Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Na przyszłość polecam masło, margarynę - w każdym razie coś tłustego ;)
  2. [quote name='NightQueen']Weszła pod busa, była cała czarna bo się powycierała w olej silnikowy :placz::placz: nie mogłam tego domyć, katastrofa, mam nadzieje tylko że nie polizała tam czegoś, jak na razie nic jej nie jest, ale zabije ją kiedyś, przysięgam że ją zabije :angryy:[/QUOTE] Czym zmywałaś? Ja myłam Galinę masłem jak się utytłała :lol:
  3. Główna bohaterka [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2723/dsc0525y.jpg[/IMG] Kotka sąsiadów [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3623/dsc0472gz.jpg[/IMG] Myszoskoczki u mnie przelotem [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6525/dsc0256ii.jpg[/IMG]
  4. Moja suka jest na Trovecie już od 2 lat i jestem zadowolona :)
  5. [quote name='Grey']Justa jak masz trymer , to po co Ci rękawiczki ?[/QUOTE] Ten trymer nie wyciąga okrywówki.
  6. [quote name='niunka04']Dzięki;) Narazie jakoś mi idzie pomału kompletuje narzędzia. Co najważniejsze psa trymuję...;) Idzie mi jak idzie no cóż ale moja suńka jest w typie rasy bo bez rodowodu i wydawanie kupy pieniędzy co kilka miesięcy mija się z celem. Do tego jeszcze musiałam jeździć z nią do Warszawy co było dość uciążliwe tym bardziej że nie mam samochodu. Teraz robię ją sama tak jak umiem pomału zbieram narzędzia;) Myślałam że jest jakaś opracowana technika no ale cóż widzę że muszę dawać sobie radę jak dawałam do tej pory;)[/QUOTE] Co do narzędzi.. Ja z typowo psiego sprzętu mam jedynie trymer (trixie z czerwoną rączką, kosztował grosze) do wyjmowania podszerstka i całkiem nieźle wyjmuje muszę powiedzieć oraz maszynkę (w maszynkę zainwestowałam porządną, bo chciałam żeby służyła mi długie lata i jeszcze przy kolejnym psie, póki co działa bez zarzutu już 2 rok chyba) A cała reszta.. Okrywówkę wyjmuję rękawiczką lateksową - szybko łatwo i przyjemnie, naprawdę najlepszy sposób jaki kiedykolwiek wykorzystałam. Kudły podcinam nopżyczkami chirurgicznymi (bo to najostrzejsze jakie mam) - pewnie lepiej byłoby profesjonalnymi, ale jakoś sobie radzę, trzeba wiecej się nagimnastykować - ale pewnie gdyby pies mi stał spokojnie a nie tańczył ma stole byłoby bez większej różnicy czym tnę :p A teraz, po 3 latach dorobiłam się degażówek, czekam tylko na odbór osobisty :diabloti:
  7. Ja tam jestem zdania, że trzeba ćwiczyć. Najlepiej żeby ktoś Ci pokazał jak to zrobić poprawnie, podpatrz jak to tobi fryzjer i później spróbuj to powtórzyć ;) Ja od ponad 3 lat robię swoją miniaturę w całości sama, metodą prób i błędów, wyciętych dziur i strzępów powoli dochodzę do wprawy - a w tej chwili jestem właściwie zadowolona z tego jak wygląda mój pies ;) Ciężko to wyjaśnić tak na sucho, ale polecam naukę :)
  8. [quote name='Amber']takie opanowane i zrównoważone psiaki, przynajmniej [B]średnie[/B] i olbrzymy ;)[/QUOTE] Oj, nie powiedziałabym ;)
  9. [quote name='eria']Aaaaaa jak ja uwielbiam szyć ! Normalnie mogłabym se tak dziergać całe 7 godzin pracy na sali operacyjnej hihihih dawno żadnych fotek nie było... ;)[/QUOTE] Ja jeszcze nic żywego nie szyłam, ale wszystko przedemną :p No jak nie było ! Kilka dni temu była jedna ! :diabloti: [quote name='Doginka']Pokaz buzię w krótkich włoskach:modla:[/QUOTE] Pewnie prędzej zobaczysz na żywo ;) [quote name='bognik']Ja byłam niedawno u fryzjera na odżywieniu włosów: [URL]http://img713.imageshack.us/img713/7194/06042011001x.jpg[/URL] Gdyby nie moje postanowienie, to też bym je ścięła. Często mam ich dość ;)[/QUOTE] O jaaa.. takiej długości miałam i ponad połowy już nie mam :p Naturalny blond? Piękne są :loveu: Na czym polega takie odżywianie i ile taka przyjemność kosztuje?
  10. Justa

    Duffel

    Ewa, dysponujesz może jakimiś materiałami jak obstrzyc goldena? Chodzi mi głównie o szyję, bo wygląda na to, że będę miała takie bojowe zadanie :p Degażówkami toto?
