Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='Agnes']wybor bardzo duzy, to w koncu dystrybutor ROGZa na Polske, wiec maja praktycznie wszystko, pod warunkiem ze nie trafisz tuz przed dostawa ;) Najlepiej dzwonic, upewniajac sie jak sa czynni. Do niedawna bylo czynne od 18 ;)[/QUOTE] Napisałam do nich maila, może raczą odpisać :diabloti: W sumie mam rzut kamieniem z uczelni, więc pewnie najlepiej będzie jak się sama przejdę :p Dzięki za odpowiedź - oby mieli to co chcę :diabloti: A ceny? Takie jak na stronie mniej wiecej? Bo ceny kakadu ostatnio mnie poraziły..
  2. [quote name='eria']Fajnie,że znalazłaś chwilkę by się odezwać co u Ciebie :) Czekam na fotki Galinki ! :)[/QUOTE] Niedługo sesja, więc będzie trochę luzu :diabloti: To chyba jedyne studia na których sesja wydaje się być całkiem znośna w porównaniu do reszty semestru :p Nie no, teraz to nie mam wyjścia i muszę coś cyknąć :mdleje: [quote name='Kashdog']Współczuje Ci tego szorowania Galiny jak i podłóg :evil_lol: Ja planowałam iść na weterynarię, ale chyba nie podołam :roll::diabloti:[/QUOTE] Psa szorowałam ja, podłogę TZ :p O tym czy podołasz czy nie nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz ;) Ja jestem z tych ludzi, którzy nie wybaczają sobie tego, że nie spróbowali choćby skończyło się to totalną klęską. [quote name='Katerinas']Ależ ma pomysły :lol: No tylko kiepsko się takie pomysły kończą, nie? :roll: ło matyldo :shock: :roll: Trzymaj się z tą nauką.... Tu podziwiam :) No i pokazuj zdjęcia. :) I adresówkę :)[/QUOTE] Ona ma niezliczoną ilość pomysłów jak sądzę :p A nauka.. Aktualnie 3 razy dziennie mam ochotę rzucić to w cholerę. Kocham je i nienawidzę na zmianę :diabloti: [quote name='Agnes']Nooo to sie nie nudzicie:diabloti: Nie wiedzialam, ze Twoja sucz taka zarloczna:lol: A jak juz jestes w temacie mycia zebow:evil_lol: Jakiej pasty uzywasz dla Galiny? Od 3 dni myje codziennie zeby Azie + daje RC Oral B...(cos tam:eviltong:) i juz czuje poprawe w oddechu co do osadu to jeszcze nie wiem:lol:[/QUOTE] Chyba po niej widać, że raczej do niejadków nie należy :diabloti: Myjemy pastą enzymatyczną Orozyme. Zapach fiołków to ona miała zaraz po czyszczeniu :loveu: Albo taki szok przeżyłam pamiętając to czym 'pachniało' wcześniej :p Osad łatwo doczyścić, gorzej z kamieniem ;)
  3. [quote name='Doginka']O witaj Justynko:hand: Widzę, że u Ciebie jak zwykle dużo pracy, ale najważniejsze, że pniesz do przodu:lol: Czekam na obiecane jutrzejsze foty;-) :hand:[/QUOTE] Jeszcze się jakoś trzymam, ale na tych studiach nigdy nie wiadomo kiedy zacznie się spadać :lol: [quote name='ariss']ja też czekam na foty, bo sama szukam jakiś fajnych adresówek;)[/QUOTE] Adresówki może nie są specjalnie wymyślne, bo to zwykłe kółko, ale z mosiądzu i ładnie wygrawerowane :loveu:
  4. [quote name='Onomato-Peja'][url]http://img38.imageshack.us/img38/6094/dsc1650p.jpg[/url] - chemioterapia?[/QUOTE] Mało trafne porównanie.. Raczej aromaterapia.
