Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. [img]http://img394.imageshack.us/img394/2418/boks102samiecmodszy236le.jpg[/img] To zdjęcie to mistrzostwo świata...
  2. Pan Adrian z Kutna zdecydował się na bokserka :D Teraz tylko kwestia transportu: prosimy o pomoc! :Help_2: Pan Adrian może dojechać samochodem np. do Warszawy, ewentualnie do Lublina (ja niestety siedzę w Lublinie i nie ruszam się stąd do Świąt...). Ale całej trasy nie da rady pokonać :(
  3. Kochani, właśnie zadzwonił do mnie bardzo miły Pan z Podlasia zainteresowany boksiem (dzwonił co prawda w sprawie białego bokserka, ale nakierowałam go na łaciatka). Będę z nim w kontakcie, ma jeszcze wszystko ustalić z resztą rodziny itp. ale jest duża szansa, że boksiu będzie miał dom. Trzymajcie kciuki! :D xxymena witaj :multi:
  4. :o Bruno rozrabia :o :lol: To zasługa tylko i wyłącznie wspaniełego domu i opiekujących się nim ludzi :angel:
  5. Piękne hienki :D Trzymam kciuki za dobry dom dla pręgusków :D
  6. Jak będę miała info, dam znać! :)
  7. Weterynarz czytający opis zdjęcia ma sie skonsultować z kolegą chirurgiem. Jakaś nikła nadzieja jest...
  8. Jest pani, która chce zasponsorować leczenie i rehabilitację Fuksika, będziemy walczyć!
  9. Ojeju, jaka śliczna budka :angel: Kochany Kubuś ma cudowny boks i schronienie! Dzięki Ci pajuniu :buzi:
  10. :iloveyou:
  11. Fuksik dzisiaj nawet nie chciał wyjść z budy :( Pewnie za sprawą paskudnej pogody... [img]http://img261.imageshack.us/img261/5622/fuks4tx.jpg[/img]
  12. W schronisku sunia mieszkała w boksie z kilkoma psami i nie było żadnych problemów, totalna olewka.
  13. Dziewczynki kochane :D Ja właśnie dostałam info, że sunieczka ma 17 lat :o Co powiedział wet na temat jej wieku?
  14. Budy są jak zwykle piękne :D Pieniążki ode mnie to pozostałość po transporcie bokserki ze schroniska w Krzesimowie, sponsorowanym przez avii oraz aim :)
  15. [b]tanitka[/b], zdjęcia suuuuuuper :D To już nie ten smutas schroniskowy... :iloveyou:
  16. Trzymajcie kciuki.... Nie chcę nic zapeszyć... Ale trzymajcie kiuki...
  17. anielica, leki od Ciebie zawiozłam do schroniska w środę. Kierownik baaaardzo się ucieszył :D
  18. Dziewczyny, jesteście WIELKIE :o
  19. Kalina :angel: :angel: :angel: Dzięki za SMSa.
  20. Rauni, sunia nie jest agresywna wcale. Mieszka z kilkoma psami w boksie i nie ma żadnego problemu. Ona nie wychodzi właściwie z budy :( Jest w schronisku na Pancernikaów 9 w Lublinie. Ta stronka niestety nie jest aktualizowana, niedługo powstanie nowa :D
  21. Sunia tragicznie znosi warunki schroniskowe... Oddał ją do schroniska człowiek, który twierdzi, że ją znalazł :roll: Sunia jest spokojniutka, łagodniutka i przerażona sytuacją... Może ktoś mógłby ją stamtąd zabrać na ostanie chwile życia? Ona umiera w schronisku :(
  22. Dziś odwiedziłam Fuksika. Mam dobre wieści: psiak nie ma żadnych kłopotów z załatwianiem potrzeb fizjologicznych, panuje nad wydalaniem moczu i kału. Ogonek też ma sprawny, bo nim macha :wink: A oto uśmiechnięta mordka: [img]http://img348.imageshack.us/img348/9367/fuks49im.jpg[/img] [img]http://img454.imageshack.us/img454/1909/fuks37px.jpg[/img] [img]http://img454.imageshack.us/img454/7964/fuks15ky.jpg[/img] [img]http://img454.imageshack.us/img454/8793/fuks22ln.jpg[/img]
  23. [b]Nati5[/b] cieszę się, że Sancho vel Saper się odnalazł :D Dowiedziałam się, że zaginął i wiadomości te zostały potwierdzone w schronisku. Nigdzie nie napisałam, Sancho ma niedobrego Pana :o Chyba mnie z kimś mylisz, Nati5 :wink: Mam nadzieję, że to ostatnia taka wyprawa Sancha i już wszystko będzie ok :D
  24. [b]zaba[/b], na żywo, to ciężko odejść od jego boksu... Ten psiak chyba powziął sobie za obowiązek cieszyć sie za wszystkie psy w schronisku :roll:
×
×
  • Create New...