-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pumcię na początku próbowaliśmy oswajać "na siłę". To znaczy próbowaliśmy ją z boksu wyprowadzać na lince, zapinać szeleczki itp. Ale postępów nie było, dochodziły natomiast coraz to nowe problemy (np. zakładanie szelek, wyciąganie z budy, uwalnianie się z szelek itp.). Tak więc daliśmy Pumci "wolną łapę" i dopiero teraz coś się zaczyna dziać. Pumcia wychodzi sama z boksu, nawet gdy ktoś stoi obok drzwi (wcześniej nie dało się jej wyciągnąć z budy), zachowuje czystość z niewielkimi wpadkami, sama wraca do kojca (tam się czuje najbezpieczniej). Myślę, że Pumcia musi przede wszystkim poczuć się bezpiecznie i pewnie. Kontaktu z człowiekiem zaczyna szukać, zaczyna nawet już czasem iść za człowiekiem (w pewnej odległości, ale przedtem uciekała w zupełnie inną stronę), także jest dobrze. Ja tylko czekam aż złamie się w niej bariera strachu :cool3: -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zdarza się jej czasem zrobić sioo, ale generalnie jest bardzo dobrze z czystością. Pierwsze co robi po wybiegnięciu z boksu to przykucnięcie na trawce i... ;) Że złych zamiarów nie ma, to widać od razu, bo ogonek mało się jej nie urwie i oczka się cieszą :loveu: Ale to wszystko przeważnie na odległość :roll: Do człowieka podchodzi dosłownie na chwilkę, pomizdrzy się parę sekund i ucieka jak oparzona. Ale i tak jest lepiej niż na początku, także mam nadzieję, że idzie ku dobremu :cool3: -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
U mnie też cisza w sprawie wyżełka :roll: Chyba poczekamy aż Kierownik wróci. -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
To adopcje.org suńki mają podwójne, bo ja też je tam umieszczam ;) Suńki nam nieustannie towarzyszą przy remoncie boksów wewnętrznych ;) [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1029/93968224xm7.jpg[/IMG] Wolą leżeć na betonie :-o niż na słoneczku, byle blisko człowieka :roll: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6555/b1ot6.jpg[/IMG] Oczywiście zawsze razem ;) [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/161/b2wi5.jpg[/IMG] -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacek to pies właściwie bezproblemowy. Jego jedyna wada to nie akceptowanie innych psów-samców (i z kotami może być ciężko, bo naszego Shermana parę razy pogonił). Poza tym jest świetny, uwielbia towarzystwo człowieka, jest wesoły, żywy, lubi biegać, lubi dzieci, na smyczy zachowuje się bardzo dobrze, czystość zachowuje. Ogólnie jest przesympatyczny i towarzyski. No i potrafi przeskakiwać 1 metrowe płoty (robi to bardzo zgrabnym jednym susem ;)). -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pumcia wybiega z boksu w moją stronę (lekkim łukiem :lol:), zaraz potem odwrót i nura do z powrotem do azylu. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4300/35408658kr5.jpg[/IMG] -
[quote name='Ulka18'] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7595/p7060477vm4.jpg[/IMG][/quote] Ale przystojniak :loveu::loveu::loveu:
-
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Przyszło 50 zł od Ulki18, dzięki! Kastracja Gacka znów odsunęła w czasie, bo samochód nam się stłukł i mamy od paru dni problem z przemieszczaniem się :cool1: Ale co sie odwlecze to nie uciecze :diabloti: Na razie i tak nikt nie pyta o Gacka :shake: Wierze jednak, że to kwestia czasu, bo to jest tak urokliwy i fantastyczny psiak, że nie ma takiej opcji, żeby domu nie znalazł! Dla pocieszenia parę fotek: Gacek rozmazany [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/8317/15550046pg2.jpg[/IMG] Troszkę mniej rozmazany [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5685/g1ok5.jpg[/IMG] O, ptaszek :razz: [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9551/g2cv4.jpg[/IMG] Czyż nie jestem uroczy?? [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4607/g3tq7.jpg[/IMG] -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]Reno[/B], dzięki! Trzymam kciuki, tylko czy ta Pani będzie chciała takiego wypłoszka jak Pumcia? Ona wymaga jeszcze dużo pracy i cierpliwości... -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]Ulka[/B], rzucisz linkiem? :cool3: -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Niestety cisza :-( -
[quote name='esperanza']Jestem z Murką w kontakcie. Czy ktoś może przewieźć Roana? Hotelik jest około 250km od W-wy. Szukam też transportu kombinowanego: W-wa-Lublin, Lublin- Janów Lubelski.[/quote] Jeśli znajdzie się transport do Lublina, to my możemy do Lublina wyjechać po Roana za zwrotem kosztów (60 zł).
-
Na konto Krówka bianka0 przekazała pozostałość po hotelowaniu suczek Kai i Kiki, których pobyt u nas sponsorowała do czasu aż znalazły dom: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110511 Czyli konto Krówka wzbogaca się o 61 zł ;) Żeby nie robić zamieszania wezmę to pod uwagę przy następnym rozliczeniu.
-
Czas na rozliczenie... Stan na 8 czerwca wynosił -165.78 zł Wpłaty: 50 zł Selenga 70 zł emilia2280 52,82 zł Sabina02 40 zł fona 50 zł Ela K. z Lublina 80 zł emilia2280 100 zł zofia&sasza 150.01 zł Sabina02 Razem: 427.05 zł Koszty: 300 zł hotelowanie 40 zł wizyta u dr Balickiego 60 zł przejazd do Lublina (niestety paliwo podrożało i w 50 zł nijak się już nie da zmieścić :-( ). Razem: 400 zł 427.05 zł - 400 zł = 27.05 zł Stan na 8 lipiec wynosi + 27.05 zł
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ja ją umieściłam na adopcje.org ;) -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A my czekamy na wieści odnośnie wyżełka, który też ma przyjechać z Mielca do hoteliku. Wówczas TZ pojechałby do Mielca po dwa psy, Magię i wyżełka. Koszty przejazdu by się rozłożyły :roll: