Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='Unbelievable']e nie, za prosto by było :evil_lol:[/QUOTE] Jeśli zaskoczenie to pewnie nie pyrek o którym mówiłaś czas jakiś temu? :razz:
  2. Zdradzisz chociaż grupę? :p
  3. I w końcu dosięgnęły Cię problemy nie-krótkowłosego psa :diabloti:
  4. [quote name='Unbelievable'] a gdzie k/s? :-( u niej taniec zaczyna się przy zwykłym czesaniu :mdleje:[/QUOTE] Ni mo :diabloti: U Galiny też, żyję już z tym problemem 9 lat :mdleje:
  5. [quote name='Korenia']Nie każdy dobek ma zakręcony, długi i chudy. To co powiesz na ogon afgana? Tutaj masz zwarty, krótki niezakręcony: [url]http://img2.rajce.idnes.cz/d0203/5/5475/5475885_98b2283e5929e18869044d10ab2e849b/images/female_intermedia_bonita.jpg[/url] A i tak Yoccowy ogon jest uroczy: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-YB602kKUBjg/ToTUdEbMjjI/AAAAAAAAKvw/DvO4Sk1h02w/s640/tn_IMG_2246.JPG[/url][/QUOTE] Zwarty krótki i niezakręcony jest w porządku, przyznam że to jednak rzadkość. Byłam w tym roku na klubówce sznaucerów i pinczerów, dobermanów było tam sporo i jeśli chodzi o ogony zdecydowanie królowały długie chude i zakręcone. Afgan to inna liga, megasmukły pies, chart - nie wyobrażam sobie innego ogona u nich. Pies z drugiego zdjęcia.. Sznaucery też miewają takie ogony, szczególnie średnie i mnie się to zdecydowanie nie podoba. U miniatury to jeszcze jakoś wygląda.. Mały słodki zakrętasek precelek, u większego psa wygląda śmiesznie :p
  6. [quote name='Unbelievable']jasne! zrobionym własnoręcznie przez pana szaraka :grins: i żadnych szczotek! a fe! ale szczerze mówiąc ostatnie kołtuny wyczesałam jej przedwczoraj.... zrobiłam jej tubę na pysku tak żeby gryźć nie mogła :roll: łap nie jestem w stanie jej wyrównać[/QUOTE] No ! Najważniejsze to nabierać dobrych nawyków :diabloti: Czasem nie ma wyjścia, ale łączę się w bólu bo dziś Galinie zafundowałam postrzyżyny z czego oczywiście nie była zachwycona i odstawiła taniec na stole :mdleje:
  7. [quote name='Korenia']Ogon jak ogon u normalnego psa. Nie widzę w tym nic obrzydliwego...[/QUOTE] Długi, chudy, zakręcony? Mam nadzieję, że za parę lat wygląd tego ogona się poprawi ;)
  8. [quote name='Korenia'] Ja uwielbiam dobki, jakbym miałam mieć to tylko z uszami i ogonem :loveu:[/QUOTE] Z uszami to jeszcze jak cię mogę, ale ten ogon.. Fuuu ! :p
  9. Mam nadzieję, że używałaś przecinaka tudzież filcaka tudzieś filcako-przecinaka :diabloti:
  10. [quote name='weszka'][quote name='malawaszka']wiem no wiem - pociągnęłam Twój żart :lol:[/QUOTE] Kocham komunikację internetową :diabloti: Ale to dobrze że wiesz, że wszystkie Twoje psy są już za stare na cokolwiek :p i wogóle z czym do ludzi.. :p
  11. [B]waszuniu[/B], Tak Cię tylko chciałam uświadomić apropo: [quote name='weszka']Z "telefonicznych kwiatków" to dzisiaj od pewnego pana dowiedziałam się, że jak szczeniaki mają 5 mies. (szczegół że mają 4,5 mies.) to są już za stare :-o Ciekawe na co są za stare :diabloti:[/QUOTE] ;)
  12. [URL="http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0097-1.jpg"]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0097-1.jpg[/URL] Rozanielona :loveu: Powinnam się zebrać w sobie i porobić jakieś jesienne fotki, bo coś czuję, że całkiem niedługo obudzę się któregoś ranka (a raczej południa) a na dworze będzie leżał już śnieg :diabloti: A co do dobermanów.. Piękne psy i zdecydowana większość którą spotkałam dość przewidywalna i spokojna. Jakoś mniej ufam ON-kom :shake:
  13. [quote name='Maupa4']A dynie będziecie wycinac ?[/QUOTE] Miałam spytać o to samo :p Iga jest megaaa :loveu: :loveu: Mimo wszystko trzymam kciuki za nowy domek dla Toli :diabloti:
  14. Eeee nie jest taka brzydka jak nam kadziłaś :diabloti: :loveu:
  15. [quote name='malawaszka']za darmo też są: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216339-ALFA-niezwyk%C5%82a-suczka-w-typie-sznaucera-olbrzyma-pieprz-i-s%C3%B3l-ponad-rok-w-schronie?p=17904404#post17904404[/url] :lol:[/QUOTE] ta to dopiero ZA STARA :mdleje: :lol:
  16. Ślicznie razem wyglądacie, zakochani..
  17. [B]szaraduszko[/B] domagamy się zdjęć psio-kociego towarzystwa :loveu:
  18. [URL="http://img825.imageshack.us/img825/5003/28102011937.jpg"]http://img825.imageshack.us/img825/5003/28102011937.jpg[/URL] Marzyciel :loveu: Trzymam kciuki za nowe domki, aczkolwiek może pomysł aby chłopak zamieszkał z siostrą nie jest taki zły? Aż szkoda go wydawać gdziekolwiek :loveu:
  19. [quote name='olalolaa'] Niby do budynku ogólnie psów wprowadzać nie wolno a tu proszę![/QUOTE] U nas wisiała taka tabliczka.. przez jeden dzień :p
  20. Fotek Pudlocosia i Pana Grama !!!
  21. waszko a jakie masz cudowne kalosze :diabloti: Mam podobne tylko czarne i właśnie kupiłam im różowe ocieplacze :diabloti: :loveu:
  22. [quote name='LeCoyotte']Dawaj jaszczureczkę, bo się doczekać nie mogę czarnej mordki w mojej pracowni:lol:[/QUOTE] Masz świadomość że sam bedziesz musiał zdecydować KTÓRĄ :p
  23. [quote name='LeCoyotte']Jakby co to ja mam kiedy:lol:[/QUOTE] Czekaj Kojocie, w końcu uwolniłam się z młyna uczelniano-klinikowego i będziesz miał jaszczurkę do namalowania :loveu:
  24. [quote name='#Etna#']Trochę futerka to moje czarne ma. Fajnie sie patrzy jak ktoś już wie co i jak i to tak sprawnie idzie... No ale jak nie będę próbować to się nie nucze nigdy;) Patrzyłam na andisa, ale którego Ty masz? Bo ich sporo jest:hmmmm: Kompletnie się na tym nie znam i dopiero się będę orientować:eviltong:[/QUOTE] No pewnie, nie trzeba się bać ;) Ja mam Andisa AGC super2. Do tego ostrze Oster 1,5mm - póki co większej ilości ostrzy się nie dorobiłam ;)
  25. [quote name='betty_labrador']o matko, bardzo przepraszam pana psa :D nie wiem czemu przegapiłam opis nad zdjeciem :D[/QUOTE] Hehe, swoją drogą chyba zbiłabym fortunę gdybym odkryła sposób na taki porost włosów :p [quote name='#Etna#']Ale zaroślak:crazyeye: Moja się chowa:eviltong: Mi tez rzuciły się w oczy brewki:eviltong: Ale reszta wygląda super! Tylko rwać:cool3: Z tego co widzę to Bruno tez ma łapki takie lekko brązowawe jak Etna. Chociaż jak częściej je "piorę" szamponem do czarnej sierści to jakby są czarniejsze. Jest na to jeszcze inny sposób? po za farbowaniem:eviltong:[/QUOTE] Nono Brunek ma megadużo tego kłaka! :mdleje: Nic nie ruszałam jeśli chodzi o grzywkę, bo niestety grzywka to mój najsłabszy punkt, także tym zajmie się Sylwia ;) Co do brązowych kłaków to można poprzerywać je na łapach, ale to chyba spektakularnych efektów nie daje..
×
×
  • Create New...