Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='Matusz']hmm... które to było... aa już pamiętam :diabloti: to nie z nim, on zajęty:diabloti: i nie w moim typie :shake::evil_lol:[/QUOTE] a jaki jest Twój typ? :cool3:
  2. [quote name='betty_labrador']czynności z zycia codziennego mojej suki :eviltong:[/QUOTE] MOJEJ suki :diabloti:
  3. [quote name='Matusz']hmm... jakby to powiedzieć... nie ma mamy... ma dwóch tatusiów :diabloti:[/QUOTE] czyżby twoje śledztwo sprzed 2 miesięcy skończyło sie radosnym i fikuśnym finiszem? :loveu:
  4. [quote name='Matusz']toć napisałem, że "mój" :evil_lol:[/QUOTE] a mamusie nam przedstawisz? :loveu:
  5. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] hej studentko :loveu: [/B][/COLOR][/QUOTE] a ten dzieciaczek twój? :loveu: a tak sie zarzekałeś, że nie ma miłości :diabloti:
  6. [URL="http://i39.tinypic.com/2hehr7q.jpg"]http://i39.tinypic.com/2hehr7q.jpg[/URL] Chodź Hebciu, ciocia Justa utuli.. :loveu:
  7. [quote name='betty_labrador'] i znalazla racice swini(ktos wywalil maly stosik w wejsciu do lasu) i musialam ja kapac bo niestety zaczela sie w tym tarzac. Ble.. [/QUOTE] A reszta świni gdzies przypadkiem nie leżała? :loveu:
  8. Coraz częściej myślę o drugim sznaucerze.. :shake: Ala, poproś Ewę od Gassiry żeby zrobiła Wam piękne zdjecia na wystawie :loveu:
  9. [quote name='LeCoyotte'] wieczorem będzie tu stado fok[/QUOTE] gdzie te foki? :diabloti:
  10. [quote name='Saint']Do końca tygodnia Neonek może być u mnie ;) (po cichu liczę, że da się ten termin wydłużyć..) Justa - ja go wcale nie podtuczyłem.. on sam się tak jakoś :eviltong: Twoja mama to wyjątkowo cierpliwa kobieta - tyle lat z Tobą wytrzymała :cool1: Pozatym pozwala Ci po Polsce gdzieś jeździć do internetowych zboczeńców.. Także jeden mały piesek :loveu: Współczuję Twojej przyszłej żonie i dzieciom :evil_lol: Jak włączysz proces tuczenia.. :shake::lol:
  11. [quote name='puzzle']Jej grzywka to cala historia choroby:roll:, ona ma piekna, dluga grzywke, tylko, ze ja jej zawsze szle obetne, raz chcialam zrobic daszek... to mniejsza o to:diabloti:, a teraz tez mi srednio wyszla, bo za krotko brwi przycielam, ale co tam:evil_lol:[/QUOTE] Ale narzekasz.. jak to jest źle zrobiony pies, to ja chętnie Ci Galinę podrzucę :diabloti: Zanim ją doprowadze do porządku z małą pomocą :loveu: to chyba lato nastanie :eviltong: Wiesz, że mam słabość do Hebe :loveu:
  12. Aleś go podtuczył :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Pragnę nadmienić, że jest przepiękny :loveu:
  13. [quote name='Matusz'][SIZE=1]moja radość jest tym większa, że na cały rok zaliczyło raptem 39 osób...:mdleje:[/SIZE][/QUOTE] Grunt to empatia i współczucie :diabloti: Gratuluję.. i ferii zazdroszczę :p
  14. A my mówimy tu o zakresie wiedzy LO? :diabloti:
  15. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za kciuki, ale szczerze mówiąc bawiłam się w snajpera :evil_lol: Jeszcze dwa podejścia mam jak coś.. W poniedziałek egzamin z chemii - a tak mi się nie chce uczyć jak.. :shake: [B]anetko[/B], jak skończy nam się mozliwość karmienia jakąkolwiek suchą karmą, to będziemy odczulać - na kurczaka, soję i wieprzowinę :roll: raczej na samym indyku to trochę mało zbilansowana dieta, więc cięzko by było..
  16. [quote name='ariss'] [B]Justa,[/B]mi to kochana właściwie pisanie mgr zostało:diabloti:za co nie moge się zabrać:eviltong::roll:no i poza tym praca,ale tu akurat nie mam stałych godzin ani takich innych pierd więc zawsze można się dogadać:multi: 14 mam wystawe:razz:wracam 15 to na poniedziałek lub wtorek jakoś się umówimy:razz:[/QUOTE] Oj to super :multi::loveu:
  17. [URL="http://img228.imageshack.us/img228/4494/dscf5607oe2.jpg"]http://img228.imageshack.us/img228/4494/dscf5607oe2.jpg[/URL] ale łypie okiem :evil_lol::eviltong:
  18. Że tak nieśmiało zapytam.. :oops: Jak Ty masz przerwę międzysemestralną Ewcia? Bo ja mam ostatni egzamin 10 lutego i do 17 mam ferie.. może jakoś w tym czasie udałoby się nam umówić na nauki trymowanio-ogarniania jaszczurki? :oops:
  19. Łojesooo co moja suka zrobiła z tą czystą kiedyś obrożą? :evil_lol::loveu:
  20. Jaszczurka bez zmian, a to bardzo dobrze wróży - zero drapania, rzygania i latania na dwór po nocy :mdleje: Wór żarcia będzie dopiero we wtorek, na razie je zrewolucjonizowane mokre żarcie i jest w porząsiu :cool3: A u mnie cudnie. mrucznie i roszkosznie :cool1: Jutro mam egzamin :diabloti: ale w zasadzie czuje jakby już były ferie.. :eviltong:
  21. To Wy nie macie sesji poprawkowej po feriach? :-o Tobie sie sesja skończyła.. a mnie sie dopiero zaczyna :mdleje: :diabloti:
×
×
  • Create New...