-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Jakoś tak przez ostatni miesiąc milcząco tu było.. Ale chciałam Wam życzyć (o ile ktokolwiek tu jeszcze zagląda), żeby ten rok co dzisiaj nadszedł nie był gorszy od poprzedniego, a może nawet lepszy. Przepraszam za zastój, ale czasu nie ma. Psina w cieczce, ja mam tyle na głowie, że sama nie wiem w co ręce włożyć.
-
Trzymam kciuki za wynik biopsji!
-
Czytam to i czytam.. i zastanawiam sie jak nasi rodzice sobie radzili bez tych wszystkich wynalazków. A apropo zarazków, ostatnio na bakteriologii robilismy badania - ilość kolonii bakteryjnych w posiewie przed myciem rak mydłem i po - stwierdziłam, że mycie rąk jest czynnością bezsensowną :D Więc dzieci w XXI wieku wypadałoby myć we wrzącej wodzie lub środkach do dezynfekcji przed operacją :D Magdo, Tadeusz jest zniewalający :loveu: Szkoda byłoby tylko jednego takiego cudownego potomka sprawić światu ! :p
-
O matulu ile pięknych sznaucerzych zdjęć :loveu: weszko, kocham twoje srebrne sznaucery ! i nie mogę się doczekać aż w końcu Was ponam. Może latem jakaś wystawa będzie to się uda..
-
[quote name='Unbelievable']kogo ja tu widzę :loveu: narazie jest śnieg więc nie biega za daleko, prawdopodobieństwo zwiania jest małe ;) z resztą teraz jak już sie urwie to na 2-3 minuty i wraca- nie traktuję tego jako ucieczki, nie nawołuję, tylko jak w każdym innym przypadku wołam gdy biegnie i jest dobrze, jeżeli wołam psa nie ma dłużej:razz: jak jest ciemno raczej na lince bo atakuje ludzi chodzących po polu:roll: [/QUOTE] Widzisz jaka ja dobra? Do siebie nie zaglądam a u Ciebie jestem, zaglądam jak tylko mogę i nawet czasem coś napiszę :loveu: Cieszę się, że Gramciowi uciekło to i owo z główki, w końcu już poważny kawaler :) A co z drugim psem? Chyba nie jestem w temacie.. Jakieś decyzje zapadły? Jeśli chodzi o rasę, płeć i inne kwestie? W tym roku chyba nie będzie mnie na Warszawskiej, bo będę krowy wypasać :placz: Trzymajcie się Martynko ! :calus:
-
Jesli ktoś uważa, że przyrost naturalny jest za mały w Polsce.. zapraszamy na starówkę ! Ludzi jak mrówków.. Brrr.. http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_1793.jpg A zdjęcia fajniutkie, obejrzałam i nie odczuwam potrzeby już tam iść :D
-
i ja czekam :D
-
Wracam peła nadzieji, że Mały Człowiek już na świecie.. a tu LIPA -.-' :P
-
I Gramek już bez linki?
-
[URL="http://img22.imageshack.us/img22/6204/img8978t.jpg"]http://img22.imageshack.us/img22/6204/img8978t.jpg[/URL] Powoli zaczynam sie gubić, która to która :mdleje: Ale obie przepiękne ! :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Biedna Marynia, ja wiem co to pies alergik.. Dużo zdrówka dla malutkiej ! -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
O jaaaa, ale rewelacje mnie ominęły ! Masz ogromne serce Beatko.. tylko pozazdrościć :) Mała będzie miała na pewno rewelacyjnie u Was.. -
[quote name='ariss']jakby mi taka fota wyszła to bym oszalała z radości:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Tobie nie wyjdzie, bo masz czornego psa :D
-
Ah, no to szkoda wielka.. :( W takim razie będę musiała ją chyba sama zrobić.
- 21590 replies
-
Sylwia, Ewa - czy w piątek w końcu sie umawiamy na dręczenie Galiny?
- 21590 replies
-
[quote name='ariss']nie pisała bo zapomniała:diabloti:[/QUOTE] O naszym spacerku zapomniałaś? :placz:
- 21590 replies
-
Sylwia, Ewa pisała do Ciebie w sprawie 11 grudnia? :>
- 21590 replies
-
[quote name='Ka-ka']studiowałam pewien kretyński kierunek, bo mi się marzenia zachciało spełniać ;] ...nadal studiuję... ale może już niedługo... :-P[/QUOTE] co do 1 - zgadzam się. co do 2 - mam podobnie. co do 3 - nie gadaj głupot ! Witaj Magdaleno :D
-
Gramek na filmiku - rewelka ! Kurcze, zazdroszczę, że masz dla niego tyle czasu..
-
Moja cudowna.. :loveu: Pójdziemy na spacerek - ja też chcę małą średniaczkę poznać !
-
Ale śmieszny niesymetryczny ten brzuchol ! :lol:
-
[quote name='Doginka']Kochana zapytaj Ariss na GG;-)[/QUOTE] Myślisz, że tego nie zrobiłam? :p ale jej jak na złość nie ma !
-
Czy ktoś mi wyjaśni, co tu się działo jak mnie nie było?
-
Nie mogę edytować: FILMIK [URL="http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view¤t=Wideo0019.flv"]http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view¤t=Wideo0019.flv[/URL]
-
Fretka już jest ! Całą drogę (jechałyśmy godzinę - autobusem, metrem i znów autobusem i kawałek na piechotę) dewastowała transporterek. Ile toto ma energii.. Byłyśmy z lekka przerażone :mdleje: W domu zamknęłyśmy się w dużym pokoju, otworzyłyśmy transporterek i mała coś się tak zmieszała i bała się wyjść. W końcu sie odważyła, ale nie podchodziła, uciekała, ogólnie jakas taka spięta była. Obwąchała cały pokój, każdy kąt (strasznie głośno ! jak pies niemal !), po jakiejś godzinie już zaczepiała nas, skakała, gryzła i wydawałoby się, że nas polubiła :) Dobre 3 godziny tak biegała, bawiła się - niezmordowana. Koło 23 włożyłyśmy ją do klatki, zasnęła na 2 godziny, przebudziła sie na siku i znów poszła spać. Myślę sobie - aniołek mały.. I aniołkiem była, dopóki o 4:30 nas nie obudziła dzikim szaleństwem po klatce. Wyniosłyśmy ją do drugiego pokoju, bo nie dało sie wytrzymać *_* Rano wypuściłyśmy ją i tak się cieszyła, jak mały kociak, rozkoszna jest.. Nie biega jak gryzonie po kątach, nie chowa się, wręcz przeciwnie - chodzi wszędzie tam gdzie my, zaprasza do zabawy - woli bawić się z człowiekiem niż sama. Ładnie załatwia się już do kuwetki w klatce. Na rekach nie da się jej trzymać, gryzie niemiłosiernie, ale nie do krwi - pani w sklepie powiedziała, że i tak poczyniła duże postępy i ma potencjał, bo gryzła do krwi do tej pory, także powoli uczy się wyczucia. A oto ona (Zdjęcie słabej jakości, bo z komórki. Nie da jej się zrobić zdjęcia jak się rusza, jest niesamowicie szybka) [B]VENA cisternae cerebellomedullaris[/B] - tak brzmi pełne imię :D Ja wołam na nią Żyłka :D Filmik z harców później ;) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2136/zdjcie074.jpg[/IMG]