Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='Agnes']Justa mozesz wrzucic zdjecie? Bo o takich lapkach myslalam...[/QUOTE] Wrzucam zdjęcia z bliska [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8445/dsc0551g.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3125/dsc0553i.jpg[/IMG]
  2. Ale ma klatę chłopak ! A nie masz ich razem? Ciekawa jestem jak wielkościowo ;)
  3. Też się trochę boję, że nieco przyduża będzie.. No ale trudno. Teraz mamy aluminiową łapkę z ArtMagic - trochę porysowana jest, numer telefonu jest jednak tak sobie 'wybity' i dość mały i niewyraźny. Dlatego teraz chciałam innego typu grawer.
  4. Zamówiłam: [url]http://allegro.pl/item1400438984.html[/url] Zobaczymy co to warte, ale wygląda solidnie;) Umieściłam jedynie informację o tym, że pies się zgubił i numer telefonu.
  5. Oj yorków z wypadającą rzepką to ja się naoglądałam.. A byliście na konsultacji u ortopedy?
  6. Zawołałam mamę, pokazałam zdjęcie, na co ona "i co? żałujesz, że jej nie wzięliśmy?" :placz: :loveu: :loveu: I jak jeszcze raz zwątpisz w jej cudowność, to przyjadę i Ci ją odbiorę, o !
  7. Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć jeśli chodzi o zrozumienie mego cierpienia. Odczucia mam bardzo podobne - uczę się uczę, a mam wrażenie (i czasem nie tylko wrażenie) że nic nie umiem. A przynajmniej nie współmiernie do tego co umieć powinnam przy takim tłoczeniu w siebie wiedzy. Generalnie nie mogę powiedzieć, że przedmioty nie są ciekawe - bo są kurcze ! Tylko czasu mało, za mało. A materiału dużo, za dużo na tę ilość czasu. Już nie wspomnę o tym, że brak czasu na cokolwiek ponad. Irytuje mnie ten stan rzeczy. I to, że żyję w ciąłych wyrzutach sumienia. Każda chwila bez książek wydaje mi się marnotrawieniem czasu :mdleje: W takich chwilach ciesz się, że mieszkasz z TZ i że Twój dom to Wasz wspólny dom. I mnóstwo czasu spędzonego razem, codziennie ;) Niestety, zima to nieciekawy czas dla zwierzaków.. szczególnie tych opuszczonych. Zarówno pod względem aury jak i szukania nowych domków. Ale z drugiej strony myślę, że fakt, że te bidy nie zamarzły gdzies przywiązane łańcuchem już jest jakimś powodem do radości. A właśnie - co tam u Pixelka? Spotykacie się czasem?
  8. Co tam słychać Olu na wydziale prawa? Czy tak samo dramatycznie jak u mnie? Mnie straszyli tym III rokiem i straszyli. Początkowo wydawało się, że będzie w porządku, ale niestety tylko wydawało. Święta? Przerwa świąteczna? Sylwester z prawdziwego zdarzenia? Nie, to mnie nie dotyczy :mdleje: I aktualnie umieram nad farmakologią - moje być albo nie być w środę, gdyż załapałam się na poprawkę pierwszego koła (a co tam, raptem połowa książki do ogarnięcia). Mój organizm nie potrafi zasnąć przed 2 w nocy. Poza farmakologią oczywiście mam mnóstwo innych rzeczy i to niestety już nie zapychacze :cry: No, to pomarudziłam. Odezwij się co u Was !
  9. [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1-4.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1-4.jpg[/URL] Doskonałe stado.. Więcej fot dziewczynek proszę ! :loveu:
  10. Swoją drogą 1,5 litra to jakaś kosmiczna ilość, w porównaniu do tego ile wypija moje maleństwo :p
  11. Nie no jasne, oczywiście wizyta u weterynarza to było jedyne wyjście ;) Dojdzie szybko do zdrówka panienka, zobaczysz ! Psy tak szybko się wylizują, że naprawdę często jestem pełna podziwu.. Nasze lecznicowe psy miały zapewniony spacer jakieś 3 razy dziennie (oczywiście tylko te 'wychodzące'), więc wyobraź sobie tę powódź w klatce przy psie wielkości owczarka niemieckiego :diabloti:
  12. No ja to tylko mam nadzieję, że zrobiliście dużo zdjęć na tym szalonym (już widzę wzrok mijających Was ludzi :loveu:) spacerze :diabloti:
  13. Hehe, spoko spoko ;) Po prostu myślę, że nie ma się czym martwić, nawet jeżeli nie chce pić :) A tak BTW, przypomniało mi się ile się nasprzątałam w klatkach po tych kroplówkach na praktykach :lol:
  14. Nie wiem co Wam weterynarz powiedział, ale ja bym nie wmuszała tej wody - przez biegunkę na pewno sie bidula odwodniła, ale powinna sama zacząć pic jak będzie potrzebować :) Zwłaszcza, że dostała tyle w żyłkę ;)
  15. A ta kroplówka to kiedy była? Bo pół litra płynów wlanych w psa do żyły nie zachęca raczej do picia ;)
  16. Ojejku, biedactwo.. Dużo zdrowia dla Azulki ! I miejmy nadzieję, że to mimo wszystko od karmy, a nie jakieś ciało obce !
  17. Może ktoś się wypowiedzieć na temat takiej adresówki? :) [URL="http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-z-grawerem-kolko-i1381629108.html"]http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-z-grawerem-kolko-i1381629108.html[/URL]
  18. [quote name='ariss']jeszcze wszystko się może zmienić:diabloti:[/QUOTE] Mogłabyś choć raz mi zaufać - nie dość, że najpiękniejszą sukę z miotu Ci odstąpiłam, to jeszcze wątpisz :diabloti:
  19. [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra3months.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra3months.jpg[/URL] Wiedziałam od razu, że wyrośnie z niej przepiękne stworzenie :loveu:
  20. No to minęło 1,5 miesiąca od kiedy ostatni raz ktoś się tutaj odezwał.. Czasu mało, snu mało, sił mało i niestety tak to wygląda na koszmarym III roku. Ale jakoś żyjemy ;) Nie mam zdjęć, bo zwykle jak wracam do domu to już jest ciemno, zimno i mokro. Ale chciałam Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt i żeby przyszły rok nie był gorszy od tego co właśnie się kończy ;)
  21. Najlepszego dla Azulki ! Nie sądziłam, że jest młodsza od Galiny :p
  22. [URL="http://img574.imageshack.us/img574/6880/dsc0895j.jpg"]http://img574.imageshack.us/img574/6880/dsc0895j.jpg[/URL] Vesper z tyłu? :p
  23. Ewuń, moje zdanie znasz.. I jestem pewna, że szybko znajdziecie odpowiedni domek ! A Kadi jest przepięknie zbudowana, miałaś rację :loveu:
  24. Mam gdzieś identyczne zdjęcie Galeństwa z jej szczenięcych lat :loveu: [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/kaiross106122010.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/kaiross106122010.jpg[/URL] Ja też zobaczę Różczykę już w sobotę mam nadzieję ! :loveu:
  25. Sylwia, jakies takie pokurczliwe te Twoje pieskie :lol:
×
×
  • Create New...