-
Posts
35692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Rozliczenie za maj: Stan konta na 30 kwiecień wynosił -83,40 zł -60 zł karma -140 zł Arthrosterol Stan konta na 31 maj wynosi -283,40 zł
-
Stan konta na 19 kwiecień wynosił +148,14 zł +30 zł Marta P. +40 zł Ewa Sz. +50 zł Marzanna K. +100 zł Iwona K. -360 zł hotelowanie 20.04-19.05 Stan konta na 19 maj wynosi +8,14 zł.
-
Cieszę się, że Shila dotarła na miejsce i szybko się odnalazła. Ogromne podziękowania dla Aska7 za wykonanie takiej trasy Shila niestety jest łakomczuchem i ma tendencję do notorycznego buszowania po cudzych miskach (jak do mnie przyjechała była chuda, więc pewnie nieraz się jej głodowało w schronisku). Ja po prostu zabierałam inne miski, inaczej sunia by się już toczyła
-
Koszt badania krwi to 85 zł + 9,40 zł dojazd weta (28 zł na 3 psy), poniżej faktura zbiorcza za wizytę: 60 zł - szczepienie wścieklizna + wirusy (Beza) 47 zł - chip (Samba) 140 zł - Arthrosterol (Plama) 170 zł - 2x badanie krwi (Samba i Kaśka) 28 zł - dojazd weta Rozliczenie: Stan konta na 18 kwiecień wynosił -34 zł +450 zł helli -450 zł hotelowanie 19.04-18.05 -85 zł badanie krwi -9,40 zł dojazd weta Stan konta na 18 maj wynosi -128,40 zł.
-
Kupiłam dla Plamy Arthrosterol, koszt 140 zł. Tutaj na fakturze zbiorczej z wizyty weta u nas: 60 zł - szczepienie wścieklizna + wirusy (Beza) 47 zł - chip (Samba) 140 zł - Arthrosterol (Plama) 170 zł - 2x badanie krwi (Samba i Kaśka) 28 zł - dojazd weta
-
Parametry wątrobowe Samba ma podwyższone i wet zalecił podawać coś suni na wątrobę. Polecił mi weterynaryjny Biohepanex, który ma bardzo dobry skład i wystarczy suni na prawie 1,5 miesiąca. Kosztował 38 zł: Samba została zaczipowana, koszt 47 zł. Badanie krwi to koszt 85 zł. Dojazd weta 9,40 zł (28 zł na trzy psiaki). Poniżej faktura zbiorcza za wizytę (na dwóch fakturach, bo coś tam sobie źle policzył i dopisał mi drugą fakturę). To co na fakturze: 60 zł - szczepienie wścieklizna + wirusy (Beza) 47 zł - chip (Samba) 140 zł - Arthrosterol (Plama) 170 zł - 2x badanie krwi (Samba i Kaśka) 28 zł - dojazd weta
-
Shila osłuchowo wydaje się w porządku. Odruchy w tylnich łapkach są w porządku, więc to raczej nie kręgosłup. Ale teraz ostatnio już mniej jest problemu z tymi łapkami. Natomiast znów musimy zakrapiać uszko. Kupiłam zapas Neoplasmoxanu, to pojedzie razem z Shilą. Była okazja 2 opakowania za 606 zł, czyli o 15 zł mniej na opakowaniu (Neoplasmoxan nadal wszędzie po 318 zł):
-
Samba od jakiegoś czasu miewała rozwolnienia, więc po konsultacji z wetem przy okazji czipowania pobraliśmy krew do badań. Oto wyniki: Coś chyba z wątrobą, bo ALT i AST podwyższone. Jutro będę u weta to skonsultuję z nim te wyniki. Póki co rozliczenie (koszty czipa i badania krwi będę przy kolejnym rozliczeniu, bo dopiero jutro się będę z wetem rozliczać): Stan konta na 12 kwiecień wynosił -143 zł +143 zł Jo37 -300 zł hotelowanie 13.04-12.05 Stan konta na 12 maj wynosi -300 zł.
-
Rozliczenie suni: Stan konta na 4 kwiecień wynosił -701 zł +701 zł Jo37 -360 zł hotelowanie 05.04-04.05 -318 zł Neoplasmoxan Stan konta na 4 maj wynosi -678 zł. Shila ostatnio na spacerach rozciąga tylne łapki jakby jej coś przeszkadzało. Nie cały czas oczywiście, ale myślę, że to może być neurologiczne lub od kręgosłupa. Teraz też zrobiło się ciepło, więc trochę przy dyszeniu jej oddech jest ciężki. W środę ma być wet to ją osłuchamy.
-
Rozliczenie za kwiecień: Stan konta na 31 marzec wynosił -23,40 zł -60 zł karma Stan konta na 30 kwiecień wynosi -83,40 zł.
-
Rozliczenie: Stan konta na 20 marzec wynosił +213,14 zł +25 zł malti +30 zł Marta P. +40 zł Ewa Sz. +50 zł Anna H. +100 zł Iwona K. +50 zł Marzanna K. -360 zł hotelowanie 21.03-19.04 Stan konta na 19 kwiecień wynosi +148,14 zł.