-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Eria - jesteśmy z Wami całym sercem ! :calus: I trzymamy kciuki za Misia ! Bardzo bardzo bardzo mocno !
-
Cisza jakaś tu nastała, ale sesja za pasem i straciłam już rachubę ile mam zaliczeń, z czego i kiedy :diabloti: W ramach odstresowania zawitałam wczoraj na urysnalia.. A dzisiaj - głowa, szyja, plecy, nogi, gardło, żołądek - wszystko boli :mdleje: Wyskakałam się w pogo jak za starych dobrych, młodzieńczych czasów, wykrzyczałam wszystkie piosenki Comy, poobijałam się o ludzi, zawarłam nowe znajomości w tłumie i wogóle jestem mega szczęśliwa :loveu: Może zrobie zdjęcie moim butom, bo chyba one świadczą najbardziej o tym jak się dobrze bawiłam.. :diabloti: Galinie coś się w tym małym mózgu poprzewracało ostatnio :mdleje: Przedwczoraj rodzice cos tam przywieźli w dużym pudle i ów pudło stało sobie w dużym pokoju, a pies z podkulonym ogonem stał.. w przedpokoju :-o Wczoraj przywiozłam żarcie, frontline i grzebień w takiej dużej szeleszczącej siatce foliowej. Jak tylko usłyszała, że coś z niej wyjmuję spieprzyła do dużego pokoju i dostała autentycznej trzęsawki :-o Nie wiem dopawdy czemu stała sie takim cykorem.. :shake: Kupiłam grzebień w obrotowymi zębiskami i w końcu wiem dlaczego galina ma niewiele włosów na łapach ! Większosć po prostu jej pudlówką wyrwałam :lol: [SIZE="1"]Ah ! i trzymajcie kciuki, bo chyba znalazłyśmy kociaka..[/SIZE] ;)
-
['] niech Ci dobrze będzie Mikusiu za Tęczowym Mostem. zaba, trzymaj się :calus:
-
A tam od razu durny.. A Ty niby zieleniny nie jesz? :diabloti:
-
[quote name='smallpati']a co konkretnie jest źle?[/QUOTE] światło.. ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img38.imageshack.us/img38/4164/dsc0010u.jpg"]http://img38.imageshack.us/img38/4164/dsc0010u.jpg[/URL] Ile ona ma? 6? 7? Tu wygląda na 4miesięcznego szczeniaka :loveu: Olivka:loveu: Iga:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ariss']ja pytałam o firme pierścieni, bo przecież do nikona nie tylko nikon;) [url=http://fotozakupy.pl/adapter-obiektywu/kenko-extention-tube-set-dg-nikon,8868s]Kenko Extention Tube Set DG - Nikon - Adapter obiektywu - Fotozakupy.pl[/url] ??? a te??? a filtr mam Fuji i tez jestem zadowolona:razz:[/QUOTE] to już Kojota pytaj - ja sie nie znam na makro, pierścieniach itepe :razz:
-
Pewnie, że trochę moja - toć to moja ukochana i najjedyńsza średniaczka cudowna :loveu: menelik :loveu: Co do filtrów - to ja mam filtry Hoya i jestem bardzo zadowolona :cool3:
-
S 17-35mm f/2.8-4 o ile się nie mylę, bo generalnie nie moja działka :diabloti:
-
[quote name='LeCoyotte']No i będziesz mogła je uzywać z tym zoomem co masz, też da dobry efekt[/QUOTE] A nie będzie za ciemno? Bo 50 owszem ma 1.8 światełko - jaśniutko.. Na pewno Ewcia lepiej kupić pierścienie niż takie sobie makro - a ceny w końcu przestana jak szalone piąć się w górę.. kasiorki odłożysz, jak Ci się makro spodoba, to i na obiektywik uzbierasz ;) Pfff - moja też trochę :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Doginka'][B]Justa[/B], pokażę Ci jak to się robi, tylko musimy się spotkać;) Mogę Ci lekcję pokazową dać na Raperze, bo jemu w razie czego włosy w tydzień odrosną:evil_lol::loveu::evil_lol:[/QUOTE] Do czerwca to i Galinie trochę odrosną, to ja poproszę o lekcję poglądową na Galinie :loveu: :multi: Raaaany, ale ja Was męczę - Ciebie i Ewę :mdleje:
- 21590 replies
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Pozwól, że ja to ocenię - będę obiektywna, ostatnio ją widziałam rok temu :diabloti: -
[quote name='Doginka'] [B]Justa[/B], mam nadzieję, że nie ściachałaś źle włosa - na dole zostawia się dłużej;)[/QUOTE] Problem w tym, że ona na dole z natury ma mało :evil_lol:
- 21590 replies
-
[URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo3.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo3.jpg[/URL] Moje pięknościiiii :loveu::loveu::loveu:
-
[B]Sylwia[/B], z tym skracaniem włosów na łapach u Galiny - tragedia :evil_lol: Trochę podcięłam - na pewno jej lżej, ale czy to tak lepiej wygląda - nie powiedziałabym :mdleje: :lol:
- 21590 replies
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[URL="http://img268.imageshack.us/img268/3963/dscf6303.jpg"]http://img268.imageshack.us/img268/3963/dscf6303.jpg[/URL] O litości, coś Ty zrobiła ze szczuplutką Tosią? :mdleje: :diabloti: -
[URL="http://img268.imageshack.us/img268/4841/dsc0556.jpg"]http://img268.imageshack.us/img268/4841/dsc0556.jpg[/URL] o litości :mdleje: :loveu::loveu::loveu: Nie zazdroszczę Totkowi i Tobie stresu :shake: Swoją drogą tyle u nas kotów spaceruje po balkonach i jakoś nie słyszałam żeby spadały :-o
-
O matko ale wypłoszek :evil_lol:
- 21590 replies
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='Agniecha93']Ona nie jest trochę za gruba?[/QUOTE] Tez tak patrzę, ześ ją nieźle utuczyła :diabloti: -
Dziękuję wszystki za odwiedziny ! :loveu: :multi: [B]Anetko[/B], jak miło słyszeć, że przez to, że ów sarenki nie zabiłyśmy miała szanse wrócić do lasu :loveu: kamień z serca :loveu: [B]Kojot[/B], Ty już masz opatentowany sposób na Sambinkę, a przedemną jeszcze czasy wygryzionych łap :diabloti: [B]Sylwia[/B], na Gordonie czy Gaperze to łatwo powiedzieć, bo ona mają gęsty, sterczący włos na łapach :diabloti: Ja bym była wdzięczna i pełna podziwu, jakbyś na wspólnym spacerku to na Galince pokazała :razz::p
-
[quote name='lutomskak']Justa-trzymam kciuki za Twoja histologie-anatomia to sama slodycz-tak ja zapamietalam!!!!!!!!!!!! pokochasz studia na drugim semestrze drugiego roku a znienawidzisz na pierwszym trzeciego....:p co do Twojej czarnej istoty.....calkiem fajnie Ci wyszla-tyle ze przednie lapy sa nieproporcjonalnie wieksiejsze od tylnych.....-nie boj sie nozyczek!!!!!!!!! ;)[/QUOTE] (nie) dziękuję ;) :oops: bardziej sie boję histologii, z anatomią nie miałam póki co jakichś większych problemów. no nic - pożyjemy, zobaczymy. wiem własnie, że muszę coś zrobić z tymi przednimi łapami, ale boję się właśnie nożyczek :evil_lol: to moja pierwsza próba robienia jej, więc nie wszystko od razu :p
-
[quote name='Doginka']Justynko, uwierz mi, że nie musisz mieć amerykańca, żeby zrobić piękne łapki;) Galinka ma sporo włosa i można go ładnie wymodelować, bo teraz ma taki, jakby był zniszczony i zaniedbany;)[/QUOTE] Skoro tak mówisz.. to może się da, ale ja tego zrobić z pewnością nie umiem :diabloti: On nie wygląda na zniszczony - on niewątpliwie jest zniszczony :eviltong:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='Tinka:)']W tym roku to i ja warszawskiej nie odpuszczę :diabloti:[/QUOTE] W zeszłym roku też tak mówiłaś :diabloti: Tylko bądź w sobotę ! :placz: -
[URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_1938.png"]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_1938.png[/URL] Fajnie kolory podkręciłaś :loveu: Czekam na jakiś filmik z komentarzami :diabloti:
-
[quote name='Doginka']Justynko, masz rację - nogi bardziej do tyły wyciągnij i wyrównaj włos na łapkach (skróć), tak, żeby powstały słupki;) Ale Ci powiem, że okrywówka już się pięknie błyszczy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Problem w tym, że jej się nie da zrobić słupków - to nie amerykański włos i on nie sterczy :shake: Okrywówka jest rewelka, teraz pozbywam się podszerstka - stary trymer trixie za 15zł jest w tej kwestii rewelacyjny - wyciąga podszerstek ale nie skraca okrywówki. Może mi ją kiedys na jakimś spacerze ustawicie i będzie miała porządną fotkę :diabloti: [B]Agathee[/B], dziękuję :multi: Choć ostatnio coś ubogo jeśli chodzi o fotki.. :roll: - - - A z nowości rodem z prosektroium - mam prostest i obrzydzenie do wszelakiego drobiu. Mieliśmy na ćwiczeniach uśmierconego dzień wcześniej kurczaka. Miał zielony kuper, a smród jaki się z niego wydobywał jest nie do opisania.. :mdleje: