-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='ariss']no specjalnie dla Justy nasze nowe adresówki [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/adreswka.jpg[/url][/QUOTE] Piękne !!! A można gdzieś je będzie nabyć czy to pojedyncze sztuki? :razz: [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/khagragass.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/khagragass.jpg[/URL] :mdleje: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='*Monia*']Każdy szanujący się miejski pies powinien informować o intruzie na klatce, najlepiej jak 10 na raz informuje o jednym intruzie :diabloti:[/QUOTE] otototo :diabloti: szczególnie w wypadku czegoś co waży poniżej 10kg :diabloti: Ale cudownie.. Morze w zasięgu ręki :mdleje:
-
Kaiross ma głowę jak Dirki :mdleje:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jestem z Wami całym serduszkiem :calus:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Spokojnie, to wcale nie musi być nic strasznego ! Trzymam kciuki za Księżniczkę ;) A kiedy się wybieracie?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A co to za guza ma Lunka? :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Jak tam na wystawie? Ja nie dotarłam, bo próbuję dojść do siebie :shake: -
[quote name='paulaa.']Może mi ktoś objaśnić, gdzie trzeba wejść, żeby się dostać na wystawe lub zawody agility obok podobno ? Bo ja kompletnie nie kojarze tych okolic. Wczoraj straciłam 1h na krążenie wokół WAT-u, wysiadłam na Radiowa-Wat i nie widziałam żadnych psów, ludzi... ;)[/QUOTE] Z radiowa-wat jest kawał drogi, a jak ktoś terenu nie zna to nic dziwnego, że się zgubiłaś ;) Najłatwiej trafić z archimedesa, fort blizne lub WAT - na pewno tamtędy jedzie 122 z pętli górczewska lub chomiczkówki. Ze starego bemowa (pętla) trochę dłuższa trasa, ale też da radę dojść - tamtędy jedzie 523 z cetrum. Mam nadzieję, że mapka zobrazuje ;) [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1548/mapkacm.jpg[/IMG]
-
[quote name='betty_labrador']moze i wyszly, ale nie wiem juz jak to na dzis ustawic ;) no to nie choruj nam![/QUOTE] Pewnie przepalenia były wcześniej, ale przez ogólną bladość zdjęcia (mał kontrast) nie były tak widoczne ;) Ja generalnie jakoś nie lubię zdjęć w pełnym słońcu.. Staram się :shake:
-
Czekamy na zdjęcia, nieważne w jakiej kolejności :loveu:
-
[quote name='motyleqq']jeśli to nawiązanie do tego maliniaka, to on nie był wówczas na ringu, ale nie wiem jak to jest[/QUOTE] Nie, mowa o tosa na ringu honorowym..
-
Bardzo mi przykro.. Ale miała wspaniałe życie i pięknego wieku dożyła ! [']
-
Z kontrastem lepiej, ale wydaje mi się, że wyszły przepalenia? /aczkolwiek to może złudzenie, bo pracuję na laptopie aktualnie/ Nie wiem, zobaczę jak jutro będę się czuła, bo jakieś choróbsko mnie zaczęło rozkładać dzisiaj :(
-
A ja mam pytanie techniczne - ktoś się orientuje czy to zgodne z regulaminem, żeby psa po ringu prowadzić w kolczatce?
-
Mało kontrastu jak dla mnie ;)
-
Wszystkiego najlepszego dla całego mitu K :loveu: a w szczególności dla mojej Różyczki :loveu: Jak ten czas szybko leci.. Dopiero co dostałam od Ciebie sms-a, że się urodziły, dopiero co ciągnęły mnie za włosy małe gryzaki..
-
[quote name='Montelka']a weekend na działce czy w Warszawie na wystawie? niestety mało sznaucerów będzie..... ale będzie rodzinka Bruna, więc zamierzam im się poprzyglądac ![/QUOTE] Na wystawie, oby tylko nie padało ;) Zwykle na krajówce we wrześniu jest niewiele.. Aczkolwiek czarnych średnich sztuk 3 będzie !!! Popatrzymy sobie na konkurencję, a co :p
-
[quote name='*Monia*']Miałam tubę dla Hexy, nadal mam i jest to idealny (dla niej) kaganiec na podróże - może się wygodnie położyć, otworzyć paszczę, zjeść, napić się, w fizjologu leży sztywna i widać że czuje dyskomfort. Co do wetów to dzięki kagańcowi nasz wet ostatnio paluchów po zaszczepieniu Shiny nie stracił :evil_lol:. Za to w tym samym gabinecie Hexa została skutecznie do wetów zniechęcona właśnie przez założenie kagańca bo może ugryźć, teraz zaciągam ją siłą :shake:.[/QUOTE] Dla mnie tuba, w której pies może otworzyć paszczę i ziajać/napić się nie spełnia swojej funkcji, chyba że ma służyć jako atrapa?
-
[quote name='gops']no tak, chyba że ktoś nie zna własnego psa to inna sprawa, ja mam skórzany kaganiec do weta mimo że suka raczej nie atakuję, na wszelki wypadek zakładam, nigdy nie wiadomo co się stanie. ale przez to że są ogólno dostępne są tak popularne .[/QUOTE] Ja spotkałam się z tym, że pies mimo skórzanego kagańca dziabnął, może nie ugryzł, ale zębami uderzył.. Dlatego bardziej ufam tubom w takich sytuacjach, łatwiej dobrać też odpowiedni rozmiar niż w wypadku skórzanych, można uprać, skórzane to siedlisko bakterii jeśli się ich odpowiednio nie pielęgnuje.. A niestety w tym zawodzie liczy się przedewszystkim bezpieczeństwo lekarza. A to, że są zbyt szeroko dostępne, to się zgodzę.. Podobnie jak kolczatki, obroże elektryczne, dławiki i inne cuda, które źle użytkowane przynoszą więcej szkody niż pożytku. Ludziom nie przetłumaczysz :roll:
-
[quote name='gops']według mnie to nawet u weta można założyć skórzany kaganiec(jeśli pies wali pyskiem) i też nie zrobi krzywdy , wszystko lepsze niż tuba, dla mnie to powinni wycofać .[/QUOTE] Oj nawet nie wiesz jak wielu właścicieli uważa że ich piesek nic nie zrobi, a potem kłapie zębami.. Dlatego przynajmniej u nas w klinice kagańców tub jest do wyboru do koloru. Na te parę minut do badania, zastrzyków, mierzenia temp, pobierania krwi to najlepsze rozwiązanie ;)
-
[quote name='bazylowa']Taaa... a cholerne tuby - wszędzie :/[/QUOTE] Tuba ma jedno jedyne zastosowanie - w gabinecie weterynaryjnym..
-
Chętnie bym pokazała, ale mój-nie-mój telefon nie dysponuje funkcją przesyłania zdjęć na komputer :placz: Przyszła mega książka wczoraj :loveu: A dzisiaj Galina wpadła pod kosiarkę :diabloti: W klinice jak to w klinice, dużo roboty i padam na pyszczek :mdleje: Widziałam mój nowy plan - już nie tęsknię za studiami :mdleje:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
A Ciebie w sb nie będzie? Bierzesz Tosię? -
Bardzo fajne światełko na tym zdjęciu.. Aż chce się na nowo tego ciepła, które bije z tego zdjęcia..
-
[URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/d921f355.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/d921f355.jpg[/URL] Łaaaaaa potwór ! :loveu: