-
Posts
35692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Rozliczenie: Stan konta na 5 marzec wynosił -788,80 zł +788,80 zł Jo37 -360 zł hotelowanie 6.03-04.04 -318 zł Neoplasmoxan -23 zł odrobaczenie + Fipron Stan konta na 4 kwiecień wynosi -701 zł. Droga do Słupska faktycznie daleka... Może można by to było połączyć z transportem do Zgierza, to już by była jakaś 1/3 drogi gratis.
-
Rozliczenie za marzec: Stan konta na 28 luty wynosił -220,40 zł +280 zł Pianka -60 zł karma -23 zł odrobaczenie + Fipron Stan konta na 31 marzec wynosi -23,40 zł.
-
Następny transport do Zgierza byłby w okolicach Świąt, więc przed tym terminem będę próbować się skontaktować z Panią. Wczoraj kupiłam kolejne opakowanie Neoplasmoxanu, ale okropnie podrożał. Cena jakby się wszyscy zmówili, wszędzie 318 zł... Sunia czuje się dobrze. Zakrapiam jej od paru uszka, bo zaczęła potrzepywać i zapach grzybkowy. Zwłaszcza to uszko od strony chorego oka jest jakieś podatne na takie rzeczy. Ale jest już lepiej.
-
Rozliczenie: Stan konta na 18 luty wynosił -323,86 zł +180 zł jess +50 zł Marzanna K. +30 zł Marta P. +25 zł malti +50 zł Anna H. +100 zł Iwona K. +100 zł Fundacja ZEA +300 zł jess +50 zł Marzanna K. -360 zł hotelowanie 19.02-20.03 -18 zł odrobaczenie + Fipron Stan konta na 20 marzec wynosi +213,14 zł.
-
Wrzucam fakturę za Caniviton: Nawet nie zdążyłam otworzyć opakowania. Może znacie jakiegoś innego psiaka, któremu by się przydało? Mogę wysłać. Mam też sporo innych leków i preparatów, których już raczej nie wykorzystam. Może kikou? Rozliczenie Argo zrobię jak będę mieć fakturę od weta za utylizację, bo niestety musiałam zawieźć Argo w tę ostatnią drogę
-
Argo od paru dni je tylko mokrą karmę (z jakiegoś powodu nie chce lub nie może jeść suchej). Przyszedł chyba czas na niego Z dnia na dzień jest coraz mniej ruchliwy, zdarza mu się sikać pod siebie. Jego spacerki kończą się na paru metrach od boksu, chodzi powolnym i chwiejnym krokiem. Kupiłam mu Caniviton, dzisiaj przyszedł właśnie, fakturę wrzucę jak mi prześlą mailem. Okropnie podrożał, taniej nie znalazłam a necie Rozliczenie: Stan konta na 10 luty wynosił -352,80 zł +579,80 zł Help Animals +400 zł jess -360 zł hotelowanie 11.02-12.03 -16 zł przejazd do weta (krwiomocz) -16 zł przejazd do weta II (krwiomocz c.d. leczenia) -227 zł wizyty u weta + Cimalgex -137 zł Cimalgex -173,40 zł Caniviton Stan konta na 12 marzec wynosi -302,40 zł.
-
Zakupione dwa kolejne opakowanie Neoplasmoxanu: Rozliczenie: Stan konta na 3 luty wynosił -574 zł +574 zł Jo37 -360 zł hotelowanie 04.02-05.03 -214,90 zł Neoplasmoxan -213,90 zł Neoplasmoxan Stan konta na 5 marzec wynosi -788,80 zł. Sunia czuje się dobrze i nawet przechylenie główki niemal całkowicie ustąpiło
-
Argo ma dołączony teraz Furosemid. Wetka, która go badała przy okazji krwiomoczu powiedziała, że serce pracuje ciężko mimo Lotensinu. Powiedziała, że można na próbę podawać dodatkowo Furosemid. Wygląda na to, że dodatkowy lek działa, bo dziadek się trochę ożywił. Póki co kolejny zakupiony Cimalgex, koszt 137 zł: