brudzić, bo jest w boksie wewnętrznym i zachowuje czystość perfekt. Niszczyć też nie powinna, bawi się tylko zabawkami. Samochodem bardzo lubi jeździć (sama wskakuje), nie ma choroby lokomocyjnej. Na koty w domu nie reaguje, na ogrodzie trochę ją interesują sąsiedzkie, ale nie podejrzewam ją, żeby chciała im zrobić krzywdę. Na smyczy chodzi ładnie, ale potrafi pociągnąć jak ją coś zainteresuje lub np. zobaczy otwarty samochód
×
×
  • Create New...