-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Puma wychodzi z budy kiedy nie widzi ludzi, szczeka wówczas dość ostro na psy :razz: Jak kogoś zobaczy to myk myk i jest przy budzie, merdnie ogonem na miłe słowo i już jej nie ma. Musimy ją przenieść z boksu, może warunki domowe/zbliżone do domowych pomogą jej się przełamać :roll: -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/6708/kluskako0.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3175/kluska1ve1.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2034/kluska2hh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/1510/kluska3bg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/1116/kluska4hv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/9376/kluska5ys7.jpg[/IMG] -
"Zdjęcia wychudzonych podopiecznych umieścił w internecie dyrektor schroniska. Według jego planu miało to wstrząsnąć ludźmi i przyspieszyć znalezienie nowych właścicieli dla psów." Wymiękam.
-
Klara już w rękach swoich Pańciów!!! jogi stwierdziła, że Państwo baaardzo mili i w ogóle super. Wypytali ją o wszystko co dotyczy Klary. No i sunia będzie się nazywać Lara [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] w sąsiedztwie jest Klara więc trzeba było jakoś zmienić, a my często wołaliśmy na nią Lara, więc na to imię świetnie reaguje. Do długu Klary muszę doliczyć jeszcze wczorajszy dowóz suni do Niska (30 zł), transport do Krakowa jogi podarowała suni gratis [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] <b>Czyli do spłacenia jest 74.70 zł
-
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja też mam wciąż problemy z dogo, teraz weszłam przez jakieś proxy, ale jest masakra, nic nie mogę zrobić tak jak chcę itp. Wrrrr. Agniesiulka, my również dziękujemy za wizytę i przepraszam w imieniu janowskiego PKSu... ;) -
Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!
Murka replied to wachura's topic in Już w nowym domu
Joyka jest chyba średniej wielkości? Może troszkę większa, ale na pewno nie jest to pies duży, więc na pewno nie byłoby 15 zł, najwyżej coś pomiędzy 10 a 15 ;) -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mam wieści i fotki od Klusi, ale fotki wstawię jak mi dogo będzie normalnie działac, bo teraz wchodząc przez proxy nic nie mogę zrobić :( \"Witamy!!!! Klusia zadomowiła się na dobre, uwielbia długie spacery, dobre jedzonko i długie spanie. Jest naprawdę uroczym psiakiem , którego cała rodzina kocha.Tylko bardzo boi się burzy , wtedy wchodzi na kolana.Co chwilę chce być głaskana.Strasznie fajnie pije mleko chlapie dookoła siebie. Przesyłam fotki .Pozdrawiam i jeszcze raz wszyscy dziękujemy za tak kochanego psiaka. Renata B.\" -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nie mam już siły, chciałam wstawić banerek do pierwszego postu i poznikały zdjęcia. Idę z tego proxy bo tragedia :( -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ze słuchaniem jest różnie ;) Ale do człowieka podchodzi i można go spokojnie do kojca zaprowadzić. -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']A jak Puma zareagowała dziś na gości???[/quote] Agniesiulka nie odwiedzała psów kojcowych, zresztą Puma i tak nie wyszłaby z budy... Z Pumcią ciężka praca, bo sama z budy wychyla tylko głowę, trzeba ją wyciągać na siłę i z powrotem również na siłę do kojca wprowadzać. Załatwia się na razie głównie w kojcu. Z szeleczek się uwalnia... amyszka z forum miau zrobiła dla Pumci banerek amyszka z forum miau zrobiła dla Pumci banerek [url=http://tiny.pl/n8k4][img]http://upload.miau.pl/3/93106.gif[/img][/url] Sorki za pisanie jednym ciągiem , ale wchodzę przez proxy bo mi normalnie dogo nie działa i tutaj jest wszystko inaczej. -
Kaja I Kika Wyrzucone Z Mercedesa! Obie Mają Już Dom!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
W sprawie Kai miałam telefon z allegro... Dzwonił Panz Lublina i szukał \"małego pieska do zabawy z dziećmi\"... Na pytanie czy piesek byłby w domu czy w budzie, padła odpowiedź, że w budzie... No to powiedziałam, że Kaja się do budy nie nadaje, że to piesek domowy, a on strasznie zdziwiony \"dlaczego się nie nadaje do budy???\". Potem zadzwonił drugi raz (odebrał TZ) i mówił już, że pies byłby w domu. Chciał pieska na już i na teraz. Jednakże wizyty przedadopcyjne i poadopcyjne nie bardzo temu Panu pasowały... -
Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!
