-
Posts
35692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
-
Matko, jakie słodziaki!
-
U nas trochę popadało, więc może jakieś zimowe fotki zrobię Tymczasem rozliczenie za listopad: Stan konta na 31 październik wynosił -506,50 zł +360 zł Pianka +30 zł malti -60 zł karma Stan konta na 30 listopad wynosi -176,50 zł.
-
Rozliczenie za listopad: kociaki SASANKA, SZANTA i SZAROTKA Stan konta na 31 październik wynosił -197,40 zł +197,40 zł Chełmska Straż Ochrony Zwierząt Stan konta 0 zł MILKA Stan konta na 31 październik wynosił -1757,90 zł +1057,90 zł Chełmska Straż Ochrony Zwierząt +280 zł ala123 (bazarek) -240 zł hotelowanie 1-30.11 Stan konta na 30 listopad wynosi -660 zł.
-
Dam oczywiście znać Kupiłam dla Argo Rumen Tabs (11 zł) i Cimalgex. Cimalgex tylko jeden listek, dlatego jest tylko 54 zł (zawsze biorę po dwa listki). Jest problem z dostępnością dawki 80 mg, ale ma być w tym tygodniu. Jak nie będzie to będę musiała wziąć od weta 30mg, bo lepiej nie zmieniać na inny lek. Szczerze mówiąc bałam się czy Argo przetrwa jesień, a on ma się całkiem dobrze i nawet się nieco zaokrąglił. Chodzi sztywno, ale najważniejsze, że chodzi i potrafi czasem nawet truchtem pobiec. Ma też gorsze dni, w których chodzi wolniej, ale sytuacji, że nie chciał wyjść w ogóle już nie było. Faktura od weta za Rumen Tabs i Cimalgex:
-
Kupiłam Shili kolejny Neoplasmoxan, bo ten wcześniejszy się kończy. Załapałam się na Black Week i koszt to 215,10 zł. Sunia - odpukać - czuje się dobrze. Mimo zaburzeń neurologicznych (potrafi bez powodu szczekać w środku nocy na szczęście rzadko, ale szczekanie ok. godziny nad ranem to już norma) nie ma z nią problemów. Czystość super, smycz ogarnia, tylko trzeba pilnować, żeby się nie zaplątała, bo wtedy jest panika i wrzask. Do psów i kotów super. Apetyt ma nadal ogromny, więc muszę pilnować, żeby nie korzystała z cudzych misek. Zmian skórnych żadnych nie widać (tfu, tfu).
-
Ok, to ogłosiłam czarnulki, nie podałam imion, żeby olx się nie przyczepił, ale chyba wiadomo będzie o które kotki chodzi: https://www.olx.pl/d/oferta/dwa-czarne-kocurki-5-miesieczne-szukaja-domu-razem-lub-osobno-CID103-IDKHSzu.html Pixelka obserwowało 37 osób, trochę się zdziwią jak się teraz ogłoszenie zmieni
-
Tak, kicia pojechała blablacarem Jestem Ci ogromnie wdzięczna za kontakt z domkiem, a także Jo37 za wizytę przedadopcyjną Jesteście nieocenione Dziękuję też za dzisiejszą wizytę dla Pixelka Pixelek też jedzie do domku: do Krakowa, będzie miał do towarzystwa podobnego umaszczeniem psiaka adoptowanego ze schroniska Wyprawka już czeka W środę Pixel jedzie (też blablacar). Pixelka ogłosiłam w sobotę i już w niedzielę zgłosił się fajny domek Błyskawicznie się rozeszły kociaki, ledwo zdążyłam wyleczyć i zaszczepić. Mogę podmienić jakiegoś kotka, bo zostało mi ogłoszenie wyróżnione na Kraków. W wolnej chwili coś poogłaszam, tylko dajcie znać co, żeby nie duplikować.
-
Rozliczenie Dżekiego: Stan konta na 21 październik wynosił -488,86 zł +30 zł Marta P. +40 zł Ewa Sz. +75 zł Fundacja ZEA +50 zł Marzanna K. +50 zł Anna H. +300 zł jess -360 zł hotelowanie 22.10-20.11 Stan konta na 20 listopad wynosi -303,86 zł.