  11. [quote name='bognik']To krótko ... Cwaniara ;)[/QUOTE] Krótko krótko i myślę czy jeszcze nie ściąć bardziej tyłu - tak do karku max ;) Ludzie krótkowłosi są szczęśliwsi !!! :loveu: A tak serio były już bardzo bardzo zniszczone, wysuszone i niezdrowe. Było mi niewygodnie i potrzebowałam zmian. I nie żałuję. Ale 40cm kity mam w domu na pamiątkę ;)
  12. [URL="http://img64.imageshack.us/img64/9318/dsc0065r.jpg"]http://img64.imageshack.us/img64/9318/dsc0065r.jpg[/URL] On ma taki pocieszny wyraz pyszczka :loveu:
  13. [quote name='ahedok']dotarłam i do Galinki śliczna :loveu: taka czarniutka a uszy mój też ma jak debilek, bo się wiercił i został zacięty ;/[/QUOTE] A witamy witamy u nas, choć ostatnio nie za wiele się dzieje w naszej galerii ;) Galina im starsza tym ma większe schizy - teraz nie daje sobie firanki obciąć i przy każdym ruchu nożyczkami podskakuje jakby ją prąd kopał :mdleje: A taka ciekawostka, bo chyba się nie chwaliłam - postrzyżyn dokonałam nożyczkami chirurgicznymi, których używałam do nauki szwów na zajęciach :lol: [quote name='Katerinas']uuu... biedna Galina :roll: Ale najważniejsze, że jest lepiej. :)[/QUOTE] Lepiej lepiej, ale wciąż piłka odstawiona :( [quote name='betty_labrador']witamy! Po dłuższej przerwie :) śliczna jest Galinka jak zwykle :loveu: no i zdrówka życzymy. Ścięgno to jeszcze małe zło.... Babeszjoza razy 7 to naprawdę było dla mnie zmartwienie. :( ale juz jest ok :)[/QUOTE] Jak zwykle? :p Pewnie dlatego, że pokazuję ją tylko jak jest w miarę zrobiona i ogarnięta :diabloti: Właśnie słyszałam że jest jakiś megawysyp kleszczy pod Waszawą, u nas póki co spokój.. Ale muszę w końcu zakroplić maleństwo. [quote name='bognik'] Nie żartuj?! Na krótko?[/QUOTE] [quote name='malawaszka']poka poka jak się obcięłaś![/QUOTE] Tak ledwo ledwo za ramiona.. tak mniej wiecej do obojczyka, o ;) Zdjęć niestety nie mam.. Polecam obejrzenie osobiste :p
  14. Apropo cieczek to Galina ma 2 pary gaciochów i w jednych wszystko pięknie i nic nie wyjmuje a drugie - :mdleje: Nie dość że po wszystkich ścianach/fotelach/meblach/dywanach szoruje to jeszcze morduje wkładki :p Ewa, jak Ty mówisz o Gassirce?! STARA?! :mad: Niech się łapka szybko goi! A Vesperka cały czas taki dzieciak z wyrazu pyska :loveu:
  15. Oj Ewuś to bardzo zła wiadomość :placz:
  16. [quote name='gops']mam tez ta jedna [url]http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-z-grawerem-kolko-i1542136672.html[/url] zadko uzywam bo jak pisalam wyzej kolezance sie porysowala i zalozylam do takiej obrozy ktorej nie nosi zbyt czesto zeby dluzej wytrzymala ;)[/QUOTE] Ja używam jej codziennie od paru miesięcy i trzyma się świetnie;) Zimą trochę sól się osadzała, ale wystarczy wyczyścić fluidem i jest piękna i błyszcząca. Jest trochę duża, na początku nie mogłąm się przyzwyczaić ale już jest ok ;) Na pewno się nie złamie ani nie odłupie nic.
  17. Ale zaroślak ! Przyznaj się ile czasu ją robiłaś? :)
  18. Ewuś, ja mam środę wolną :)
  19. Średniaki są kwintesencją sznaucerowości :diabloti:
  20. Kojotku, gdzie tak znikasz? Samba już odpicowana na wiosnę? Fot chcemy !!!
  21. Ależ zmiany ! Gratuluję nowego sprzętu, na pewno żałować nie bedziesz - Nikony są najlepsze :diabloti: :loveu: Raz dwa się obędziesz i będą piękne foty, ah nie mogę się już doczekać !!! I sama powinnam odkurzyć aparat, bo przez całą zimę praktycznie nic nie robiłam.. Co do kotów - taaa.. wyjątkowo upierdliwi pacjenci :shake:
  22. [quote name='Balbina12']Nie śpię na pieniądzach żeby wydawać co dwa miesiące 60zł.Przykro mi...[/QUOTE] Polecam gorąco kupić maszynkę, koszty zwracają się zaskakująco szybko, a skoro piesek nie na wystawy, to można się pomalutku samemu nauczyć go robić ;)
  23. Biegała jak piłką jak zwykle z wielkim poświęceniem i jak do mnie wracała to wpadła w dołek, no i najwyraźniej mocno sobie naciągnęła scięgno :shake:
  24. Nożyczki są w tym wypadku chyba jeszcze bardziej niebezpieczne od maszynki :lol: Cóż, bedzie chodzić jak debilek :p
  25. Dziękuję wszystkim za gratulacje, kochani jesteście :loveu: Póki co semestr VI w pełni i na razie się trzymam. Za oknem coraz ładniej (no, może pomiając ostatnie kilka dni), kiedy wychodzę o 18 z zajęć jeszcze jest jasno, więc chce się żyć ! Pozatym obcięłam włosy, ale jestem megaszczęśliwa z tego powodu ;) U Galiny wszystko po staremu, 2 tygodnie temu mi zakulała i dopiero od paru dni jest lepiej, póki co nosimy ją po schodach, żeby ta łapa doszła już całkowicie do siebie. Dzisiaj się trochę nad nią poznęcałam, oto efekty. Jest jeszcze trochę poprawek, na które usilnie sobie nie pozwala :diabloti: Nie wiem jak z jakością fotki, bo jestem na lapku i kontrast wydaje mi się nieco przekłamany. No ale jest ! [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1434/dsc0317b.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...