-
Posts
35693 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
RZESZÓW! Suczka szuka domu! Kocha dzieci i lubi koty :-) / zostaje w DT
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dzięki, [B]albiemu[/B] :iloveyou: Zapomniałam wspomnieć, że Asia ma oprócz psów także ok. 20 kotów... ;) Generalnie stara się pomagać wszystkiemu, ale niestety kolejnego psa zatrzymać już nie może :shake: Nie chcę tu opisywać jej sytuacji osobistej, ale sprawa jest bardzo pilna. -
RZESZÓW! Suczka szuka domu! Kocha dzieci i lubi koty :-) / zostaje w DT
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czy nie ma nikogo z Rzeszowa?? :-( -
Moja znajoma przygarnęła suczkę, a że ma już bodajże 4 psy, szuka jej domu. [B]W jej imieniu zwracam się z prośbą do kogoś z Rzeszowa lub okolic dysponujący cyfrówką i samochodem, kto mógłby podjechać do niej i zrobić suni zdjęcia.[/B] Chciałaby dać ogłoszenia o suni, ale bez zdjęć szanse na znalezienie jej domu są niewielkie. Sprawa jest bardzo pilna. Wiem tylko, że sunia jest średniej wielkości, do kolan, szorstkowłosa, ma pyszczek podobny do owczarka belgijskiego malinois i że lubi dzieci. Asia mieszka w Dylągówce, kontakt do niej: [B]017 - 2294547, kom. 788 971 977[/B]
-
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja nie będę musiała dofinansowywać, sama się mam zamiar dorobić sporego stadka - jak przystało na moda PWP ;) (jak już będę piękna i bogata :lol:). Po mojej nieobecności domowe stadko zubożało :-( Trzeba będzie uzupełnić :diabloti: Ale muszę jeszcze nieco poczekać, aż mi się wszystko poukłada. -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kochani, dziękuję ponownie za podnoszenie i za aukcję dla Fuksika. Ja niestety już nie będę mogła przyjeżdżać do Krzesimowa, bo zjechałam do domu (150km od schroniska) - skończyłam studia i trza się rozglądać za jakimś zajęciem, żeby sie utrzymać. Jeśli uda mi się coś znaleźć w Lublinie, to będę jeździć do schroniska znów. Obecnie jednak stronę www powierzyłam pracownikowi i mam nadzieję, że mimo mojej nieobecności psiaki nadal będą znajdować dzięki niej dom. -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
:Rose: :Rose: :Rose: -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]Tiger[/B], dzięki :angel: Możesz jeszcze dodać stronę schroniska oraz mail: [url]www.krzesimow.bezdomne.com[/url] [email][email protected][/email] -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
W schronisku w Krzesimowie jest około 150 psów, co daje możliwość jako takiego kontaktu ze zwierzakami. Jednakże nie zastąpi to żadnemu psu domu :-( -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Murka replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brunonku :-( Biegaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem :-( Dziękuję Pańciowi za przygarnięcie Brunonka, za nadanie mu imienia, za obdarzenie miłością i opieką oraz za bycie z nim w tych ostatnich chwilach. A przede wszystkim za to, że nie umierał jako bezdomny. To najwspanialsze, co mógł otrzymać. [SIZE="1"]Mało sie odzywam, bo mam za tydzień obronę, ale czytam wątek regularnie. -
Niestety, nie :-(
-
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dziękuję wszystkim za pamięć i podnoszenie Fuksika :Rose: [B]eria[/B], w schronisku zajmują się Fuksikiem pracownicy na tyle na ile mogą (codziennie Fuksik biega i bawi się z innymi psami). Ja niestety ostatnio nie mogłam go odwiedzić :-( Za tydzień mam obronę :nerwy: -
[QUOTE]Mamy duzo aukcji, a domkow jakos na horyzoncie nie widac.[/QUOTE] ...Bo wakacje tuż, tuż :shake:
-
[B]tanitka[/B], obraz piękny :loveu: :loveu: :loveu: Jak już jesteśmy przy portretach psów to też się pochwalę :oops: : [url]http://img73.imageshack.us/img73/9408/brusik43xq.jpg[/url] To jest Brusik z [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3684&highlight=brusik]z tego wątku[/url] Portrecik jest u Alii w Austrii. [SIZE="1"]Mojego autorstwa[/SIZE].
