Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Transport już jest załatwiony ;) Ja zawożę Klarę do Stalowej Woli, stamtąd jogi zawozi ją do Krakowa, a p.Piotr przyjeżdża z Oświęcimia do Krakowa i odbiera Klarę ;) Akcja planowana na przyszły weekend. Trzymajcie kciuki, aby wszystko przebiegło bez zakłóceń ;)
  2. Klara jedzie do Oświęcimia :multi::multi::multi: P. Piotr się zdecydował (zastanawia się nawet czy nie wziąć dwóch psów, bo ma dylemat z wyborem, ale na razie jest zdecydowany na Klarę)!
  3. [B]Agniesiulka[/B], witaj! :multi: Przede wszystkim wszystkiej naj naj naj na Nowej Drodze Życia i gratulacje ;) Bardzo się cieszę, że Fafiorek dostanie szansę. To kochany domowy kudłaczek :loveu: W rzeczywistości prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciach, ale to już sama ocenisz jak go zobaczysz ;) U nas teraz często są burze, Faficzek najbardziej wówczas lubi wciskać się gdzieś w kącik, blisko człowieka :roll: [COLOR=Blue]Filipki (sponsorzy Faficzka) baaaardzo proszę podziękować wszystkim za ogłaszanie Faficzka no i oczywiście osobie zainteresowanej :loveu: za zainteresowanie się losem ich podopiecznego ;)[/COLOR]
  4. Podstawowa sprawa z bokserkiem Bono jes taka, że ewidentnie widać, że drugie zdjęcie NIE jest robione w schronisku! :razz: Przecież to można bardzo łatwo udowodnić, gdzie fotka była robiona. Dla mnie to nie do pojęcia, żeby tak publicznie kłamać :shake:
  5. Tak wygląda wieczorne i nocne lokum Krówka ;) U nas teraz często są burze, Krówka trzeba "chować" z tarasu do domu, bo się biedak boi i robi demolkę :cool3:
  6. agusia, pieniążki doszły, dziękuję ;) Krówek czuje się dobrze, już nawet przyzwyczaił się do kołnierza (ciekawe czy nie będzie się czuł dziwnie, jak mu się go w końcu zdejmie :lol:).
  7. [quote name='Ulka18']Moze Puma zgodzilby sie z Gackiem w jednym boksie :???: Puma jest bardzo niesmialy, a Gacek radosny. Dwa psiaki mialyby szanse na uratowanie. Ale to Ty decydujesz Mureczko.[/quote] Nigdy nie zaryzykowalibyśmy umieszczenia dwóch nieznających się psów w jednym boksie, zwłaszcza, że to są samce. Musielibyśmy mieć 100% pewności (jak w przypadku Musi i Pysi, Kai i Kiki), że nie będzie sprzeczek przy misce i że psy będą razem spać w budzie. Myślimy raczej o towarzystwie dla Klary do domu drewnianego, bo Klara jest już po sterylizacji i jest już zdrowa. W razie czego byłaby możliwość rozdzielenia psiaków do osobnych pomieszczeń :roll: Z finansami Rudego jest bardzo dobrze ;) Zrobię podliczenie w niedzielę. P.Izabela zwraca nam koszt przejazdu do Mielca (dzięki temu przywieziemy kolejnego hotelowicza), wpłaca datek na schronisko i chyba weźmie pod wirtualną opiekę jakiegoś pieska z Mielca ;)
  8. Przez to wszystko zapomniałam napisać, że przyszła wpłata od Jagody* na Rudziaszka: 50 zł ;)
  9. Ulka, po tym zakrapianiu oka to nas chyba odlubi :lol: agusia, dzięki ;)
  10. Ten dr okulista z Lublina to nie Bartnicki tylko Balicki ;)
  11. Rubim :razz: Chyba chodzi o Pumę :p Myślimy czy nie wziąć obu (Pumę sponsoruje Lucynka i już wpłaciła sporą sumkę) :roll: Ale jeszcze musimy pomyśleć czy damy radę.
  12. Oki, to my będziemy w niedzielę ok. 9-10 w Mielcu. Kontenerek może będzie można pożyczyć ze schroniska? :roll: Myślę, że nie będzie problemu z adopcją Rudego, bo to super kochany psiaczek ;) P. Izabela zdecydowała się na jego adopcję widząc zdjęcia ze schroniska, jak był taki smutny. No i cieszy się, że w hoteliku zwolni się miejsce dla kolejnego biedaka. Także jestem dobrej myśli! O, to p.Magda przejeżdżać będzie przez Żychlin? To super, zobaczy domek na własne oczy ;) Chyba, że p.Izabela odbierze psiaka w niedzielę z Warszawy, ale to też będzie o domku dobrze świadczyć. To ja w takim razie w niedzielę wezmę od razu coś ze schroniska. Chyba Gacka? Teraz może być coś większego, bo będziemy mieć boks wolny (w domu się trochę rozluźni i weźmiemy Kaję na salony ;))
  13. P. Izabela się zdecydowała!!!! :multi: Jeszcze tylko odezwie się czy dadzą radę odebrać Rudego z Warszawy czy będę musieli czekać na Płock. Zamierza też adoptować wirtualnie jakiegoś psiaka z Mielca ;) Tylko nie wiem jak załatwić wizytę przedadopcyjną? :roll: Może spotkanie w Warszawie/Płocku i rozmowa wystarczą? [B]Ulka[/B], gdzie ja mam Rudego w niedzielę zawieźć? Jak do Mielca, to moze od razy bym coś wzięła ze schroniska? :cool3:
  14. Odezwał się domek dla naszego Fafcia :multi::multi::multi: Właśnie miałam telefon od miłej Pani z Lublina, która wypatrzyła Faficzka na allegro ;) Psiaka będzie mogła przygarnąć po 14 czerwca, bo wtedy już po ślubie przeprowadzą się "na swoje". Umówiliśmy się na spotkanie w Lublinie w przyszłym tygodniu, aby Fafika pokazać i sobie porozmawiać. W każdym razie bardzo chcą przygarnąć właśnie Fafcia :loveu:
  15. U mnie jest na [url]www.adopcje.org[/url] i na [url]www.4lapy.pl[/url] I może zostać. Tylko namiary trzeba zmienić (na kogo?). Fobos gryzie drewno gdy mu się nudzi (u nas rozebrał na części pierwsze budkę dla ptaków). Wystarczy jednak dać mu coś do mamlania i jest ok. Teraz jest w stodole, gdzie wszystko jest praktycznie z drewna (razem z wrotami) i nie ma problemu. Gdyby pies miał jechać do mosii, to musimy go komuś prawnie przekazać, bo obecnie pies jest zapisany na nas jako na tymczasowych opiekunów.
  16. Nic nie wiem jeszcze :shake: Dzisiaj natomiast mija kolejne 30 dni pobytu Klary u mnie, więc robię rozliczenie: [B]Stan na 15 kwietnia wynosił -133.70 zł.[/B] [B]Wpłaty:[/B] 200 zł AZ-IWONA 30 zł martaa2 100 zł Romek-Zamość 200 zł Zachary [B]Razem: 396.30 zł[/B] [B]Koszty:[/B] 450 zł hotelowanie 15 zł badanie kału 26 zł lek na tasiemca 25 zł Advocate 35 zł kołnierz po sterylizacji [B]Razem: 581 zł [/B]396.30 zł - 581 zł = -154.70 zł [COLOR=Red][B]Stan finansowy na 15 maja wynosi -154.70 zł[/B][/COLOR]
  17. ... I Klara ;) Dzisiaj ostatni dzień antybiotyku, uff.
  18. No właśnie nie chciałabym naciskać :roll: Nie chciałabym, aby wzięli Rudego tylko dlatego, że zadzwonię i im będzie głupio powiedzieć, że zrezygnowali np. P.Izabela mówiła, że na pewno da znać przed poniedziałkiem, bo powiedziałam, że wtedy byłby prawdopodobnie transport (tak coś mi się obiło). [B]Ulka[/B], nie chciałabym mieszać, bo oni mojego adresu mailowego nie znają, pisali na skrzynkę schroniska, może napisz, że transport (już pewny) jest w niedzielę :roll:
  19. [B]mosii[/B], dzięki, że zajrzałaś ;) Wczoraj dzwoniliśmy do Ciebie, ale nie mogliśmy się dodzwonić. Czekamy na decyzję :cool3:
  20. Oczywiście będzie sterylka, czekaliśmy tylko jak malutka znajdzie dom, żeby suniek nie izolować od siebie. Sterylkę zrobimy chyba pod koniec przyszłego tygodnia lub zaraz po długim weekendzie, bo teraz mamy dużo psiaków po zabiegach (jutro jeszcze Ruda będzie ciachana). Pieniążki za sterylizację są zapewnione ;)
×
×
  • Create New...