-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze mam taką nieco krótszą wersję poczynań Pumci: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/bPx3oA30sN/[/URL] -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]Ra_dunia[/B], to żadne cuda ;) A już na pewno nie moje ;) To naturalne, że gdy odchodzi schroniskowy stres i psiak ma nieco więcej przestrzeni, spokoju, kontakt z człowiekiem to staje się radośniejszy. Nie wiem czy Puma będzie kiedyś takim "normalnym", ufnym psem, ale wierzę mocno, że przełamie się choć częściowo. Z resztą sami widzicie, jak się cieszy na głos człowieka (również na widok) :loveu: Teraz będę z nią "pracować" ze smakołykami :cool3: A że jest urokliwa, to zasługa mojej teściowej, która (nie wiem czy TZ wspominał) gdy byłam w szpitalu Pumcię porządnie wyczesała ;) -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]agusiazet[/B], mój telefon 503683050, mail [email][email protected][/email] -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj ze zdziwieniem stwierdziłam, że Puma bez żadnych skrupułów bierze z ręki smakołyki :-o Na początku było to nie do pomyślenia :roll: A tutaj udało mi się sfilmować typowe zachowanie Pumci ;) [URL]http://www.wrzuta.pl/film/1dc3bcy9Uc/[/URL] -
Zastrzyków podskórnych wolelibyśmy nie podawać sami, bo różnie nam to wychodzi :razz: Poprosimy weta ;) Co do zastrzyków dostawowych, to nasz okoliczny wet powiedział, że do łokciowego stawu podawał zastrzyk tylko dwa razy. Co innego jest ze stawem kolanowym (podobno to prostsze). Tak więc będziemy jeździć do Stalowej Woli z Deścikiem :cool3:
-
[quote name='ARKA']:crazyeye: to znaczy, dlaczego nie dzieje sie dobrze? Nigdy nie byłam w tym nowym schronisku i nie znam ludzi, także mogę tylko powiedzieć to co słyszałam. Na dogomanii też o tym jest http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115285 I na forum animalsu: http://www.animals.lublin.pl/forum/watek/2
-
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacek jutro o 11.00 pożegna się ze swoimi klejnotami ;) -
Agusek dzisiaj zaliczył wizytę u dziewczyn w lecznicy w Stalowej Woli. Na oczkach ma już zmętnienie spowodowane wiekiem i nie ma tam nic do leczenia. Niestety ząbki Aguska nie są w najlepszym stanie. Kilka kwalifikuje się do usunięcia. Umówiliśmy się na zabieg na początku przyszłego tygodnia. Wtedy też dokładnie obejrzymy tą łapkę. W Stalowej Woli jest możliwość wykonania prześwietlenia, więc w razie czego zrobimy jeśli będzie taka potrzeba. Koszty: Przejazd do Stalowej Woli 30 zł Aguskowi zrobiłam plakaty, które powieszę w lecznicy w Stalowej Woli, Janowie Lubelskim oraz Lublinie. Oby przyniosły mu szczęście :cool3:
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pumcia ma porobione plakaciki, mam nadzieję, że zwiększy to jej zainteresowanie :roll: -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Amisi porobiłam plakaciki, zawisną w Stalowej Woli, Janowie Lubelskim i Lublinie. Zawsze to dodatkowa szansa dla uszastej ;) -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacek doczekał sie w końcu plakacików, "zawiśnie" w lecznicy w Stalowej Woli i Lublinie ;) -
Z tego co wiem, to w Lublinie nie dzieje się dobrze :shake:
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18'] Murka, na mala Murcie nie 'narzekaj', bo i tak pozwolila Ci nakrecic 2 filmiki i zrobic mase zdjec Amisi, Aguskowi i Gackowi :wink:[/quote] Nooo, czasem pozwala mi wyjść na chwilkę ;) Ale dba o mnie bardzo, żeby mnie słoneczko za bardzo nie przypaliło lub żeby siedzenie przy kompie mi nie zaszkodziło :lol!: -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze dwa filmiki, ale wczoraj nie mogłam umieścić, bo Murczątko stwierdziło, że za długo siedzę przy kompie ;) [URL]http://www.wrzuta.pl/film/qpTV6Y5bGB/[/URL] [URL]http://www.wrzuta.pl/film/bXKyjcp0fa/[/URL] -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Finanse Pumci są bardzo dobre, co miesiąc przesyłam Lucynce rozliczenie na maila, także jest informowana na bieżąco ;) -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img385.imageshack.us/img385/5783/amm11do8.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5179/amm12jh4.jpg[/IMG] -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6625/amm6au3.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9826/amm7wm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8612/amm8ri2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1371/amm9xg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3267/amm10oa9.jpg[/IMG] -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsza Amisia ;) Wybaczcie roboczy strój TZa, u nas wciąż remont i budowa kojców. [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5998/ammhi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/6483/amm1zk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8910/amm2rn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6422/amm3pw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/146/amm4au3.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2924/amm5wk0.jpg[/IMG]