  5. [B]Katerinas[/B], jak miło że wpadłaś ;) Jakby kogoś interesowało co u nas.. Galina wiecznie niewybiegana, bo ja wracam po nocy z uczelni, zimno jest, mokro i nieprzyjemnie.. Oby ta zima nie trwała zbyt długo, bo już widzę, że suka mi urosła nieco wszerz :shake: Pozatym przychodzą jej do głowy standardowo cudowne pomysły - na ten przykład zjadła pół opakowania delicji, które urkadła ze stołu (nie było mnie dosłownie 15 minut!), 2 dni później zjadła obierki z ziemniaków z kosza na śmieci. Ta wybuchowa mieszanka dała spodziewany efekt w postaci wymiotowania i latania na dwór przez całą noc :mdleje: Przez chwile bałam się, że to nawrót alergii, ale na szczęście fałszywy alarm i okazało się to być skutkiem jej nadmiernego obżarstwa. Pozatym w tym tygodniu wlazła mi w jakiś smar/olej silnikowy/benzynę który ktoś wspaniałomyślnie wylał na środek ulicy. Było mycie psa za pomocą masła i mycie podłogi za pomocą alkoholu/płynu do mycia naczyń tudzież innych detergentów jakie znaleźliśmy w domu :mdleje: Także nuda nam nie grozi. Po czyszczeniu zębów też już dawno się wszystko wygoiło. Myję jej co drugi dzień zębiska, do czego powoli już się przyzwyczaja i coraz więcej pozwala przy sobie w tej kwestii zrobić (czyt - nie wypluwa moich palców, nie mieli ozorem na wszystkie strony i nie miażdży mnie trzonowcami :diabloti:) Kamień będzie się osadzał na pewno tam gdzie nie mogę się dostać (ostatnie trzonowce na górze), bo ma zwyczajnie za mało miejsca tam żebym mogła wepchnąć szczoteczkę. Palcem się dostanę, posmaruję specyfikiem, ale nie wyszoruję tego. Poza tym w akcie desperacji zaczęłam ją odgruzowywać standardowo, poprzerywałam na grzbiecie, podgoliłam tu i ówdzie. Wypadałoby wykąpać, bo już nie pachnie fiołkami, ale to może po sesji.. A u mnie standardowo - nauka nauka nauka. Coraz więcej nauki, coraz mniej czasu, coraz dotkliwsze zmęczenie. Straszyli tym III rokiem, straszyli i się nie mylili. Jest strasznie :p Póki co wszystko praktycznie do przodu (poza robalami) więc nie jest źle. Zdjęcia może jutro, jak bedzie jasno i nie zapomnę naładować aparatu. Mamy nowe adresówki, to się pochwalę, a co !
  6. Był ktoś może ostatnimi czasy w sklepie [B]drpets [/B] w Warszawie? Bo planuję w końcu kupić nową obrożę, ale zastanawiam się jak z asortymentem u nich..
  7. Od jaiegoś tygodnia mamy adresówkę mosiężną z allegro (grawer wyrabiany za pomocą specjalnej igły). Ciężko było się przyzwyczaić, bo jest dość spora, cięższa od aluminiowej którą miałyśmy wcześniej, ale naprawdę pożądnie zrobiona, nie pęknie, nie wygląda na to, żeby specjalnie się rysowała. Także podsumowując jestem BARDZO zadowolona ;)
  8. Oj piękny ten Twój Lotosik :loveu:
  9. [quote name='JamniczaRodzina.']3 rok to przygotowanie do 4 roku który jest gorszy niż 3 a miał byc taki luzacki :)[/QUOTE] Ja słyszałam, że się obijaliście przez cały semestr a teraz nagle lawina zaliczeń :diabloti: A tak serio, nie dobijaj mnie, myślałam że trochę odpocznę :placz: [quote name='Talagia']Oj dziewczyny ale pocieszenie! ;) A jesli chodzi o listy, to na wieczorowe studia byly przyjmowane osoby majace ŁĄCZNIE okolo 90pkt z obu matur (a wiec kolo 45% z rozszerzen).[/QUOTE] :mdleje: o litości.. i bez komentarza.
  10. [quote name='malawaszka']a ja nie wiem chyba jak pachnie ozon? ale taki zapach poburzowy tez lubię więc może może :lol: Justa pełna przeciwieństw - od nieba do piekła :lol:[/QUOTE] Hmm i obyś nie musiała się dowiedzieć - my ozonu używamy do ozonoterapii w klinice, a to grube dolary kosztuje :p Tak czy inaczej niestety jest szkodliwy dla zdrowia :placz:
  11. [quote name='Talagia']A jaki z tego efekt? Bylo widac na tegorocznych listach na UP Wrocław...[/QUOTE] Wtajemniczysz? Bo ja się tak na tym 3 roku zakmnęłam, że nie mam pojęcia co się dzieje wokół mnie :p A tak BTW. Tęsknię za 2 rokiem..
  12. [quote name='malawaszka']ja lubię chloru ale na skórze :D zapach skóry rozgrzanej słońcem też lubię i benzyny na stacji benzynowej :roflt: to z takich dziwactw :lol: bo przyjemnie zapachy też lubię[/QUOTE] Ja lubię zapach siarki i ozonu :diabloti:
  13. Widzieliście jak podnieśli ceny w Warszawie za studia wieczorowe? :mdleje: Było chyba 3 000zł/semestr przez 2 lata, teraz jest 4 000 zł/semestr przez 3 lata..