Murka replied to wachura's topic in Już w nowym domu
Szczerze mówiąc to mi się wydaje, że Joyka :roll: Jest takim puchatym misiem przyciągającym uwagę. Kąpiel, czesanko, zdjęcia w plenerze i kolejki powinny się ustawiać po nią :cool3: -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Przepraszam, ale czy Klara nie jest już wysterylizowana? [/quote] Zgadza się, chodziło mi o Kaję (już poprawiłam) :oops: Klara już pięknie zagojona. A Gacek dzisiaj pierwszy raz spuszczony z linki - pięknie szusuje! :loveu: -
Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!
Murka replied to wachura's topic in Już w nowym domu
Ja śledzę wątek panienek cały czas ;) Czy mają szansę na dom - trudno mi powiedzieć. Biorąc Klusię (średniej wielkości kundelka poniemiecka 6letnia) bałam się, że u nas trochę pobędzie. A tu niespodzianka, 2 tygodnie i jest już w domku! (dziś przyszły jej fotki z nowego domu, wkleję jak mi będzie jeszcze dogo działać). Natomiast piękna młoda sunia owczarek niemiecki (Klara) czekała na dom prawie 3 miesiące! Na to naprawdę nie ma reguły :shake: Jedno jest pewne: obie suczki nie są staruszkami i mają szansę na dom! -
Przyszła wpłata 100 zł, dzięki Alaa :loveu: Zaraz odwozimy Klarę do Niska, do mojej mamy. Jutro koło południa jogi ją odbierze i zawiezie do Krakowa, gdzie spotka się ze swoim Panem :multi: A ja korzystam, że mi dogo działa i robię rozliczenie Klary: [B]Stan na 15 maj wynosił -154.70 zł Wpłaty:[/B] 100 zł AZ-IWONA 100 zł Alaa [B]Razem: 45.30 zł[/B] [B]Koszty:[/B] 90 zł - hotelowanie od 16 do 21 maja 45.30 zł - 90 zł = - 44.70 zł Czyli [COLOR=Red][B]dług Klary to 44.70 zł[/B][/COLOR]
-
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No niestety dogo mi od wczoraj wieczora nie działało. Nie wiem jak długo będzie działać teraz i ile zdążę napisać. Agniesiulka pewnie sama opisze wrażenia ze spotkania z Fafulcem ;) W każdym razie mamy zdecydowany zakaz oddawaniu go komukolwiek! :p Faficzek ma już dom zapewniony! :multi: -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='martaa2']Przelałam 30 zł. Juz jest wreszcie ok:lol: Mozna zmienic tytuł...[/quote] Doszło! Dzięki! [B]Dług Magii uregulowany[/B] :p -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Odrobaczenie i odpchlenie już zrobiliśmy ;) Całość wyniosła 10 zł. Ciachanko pewnie będzie kosztować ok. 100 zł bo to większe psisko niż dotychczas ciachaliśmy :roll: Z zaświadczeniem p. wściekliźnie właśnie jest problem, bo jak odbieraliśmy psy to Kierownika już nie było i p.Basia znalazła tylko zaświadczenie dla Pumy. Poprosiłam już Kierownika mailowo, żeby poszukał tego dla Gacka (na pewno gdzieś jest). Także postaram się odebrać przy okazji. W ostateczności zaszczepimy drugi raz. Teraz przed kastracją i po kastracji i tak nie będzie można Gacka zaszczepić, więc w razie gdyby Gacek znalazł dom, to już ten dom sobie go zaszczepi ;) -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Przyszło 33 zł od GameBoy ;) -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Japorzyć, znaczy japę drzeć? :cool3: W boksie trochę szczeka, głównie ze zniecierpliwienia, bo wciąż chce wyjść ;) ale tylko wtedy gdy kogoś widzi, gdy ktoś jest np. w boksie obok, czasem na innego psa itp. Ale nie kiedy jest sam, tzn. nie szczeka "do powietrza". Podejrzewam, że jak się rozkręci to będzie z niego dobry stróż :cool3: No, ale zobaczymy. Na razie japorzy się umiarkowanie ;) -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Piękny, oryginalny i wygląda na to, że ma świetny charakter: jest posłuszny, bystry, przyjacielski. Na koty reaguje baaarrrrdzo żywo :lol: Ale poza tym to świetny pies! Dzięki cioteczki za tak szybkie działanie i za aukcję allegro. Ciachanko oczywiście zrobimy :diabloti: Po weekendzie ciachamy Kaję, jak nie będzie problemów, to Gacka ciachniemy pod koniec przyszłego tygodnia. -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Faficzek bywa zadziorny tylko wobec psów-samców. Z dziećmi miał kontakt i było całkowicie ok, żadnego warknięcia ani nic z tych rzeczy. Jest spokojny, uwielbia głaskanie, także nie przewiduję problemów pod tym względem. Agniesiulka już w pierwszym telefonie pytała mnie o te sprawy ;)