-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='gops']ale na swiatlach ? gdzie widac gdzie sie skreca :) bo sie jedzie na odpowiednim pasie do skrecenia nie wiem czy zrozumeilae pisze :lol: nawet moj ojciec ktory jezdzi od 35lat nie wlacza tam kierunkowskazu ;)[/QUOTE] Ostrożności nigdy za wiele, co szkodzi tak naprawdę włączyć ten migacz? Prawda - na kursie i egzaminie to jest zupełnie co innego niż już po egzaminie, kiedy nie masz Lki na dachu.. Ale egzamin trzeba zdać i jeździć wg przepisów w 100%.
-
Nie włączenie kierunkowskazu to nie jest głupota - to stwarza duże zagrożenie na drodze.. Stres mobilizuje ! Trzymam mocno kciuki za egzamin !
-
Ja ostatnio czekałam 10 dni, spokojnie, dojdzie ;)
-
Problemy skórne, alergia i nie wiadomo co - błękitny staffik
Justa replied to Martens's topic in Dermatologia
Martens - a nie braliście w końcu wymazów ze zmian na posiew? -
[quote name='Aleksandrossa']ale ludzie przeciez nie biora psa tylko ze wzgledu na wyglad ale tez charakter (choc coraz rzadziej sie to teraz zdarza...)[/QUOTE] W teorii..
-
[URL="http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/2011/14.jpg"]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/2011/14.jpg[/URL] Ależ dumny :loveu: Moim zdaniem bardzo łądnie go ciachnęłaś - tak sportowo a jednocześnie westikowo !
-
[quote name='Cockermaniaczka']Zobaczymy,ja z checia brody tez bym nie tykala bo dla mnie to jakas porazka obciac cala brode:shake::-( Caly urok sznupa w niej... Zobaczymy czy kobitka sie zdecyduje przyjsc...[/QUOTE] Ototo, berz brody i grzywki to już nie sznaucer ! Swoją drogą.. wciąż mnie zadziwia po co ludzie kupują brodatego psa, jeżeli potem planują go ów brody pozbawić :mdleje: Bo że łapy na krótko i firankę to jeszcze rozumiem (szczególnie przy dużej ilości włosa) bo kupe piachu w tym, bo się plącze.. ale broda? oO'
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Gratuluję powiększenia rodziny ! :loveu: -
[quote name='Cockermaniaczka']Mam nietypowe pytanie;D Ma ktos z Was moze fotke sznaucera typowo na sportowo zrobionego?O ile umiem sobie wyobrazic sznupa bez firanek ,wlosow na lapach itd to jakos nie widze go bez brody i brwi....A takie mam zadanie bojowe do wykonania niestety... Potrzebuje sznupa jak by na szczeniaka zrobionego,cos w ten desen...[/QUOTE] A na sportowo to musi być bez brody i brwi? Nie wystarczy, że nie będzie firanki i długich kłaków na łapach? :)
-
mało prawej ! i guziczek mnie trochę rozprasza.. Ale kolory fajne i światełko również :)
-
[quote name='Doginka']Dziewczyny, ja przez prawie 8 lat używam dla psów BEAPHAR DOG-A-DENT i nie szczotkuje, a kamienia nie ma;-)[/QUOTE] Z tego co kojarzę mówiłaś, że kamień jest i sama go ściągasz mechanicznie.. ?
-
[quote name='eria']nie znam Petosanu, nie słyszałam o nim. O stomażelu raczej myślałam ;)[/QUOTE] Ok, dzięki ;) Nam się niedługo skończy Orozyme i nasza weta mówiła coś o takiej paście, która jest lepsza jak pies już daje sobie szorować zębiska i chyba właśnie mówiła o Stomażel ;)
-
[quote name='eria']p.s. Foksia dostała swoją pierwszą pastę do smarowania japy ( wybrałam Orozyme na początek bo to żel którym nie trzeba szczotkować, wystarczy przesmarować po dziąsłach), a ewentualnie jak się przyzwyczai do grzebania w dziobie to będziem szczotkować :)[/QUOTE] A jak przywyknie to Petosan?
