-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Mnie sie tamten pies szalenie podoba, bo jest super-proporcjonalny. Zauważm, że ma wygologe praktycznie całe podwozie łączie w klatą i jesst zbudownay świetnie :mdleje: A przynajmniej na tyle, że mnie powala.. Sierśc ma chyba trochę inną od Gassuli, przynajmniej na zdjęciu tak wygląda - ale jak wszyscy wiemy zdjęcia kłamią :diabloti: Ale przyznaj, że nieco inne są - Twoja Gasska i ten pies powyżej.. Bo wyjdzie na to, że coś mi na wzrok padło :evil_lol: Szkoda, że ogonem merda, bpo nie widać jak go nosi.. szukałam go gdzieś jeszcze, ale jest tylko na stronie hodowli :shake: Tak wiem wiem, że powinnam w sukach szukać, ale 3/4 czarnych suk jest tak paszczurna, że ręce opadają :placz: Kurcze, szczęście miałaś z tą Gasską no, bo przyznaję, że takiej pięknej suki jeszcze nie widziałam (no, może jeszcze ta nad którą obie się zachwycamy, ta z czeskiej hodowli). Cieszę się, że zaczynasz łapać o co mi chodzi, bo mnie samej nawet ciężko to określić :eviltong: Ale może mnie po prostu podoba sie kilka typów? To poszerzyłoby pole działania :cool3: :cool1: Oczywiście, że nie będzie łatwo i udowodnie Ci to jak wrócę z egzaminu, bo mam jeszcze kilka typów w zanadrzu :evil_lol::eviltong: Wymiziaj moją ulubioną średniaczkę odemnie :loveu:
-
Bbeta, nie jesteś. Ja jestem :cool1: pomarańczowa obroża, żółta smycz :eviltong:
-
[quote name='RCookie']Ja mam bzika na punkcie kompletów, po prostu lubię jak wszystko do siebie pasuje :cool3:.[/QUOTE] A to już pojęcie względne. Bo można patrzec na to w ten sposób : czy do bluzki w kwiatki założysz spodnie w kwiatki? :cool3:
-
Gassira to amerykaniec. A ten co pokazywałam to chyba mieszaniec.. bo czysto niemiecki też nie jest. Pozathm wszystko wskazuje na to, że to pies, a wiadomo pies i suka to mała przepaść :razz:
-
[B]Kojot[/B], Ch.SOMETHING SPECIAL Grand Calvera Bo my z Ewą usiłujemy ustalić mój ideał sznaucera ;)
-
Ewa, zobacz jakie [URL="http://img156.imageshack.us/img156/2063/something4uv0.jpg"]cudo[/URL] znalazłam :mdleje:
-
[quote name='ariss']Justa bardzo dziękuję!!!!:multi::loveu: i zgadzam się z Tobą,ale niestety więcej światła już nie uzyskam przy pomocji okna:placz:aha no i bliżej okna już się nie da,moje łóżko jest pod samym oknem:evil_lol:ale jakby było słoneczko to może,przy szarościach dnia mi chyba nic lepszego nie wyjdzie:-(ale będę strać się poprawiać:razz: ładne jest;),ale jakościowo kuleje:eviltong:[/QUOTE] Nie gadaj kochana nie gadaj.. Widziałaś te moje fotki co ostatnio robiłam Galińskiej na czarnej narzucie? Moje łóżko stoi prostopadle do okna, pod ścianą. Mam ciemniejszy obiektyw od ciebie. Słońca to wówczas wogóle nie było. Było po 12, więc światła też niewiele - bo pokój mam od wschodu i o 10 światła nie ma. Nie ściemniaj kochana :diabloti:
-
[quote name='LeCoyotte'][B]Justa[/B] marudo:eviltong: ładne foto i kropka:diabloti:[/QUOTE] Ja nie marudzę, tylko realizuję to co Ewie obiecałam ;)
-
[URL="http://images27.fotosik.pl/296/fff00ea742eccbb8.jpg"]http://images27.fotosik.pl/296/fff00ea742eccbb8.jpg[/URL] A dla mnie niedoświetlone. Brak szczegółów w cieniach. Niestety nie mam podglądu do parametrów, ale chyba długie czasy co? Bo ostrość gdzies umyka, pojedyncze włoski się rozmywają. Może gdzieś bliżej okna? Wpuść trochę światła, odsłoń firanki. Kontrastowe tło, przez ta biel ciężko odpowiednio naświetlić. Tyle odemnie. Sama chciałaś :diabloti:
-
Mało hardkorowa jesteś :evil_lol::diabloti: Myślę, że przez 24 godziny miały szansę. Ja już nie kroplę, dopiero na wiosnę..
-
Eee cienias jesteś :eviltong: Ja notorycznie ruszam z 2ki, a z 3ki tez mi nieźle idzie :evil_lol: Mój instruktor ręce załamywał :evil_lol:
-
Ooo witaj Aniu :loveu: Też mam nadzieję, że nie polegniemy.. aczkolwiek na tą chwilę mam ochote polec na łóżku i iść w cholere spać :evil_lol: :eviltong: Aaaaaaaaj stworzenie jest kosmiczne, jakże różne od jaszczurki. Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się wymiziać :diabloti:
-
[quote name='LeCoyotte']ale to było na zasadzie kontrastu - Wy jeździcie jak zawodowi kierowcy, a na tym filmiku przeciwnie.. :evil_lol:[/QUOTE] Pfff.. nie pogrążaj się :diabloti:
-
Haha to potnencjalna opienkunka od razu zapunktowała :evil_lol: [B]Asia[/B], weź pod uwagę, że dla lainka w małej hience cięzko dostrzec jakąś rasę, więc dla mnie respect :diabloti::cool1: No chyba, że owa pani to nie laiczka ino znawca kynologiczny :eviltong:
-
[B]Kojot[/B] - ten filmik - wypraszam sobie :diabloti:
-
A gdzie mój pomarańczowy chomik? :placz:
-
[B]Martyna[/B], to był poczatek spaceru, a szczekaniem ona rozładowuje emocje - takie mam wrażenie. A niech sobie szczeka ile wlezie, byle nie w domu :diabloti: W prawo umie od roku, a lewo od 2 tygodni ;) Ćwiczenie czyni mistrza :cool3: Nie pogryzł, kiedyś chciałam tam założyć konto i w rezultacie mi sie nie udało. teraz gładko poszło :p [B]Beatko[/B], hello :loveu::multi: [B]Kojot[/B], umie, ale wydaje z siebie taki skowyt, że aż sama się stresuję :eviltong: Odpuściłam jej. Trudno, nie umie chodzić na smyczy, bo 80% czasu chodzi bez niej :p Tak miało być, żebym ja sie nie myliła - prawa reka - w prawo, lewa ręka w lewo - MOJE lewo :eviltong: [B]eria[/B], rozdarty sznaucer to szczesliwy sznaucer :loveu: to takie emocjonale psy :diabloti: [B]bognik[/B], ja widze, że zapałałaś miłością do sznaucerów - szczególnie mojego i Kojota. Może naprawdę sobie sprawisz - to cudowne psy :loveu: i urodzeni modele :razz: Nie pamietam czy było.. A jak było, to bedzie ponownie :diabloti: [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/66/dsc0727aj5.jpg[/IMG] - - - Umieram nad histologią. Autentycznie :placz:
-
elo. :mdleje:
-
[URL="http://images6.fotosik.pl/330/ddaf161ba151d07d.jpg"]http://images6.fotosik.pl/330/ddaf161ba151d07d.jpg[/URL] To jest suka prawda? Piękna mocna i krótka :loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='puzzle']Jak mozesz jaki zalosny, to takie glupkowate i slodkie:loveu:.[/QUOTE] buhhahha, taka zdesperowana szuka nogi przy której trzeba usiąść :evil_lol: tak czy siak ona dostaje świra jak idziemy na spacer i mało z siebie nie wyjdzie przed bieganiem, dlatego nie wymagam od niej rzeczy niemożliwych :diabloti:
-
[quote name='puzzle']Hahhahahhahhahaha jak ona sie smiesznie cofa:crazyeye::loveu:, najpierw usiadla, a potem jeszcze dwa kroki w tyl:loveu:, hahhahaha.[/QUOTE] Moim zdaniem to żałosny widok, a jak się przy tym awanturuje biedactwo.. :diabloti:
-
Jaszczurka naspacerkowa. Tak wiem, że jakość jest powalająca :evil_lol: To co prezentuje to pozostałości z chodzenia przy nodze, którego kiedyś ją uczyłam, ale stwierdziłam, że to czyni ją zestresowaną i nieszcześliwą :cool1: [URL="http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view¤t=Wideo012.flv"]jaszczurka[/URL] Martyna spacjalnie dla Ciebie, bo nie wierzyłaś w jaszczurkę :diabloti: [URL="http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view¤t=Wideo013.flv"]się kręci[/URL]
-
Pojedźcie sobie na rondo Radosława, tam to jest sajgon :diabloti:
-
[quote name='mam psa']wiem ze 1stChoica stosuja juz ponad rok i problem alergii maja skutecznie rozwiazany. [/QUOTE] Jakby to ująć. Problem nie jest rozwiązany, bo reakcja alergiczna wciąż występuje na to na co występowała. To nie przechodzi z wiekiem i jest w znakomitej większości przypadków nieuleczalne. To co zrobili owi znajomi to zwyczajna dieta eliminacyjna - czyli nie podawanie tego na co pies jest uczulony. Zastąpienie innymi składnikami pokarmowymi. Gdyby wrócili do poprzedniej karmy problem najprawdopodobniej wróciłby. Nie jest jednak powiedziane, że karmę będa mogli stosować w nieskończoność, bo byc może pies uczuli się na kolejne alergeny. W końcu, każdy pies to odrębny przypadek, odbrębne reakcje uczuleniowe, dlatego nie ma jednej recepty na karmę dla alergika ;) Pozdrawiam.
-
[quote name='mam psa']Znam labradorka ktoremu ta karma jako jedyna [B]pomogla pozbyc sie alergii[/B], a tez sporo czasu testowali rozne skladniki.[/QUOTE] pozbyć to się raczej nie pozbył, raczej załagodzili objawy.