  14. Doszły adresówki (w samą porę :diabloti:) ładnie wykonane i wyglądają na porządne, dość spore jednak są, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Jak wrócę o ludzkiej porze to wstawię zdjęcia ;)
  15. [quote name='AnnaAntonina'] Justa - wysyłam mnóstwo rzeczy Pocztą Polską, bo prowadzę sklep internetowy. Dużo też kupuję przez internet, bo nic mnie nie złości tak, jak chodzenie po sklepach:) Nie zginęła mi ani jedna paczka ani list, odpukać:) Dlatego ufam Poczcie, za to sprzedającym trochę mniej. Pewnie adresówka nie została jeszcze wysłana. Upomnij się o nią u sprzedawcy:)[/QUOTE] Dzięki za podpowiedź, dzisiaj się upomnę w takim razie ;)
  16. Pozostaje mi cierpliwie czekać. Tak czy inaczej jak nie dojdzie do wtorku to odezwę się do sprzedającego :p
  17. [quote name='Agnes']ta jak sie ubezpieczy ;) to nie Justa reklamuje, tylko ten kto wysylal Justa, nam tez zginela przesylka ostatnio, tzn prawdopodobnie wroci do nadawcy[/QUOTE] Brałam z allegro i była jedna możliwość wysłania - listem priorytetowym. Całe szczęście to nie jakaś duża kwota. Zobaczymy, może jeszcze przyjdzie - chociaż minął już ponad tydzień - zamówiłam i zapłaciłam 6 stycznia. W razie czego odezwę się do sprzedawcy, może zapomniał wysłać ;) edit: jednak poleconym jest wysyłane, więc sytuacja wydaje się być nieco lepsza :p
  18. Wygląda na to, że poczta polska zgubiła naszą paczkę z adresówkami :(
  19. Co u Was tak cicho Gramy?
  20. Ja też nie mam najlepszych opinii jeśli chodzi o klinikę na SGGW.. Może teraz ścięgno nie jest aż tak uszkodzone, tzn jest naderwane w niewielkim stopniu? Mój tato miał naderwane ścięgno zginacza palca u ręki i lekarz kazał unieruchomić na 3 tygodnie - samo się zrosło. Ale wiadomo, że psa nie unieruchomisz zwłaszcza, że łapka jest wciąż obciążana przy chodzeniu. Ale może nie będzie tak źle, skoro lepiej to wygląda niż wtedy ;)
  21. [quote name='Agnes']Justa ten palec to zerwane (przeciete) sciegno, ale stare, tzn sprzed paru ladnych miesiecy. Nie dzieje sie nic z ta lapa, oprocz tego ze suka wg mnie troche utyka (ale bolesnosci w lapie nie ma) i lapa sie troche rozjezdza. Natomiast kolejne sciegno (wg mnie) to druga lapa, ze skarpeta. Lapa juz niezle zagojona, pomogla jak zwykle niezawodna masc. Troche sie martwie, bo to palec zew wiec "trzymajacy" cala lape. Nie jest to tak widoczne jak z tym palcem w lapie prawej. Tak tak, ja miałam na myśli to stare zerwanie w prawej łapie ;) Hmm nieciekawie, że obie łapki takie pourażane - a weterynarz nic nie mówił przy tamtej o próbie zszycia tego?
  22. http://img340.imageshack.us/img340/627/dsc3528.jpg Ten palec z zerwanym ściegnęm (zginaczem głębokim palców?) widać na prawej łapce? Biedna Azulka.. swoją drogą Galina nigdy łapy nie rozcięła.. więc Azowa ma okropnego pecha ! :(
  23. [quote name='Agnes']No to jak dla mnie jak na ID za 10 zl zdecydowanie dlugo wytrzymala ;) Widzialam dzisiaj ID czarna lape Ewy od Duffla i wyglada bardzo fajnie, mala cienka, delikatna, a napis bardzo dobrze widoczny[/QUOTE] Teraz chyba inaczej robią ten grawer z tego co widać na zdjęciach Ewy od Duffla ;) Właśnie do mnie dotarło, że ta adresówka ma prawie 3 lata :mdleje: Ale mialam ochotę już na coś nowego.. tylko mam nadzieję, że nie będzie za duża dla Galiny ta co wzięłam..
  24. od kwietnia 2008r.
  25. [quote name='ariss']Kaiross jest 2cm wyższy od Khagry i ma 1cm większą głowę;) fotek wspólnych na razie brak, może Frank coś robił, ale nie jestem pewna.[/QUOTE] Wygląda na baaaardzo potężnego na tych zdjęciach, ale chyba aż tak potężny nie jest w takim razie ;) Chciałabym już wiosnę i jakiś wspólny spacerek z Wami :loveu: Alo wystawę !
×
×
  • Create New...