-
[B]tanitka[/B], wreszcie znalazłam czas dla Ciebie ;) Szkoda, że mogę tylko 10 zdjęć umieścić :placz: [url]www.krzesimow.bezdomne.com[/url]
-
[QUOTE]Ktos zyczliwy podpalil mu w nocy maly warsztat, ktory mial obok domu[/QUOTE] :mad: :mad: :mad: Mój tata (też stolarz) miał dwa takie pożary :mad: Skąd się biorą tacy życzliwi idioci? :shake:
-
[B]tanitka[/B], dzięki :loveu: W ramach najbliższej przerwy relaksującej w trakcie przygotować dyplomowo-magistrowych :mdleje: wezmę za Sigmę vel Lukę :loveu: [B]Katcherine[/B] :megagrin: Od razu domyśliłam się do czego pijesz, bo jak zobaczyłam tą fotkę, to też mi się rzucił w oczy ten przerażony rudy pychol :grin: tanitka :mad: :biggrina:
-
[B]tanitka[/B], czy mogę sobie troszkę Twoich zdjęć użyczyć? :oops: Chciałabym umieścić na stronie Krzesimowa. Wpadłam na pomysł, żeby co jakis czas umieszczać newsy o psiakach z nowego domu i dodać do galerii adoptowanych zdjęcia z nowego domu (oprócz zdjęć schroniskowych dla porównania). I czy mogłabyś coś napisać w skrócie o Luce? Podobnie jak to jest w pierwszym newsie, który umieściłam o Mambie vel Luce: [url]www.krzesimow.schronisko.com[/url] Twoich zdjęć nie może tam zabraknąć :loveu:
-
[quote name='tanitka'] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img451.imageshack.us/img451/3884/obrazy0012nl.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu:
-
Misiu, niestety, nadal jest w schronisku :-(
-
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3268/noweofiarowaneboksy12ix.jpg[/IMG] A jaki kierownik dumny stoi :D
-
O tak !!! :D Zwłaszcza to jest czaderskie: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1738/pict29518iq.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu:
-
[B]tanitka[/B], coś specjalnie dla Ciebie ;) Dostałam właśnie i od razu pomyślałam o Tobie. Ten wyżełek parę dni temu obchodził 2 lata, od kiedy mieszka w domu (też w Warszawie). Ma straszne przejścia i wielkie szczęście, że jego obecny Pan był na tyle uparty, że zawziął się, aby go wydobyć ze schroniska p.Stasi w Rachowie Starym pod Annopolem (lubelskie) - co poniektórzy pamiętają o co chodzi z tym "schroniskiem". Kiedyś Pepe, teraz Gryfon: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4066/pepe3vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5094/pepe16cu.jpg[/IMG] [SIZE="1"] Tak jakby podobny do Twojej Luki[/SIZE] :evil_lol:
-
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
Murka replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Perro , Klara , szczeniaki z Krzesimowa[/QUOTE] [B]wandul 66[/B], szczeniaki z Józefowa, nie z Krzesimowa. Z Krzesimowa jest dożyca Jana (wg informacji pajuni, jest i zostanie w domu, który miał być tymczasowym. Lagunka ma kontakt i korespondowała z organizacją, która zaopiewała się Janą). [QUOTE]Uważam, że trzeba poprosić Murkę, aby taki dział utworzyć i umożliwić bezpośrednio zainteresowanym taka adopcja dostep do takcih informacji.[/QUOTE] [B]Msand[/B], ja nie mam mocy sprawczej, aby tworzyć działy, ale można się w tej sprawie zgłosić do admina. -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fuksik niestety nadal czeka... I chyba powoli traci nadzieję :placz: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7483/fuks28qc.jpg[/IMG] -
Suczka mieszaniec husky przebywa w lubelskim schronisku: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23376&highlight=haski]TUTAJ INFO[/url]