[b]Nati5[/b] cieszę się, że Sancho vel Saper się odnalazł :D
Dowiedziałam się, że zaginął i wiadomości te zostały potwierdzone w schronisku.
Nigdzie nie napisałam, Sancho ma niedobrego Pana :o
Chyba mnie z kimś mylisz, Nati5 :wink:
Mam nadzieję, że to ostatnia taka wyprawa Sancha i już wszystko będzie ok :D