-
Problemy skórne, alergia i nie wiadomo co - błękitny staffik
Justa replied to Martens's topic in Dermatologia
[quote name='Martens']To i tak pocieszające, bo o ile żarcie w miarę łatwo psu wyeliminować, tak pyłków czy kurzu nie ma szans...[/QUOTE] Niby tak, gorzej jak pies jest uczulony na ryż, kaszę czy nawet ten nieszczęsny makaron i moze jeść jedynie królika i koninę (żadnych wypełniaczy). A i takie wizje miałam przez jakiś czas :mdleje: -
Problemy skórne, alergia i nie wiadomo co - błękitny staffik
Justa replied to Martens's topic in Dermatologia
U nas (odpukać) działa i to już od 1,5 roku - mała była odczulana na Troveta RRD. Nie spodziewałam sie tak długotrwałego efektu :) Przerżający jest fakt, ze przecież wotoczeniu Waszym są tysiące potencjalnych alergenów - nie sposób wszystko odczulić :roll: Ale to z czym pies ma kontakt na codzień - właśnie dywany, jakieś środki do czyszczenia podłóg, dywanów, misek, zabawki z jakichś podjrzanych materiałów? Cieszę się, że mogłam pomóc dotrzeć do Pani Doktor i że leczenie idzie w dobrym kierunku, a przynajmniej wogóle posuwa się do przodu. I też zdziwił mnie fakt na jakiej podstawie wcześniej została wykluczona alergia bez żadnych badań czy testów. Dużo zdrówka ! -
Problemy skórne, alergia i nie wiadomo co - błękitny staffik
Justa replied to Martens's topic in Dermatologia
A pytałaś Pani Doktor jak wygląda przygotowanie do odczulania? (bo mówimy o odczulaniu biorezonansem?) Jak Galinę odczulałyśmy na karmę, to nie mogła miec kontaktu z nią przez 3 tygodnie co najmniej, a potem wprowadzałyśmy w coraz większych dawkach. A jak to będzie wyglądać w kwestii rzeczy, z którymi pies chcąc nie chcąc ma kontakt na codzień i nie da się ich wyeliminować na 3 tygodnie przed? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
waszko, współczuję podejmowania takiej decyzji. Nawet nie wyobrażam sobie, że i mnie do czeka.. kiedyś. A co do marzeń - ja wierzę, że jak się wystarczająco mocno chce, to wszystko jest do spełnienia. Także przede wszystkim wytrwałości, a reszta przyjdzie sama ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ooo.. najbardziej uparte, zadziorne, szczwane, szybkie i złośliwe zwierzątko jakie znam :loveu:
-
Bezik jest tak rozkoszny w tej swojej krótkołapkości ! :loveu: A jak sesja? Przeżyłaś? ;)
-
[B]eria[/B], dobrze że kamień usunięty, bo mnóstwo świństw się może przypałętać od tego - nerki, serce :shake: Zresztą pewnie sama wiesz ;) Galina nie ma 2 siekaczy w żuchwie i jakoś sobie radzimy. Teraz tylko dbać trzeba, żeby zminimalizować kwestię osadzania się. Więc myjemy zębiska :diabloti:
-
http://img834.imageshack.us/img834/7156/dsc3807copy.jpg irokez :diabloti: Gratuluję nowej pracy !!!
-
A mnie denerwuje jakoś rendering na tych zdjęciach. Ale jestem totalną fanką Twoich kolorów :loveu: I głowy pełnej pomysłów - aczkolwiek trochę drastycznych (2 super!) ;)
-
Sylwia, a co mówi weterynarz? Taka pozycja to wskazuje, że psa boli, więc na pewno to nie jest normalne.. :(
- 21590 replies
-
[quote name='Talia']I jak sie sprawdza? Ja właśnie zamówiłam 5 takich i jeden czarny.[/QUOTE] Hmm.. no właśnie, więc jest mały problem z jedną. Chyba od tej chemii co ją sypali jak śnieg był jedną nam kapkę nadżarło (przy obroży na której ja biorę na długie spacery i mocno się w śniegu oblepiała) - tzn zrobiły się takie plamki (od soli?) i nie mogę tego niczym doczyścić :| A ta druga - na krótkie spacery wykorzystywana błyszczy i jest piękna jak na początku. edit: doczyściłam. Niestety wszelkie metale mają to do siebie, że śniedzieją i tracą połysk. Wypucowałam adresówki fluidem i znów się można w nich przejżeć jak w lustrze ;) Także fajne, z tym, że trzeba dbać o nie.
-
Ja się nie upominam tak nahalnie o zdjęcia, bo i u mnie z tym bida ostatnimi czasy.. :shake: Nie wiem czy Ci się chwaliłam, obrożo-smyczo-szelko maniaczko :diabloti: ale zamówiłam smycz przepinaną i obrożę z rogza i już od prawie tygodnia czekam na paczkę :placz: