Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='Tusia&NN']No to teraz mam dylemat :roll: Kiedyś przez chwilę miałam na smyczy automatycznej taśmowej yorka siostry i ta smycz się skręcała. Ja sama mam rasy olbrzymie i dlatego tak się obawiam tego skręcania - trzeba psa w sytuacji awaryjnej ściągnąć do siebie, a nie ma jak... :roll:[/QUOTE] Użytkuję dobre 5 albo 6 lat flexi taśmowe i nie przypominam sobie aby kiedykolwiek coś się blokowało albo skęcało.. ale może to dlatego że mój pies nie goni własnego ogona, bo w takiej sytuacji owszem, ma prawo :p
  2. [quote name='Doginka']Ale mam nadzieję, ze już z Gallinką dziś wszystko dobrze?;-)[/QUOTE] Tak, już od paru dni jest w porządku, teraz muszę z nią wychodzić na krótkiej smyczy i hamować jej zapędy dotyczące biegania :mdleje:
  3. [quote name='Tusia&NN']Powiedzcie mi czy taśma się skręca przez co uniemożliwia zwijanie? Linka zawsze się zwinie, a taśma?[/QUOTE] Mnie się nie blokuje :p
  4. [quote name='Doginka']Nie mam weny:shake: Lotos ma kaszel kennelowy:-([/QUOTE] Tak, wiem Monika mi mówiła.. Ale będzie dobrze, musi być !!! [quote name='LeCoyotte']Oprócz biegania, żeby zmęczyć Sambą zabieram ją w nowe miejsca (ale w mieście, na smyczy), spoci się i mózg, i nos od nowych zapachów;) tak jak mi:lol: napisałem się tyle na pw i ciach, ni ma.[/QUOTE] Hehe, dobry pomysł, Galina ostatnimi czasy również byłą bardzo światowa ;) Tylko odkąd zaczęły się zajęcia, a dzień coraz krótszy, to czasu nie mamy na podróżowanie.. :(:(:( Wszystkich nagle tknęło, żeby ze mną kooperować i akurat dgm musiała zaszwankować :(:(:(
  5. [quote name='betty_labrador']kliker dla mózgu bardzo polecam :D poćwicz z nia podawanie rzeczy :D wybranych. hehe. no naprade mnie to ucieszylo, że wyszły takie wyniki badań a nie inne. :) super! domyslam sie jaki stres przeżywałaś. No ale mam duza nadzieje ze ta wypukłość to nic groźnego. ;)[/QUOTE] Coś tam będziemy musiały pozmieniać i powymyślać ;) Okaże się w ciągu najbliższego tygodnia-dwóch. Najważniejsze, że już nie boli :) [quote name='Doginka']Qrczaki, pisałam wczoraj, ale w trakcie wyskoczył komunikat error[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F6.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000204E9.gif[/IMG][/URL] i już mi się nie chciała Dogomania włączyć, więc zrezygnowałam z pisania. A dziś już mi się nie chce powtarzać mojego elaboratu:roflt: [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL][/QUOTE] Buu.. :( Może skusisz się jeszcze raz? :p
  6. [quote name='malawaszka']nie mam pojęcia Justa - zupełnie z oczami nie mam doświadczenia więc ocenę zostawiam wetowi, mam nadzieję, że nie będzie dobrze... oby tylko jej nie bolało[/QUOTE] Nie no jasne ! Ja sobie tylko głośno myślę, też wetem nie jestem ;) A dobrze musi być !!!
  7. [quote name='weszka']I oby tak dalej![/QUOTE] Oby zapanowało trochę spokoju.. ;) A ja muszę opracować nową strategię zmęczenia psa i spacerów.. Pewnie zaczniemy klikać więcej, mózg jej się spoci to i spokojniejsza będzie :diabloti: [quote name='betty_labrador']super ze wyniki sa ok! spokojniejsza pewnie jestes :) ale tłuszczak to pewnie tez nie jest?[/QUOTE] Oj spokojniejsza.. Jednak jak ktoś mądrzejszy odemnie ją obejrzał kamień z serca mi spadł. Tłuszczak tak szybko nie rośnie, choć żeby być pewnym trzebaby zrobić USG.
  8. [quote name='weszka']Musisz jeszcze poznać Dirki. Dirulek jest bardzo słodkim psem i też byście się polubiły :)[/QUOTE] Myślę, że w ciemno kocham wszystkie Twoje psy z Dirki włącznie :loveu: Ale mam nadzieję że będzie ku temu okazja, żeby się szybko jeszcze raz spotkać ! Choć patrząc na to w jak rozlazły sposób próbujemy spotkać się z Ewą a mamy do siebie tak blisko.. :diabloti:
  9. [quote name='malawaszka']jak wypadnięta? gałka jest w oczodole, jest "tylko" powiększona, w wypisie ze schronu mam napisane: obustronne zmętnienie soczewek, zmętnienie lewej rogówki, blizna na rogówce ...[/QUOTE] Cała siedzi? Nie wystaje za bardzo? Te wypadnięcia które ja widziałam nie wyglądały jak z kreskówki, że oko wisi na sznurku - podejrzewam nerwie wzrokowym :p - tylko wystaje zanadto z oczodołu przez co wydaje się być za duże. Ale to tylko takie moje spekulacje ;)
  10. Oooo nowa pocieszka :loveu: A to oczko faktycznie nieładne.. Może po prostu to wypadnięta gałka oczna?
  11. Moje 3 ulubione srebrzaki :loveu: :loveu: :loveu: Choć musze stwierdzić że zdecydowanie bardziej pociesznie wyglądają na żywo :p
  12. Dla Ciebie też przyjdzie czas na kotka ;) Choć na pewno w Radzyminie jest szczęśliwy bo może cieszyć się wolnością :loveu:
  13. Aaaa.. myślałam, że raczej coś na zasadzie - teraz maluszki, potem same duże :diabloti:
  14. Animonde kochają chyba wszystkie psy i koty :p I co? Za dużo miauczy? :diabloti:
  15. Ojacie jakie piękności !!! Masz ją w Warszawie czy w Radzyminie? Od jakiegoś czasu koooocham koty :loveu:
  16. A czemu tylko 'na razie'?
  17. Oglądam to już 3 raz.. Za każdym razem reakcja jest taka sama :(
  18. Ale karmić będziesz tylko tymi różowymi bezwłosymi?
  19. Czy to własna produkcja paszy? :mdleje:
  20. Zamyszona? :diabloti:
  21. My już po RTG, z kręgosłupem wygląda że wszystko w porządku, więc albo jest to krwiak (choć trochę za miękki jak na krwiaka) albo tak spuchnięty mięsień + wysięk. Powinno się wchłonąć, a jeżeli nie to wybierzemy się na USG. Galcia czuje się zdecydowanie lepiej, dzisiaj miała ochotę już szaleć, ale ruch jej ograniczam - siku kupa i do domu, po schodach nie lata, po kanapach nie skacze. Ale widać, że wróciła dawna Galinka :loveu: Tak się cieszę, że mam takich fajnych lekarzy pod ręką!
  22. Piłka jest baaaardzo miękka, a jednocześnie wygląda na wytrzymałą (ale może to złudne, mój pies raczej nie niszczy zabawek) - z piankową nie zostawiłabym jej samej, z tą myślę, że tak :) Genialnie się odbija, jest pusta w środku. Jak dla mnie piłka jest genialna i czegoś takiego szukałam od lat ;) Gdy oglądałam je na stronie internetowej wydawały mi się, że są z takiej ciężkiej gumy, jakże miło się zaskoczyłam!
  23. Dziękuję Wam kochani za ciepłe słowa :calus: Jutro popołudniu zobaczymy, trzymajcie mocno kciuki, żeby nie było to nic poważnego !
  24. Dzięki dziewczyny za wsparcie.. Tylko z nią nie było właściwie żadnych problemów (prócz tej alergii) przez te wszystkie lata, a teraz to się nawarstwia.. ledwo 3 tygodnie temu była sensacja mięsniowo-żołądkowa, a tu nowy problem. A jeszcze parę dni temu normalnie biegała na spacerze. To mój pierwszy pies, nie wiem gdzie są te granice :( Jutro pojadę do kliniki, zrobię jej zdjęcie, obmacają mi ją tam na wszystkie strony. Najgorzej, że to zgrubienie ją wyraźnie boli przy dotyku jakimkolwiek, chodzi normalnie, ale otrzepać normalnie już się nie może, o wskakiwaniu gdziekolwiek nie wspominę. Wiem, że może trochę przesadzam, ale tyle naoglądam się tych nieszczęść, że potem zaczynam świrować.. Już wymyśliłam jej z 10 chorób, które może mieć (oczywiście tych o najgorszych rokowaniach) no bo co - to przecież MÓJ ukochany piesek i jakoś zachowanie zimnej krwi i rozsądku jest trudniejsze. Eria Ty widziałaś kiedyś psa z wypadniętym dyskiem na żywo? Bo ja jeszcze nie miałam okazji. Może być przy tym wysięk? krwiak? obrzęk?
×
×
  • Create New...