Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/09/2018 in all areas

 1. 1 point
 2. 1 point
  Nareszcie mogę napisać, że od dzisiaj wieczorem Maks ma dom!!!!! Państwo super fajni, Maks od razu do nich przylgnął. Oni świadomi tego, że tą młodą energię trzeba spożytkować, a w razie czego pójść na szkolenie, żeby sie lepiej dogadywali. Nie było siły, byli przygotowani, mieli szelki, smycz i absolutną pewność, że chcą Maksa. Anetka nie miała wyjścia i musiała jechać na wizytę. Koniec końców Maks został z Państwem w swoim nowym domu. Jutro będziemy dzwonić i dopytywać o pierwszą noc! Jestem przeszczęśliwa, bo w końcu ktoś dostrzegł tego pięknego psa:) Alaskan, nie dzwoniła do mnie Pani Izabella, ale jeśli masz jakiś kontakt do niej, to napisz proszę, że ogłoszenie już nieaktualne:) A może w miejsce wyróżnionego ogłoszenia Maksa można wrzucić inne? Pytam, bo nie wiem. czy to możliwe:) Bardzo serdecznie dziękuję Anecie i Arkowi za opieke nad Maksem. Pan był zaskoczony, kiedy Maks chcial wyrwać do przodu, ale na komendę "stój" wydaną przez Anetę stanął w miejscu. To zrobiło wrażenie:) Zaraz rozliczę się do końca za pobyt Maksa w hoteliku, ale to co zostanie na jego koncie przez kilka dni zatrzymam jeszcze jeśli pozwolicie na jego koncie. Wolę upewnić się, że na pewno zostanie w swoim domu. Jestem o to spokojna, ale na wszelki wypadek...
 3. 1 point
  Kto by sie Radku przejmowal takimi drobiazgami...? Mnie się zdarza chodzić w męskich butach, czasem nawet nieco za duzych... :)
 4. 1 point
  anica

  rozliczony do usunięcia

  Dzień dobry
 5. 1 point
  Dzień dobry Sukienkę nr 9 poproszę KT i przepraszam że nie zaznaczyłam wcześniej, ja tak ... zawsze szybko,szybciutko... ciocia nie złość się na mnie, ale tak ciężko mi znaleźć takie luźne , długie tuniki, żeby ukryć maleńkie co, nieco
 6. 1 point
  Załączam dowód :) Misiunia już tak od wiosny się przygotowuje:)
 7. 1 point
  Dobry wieczór :) Dobry wieczór :)
 8. 1 point
 9. 1 point
  I ja witam się na wątku. Czekamy na śliczną, biedną Lalunię. Jest silna skoro udało jej się wyzdrowieć, więc i domku będziemy szukać najlepszego.
 10. 1 point
  Jeżeli Anecik wyciągnęła suczkę na siebie i była za nią w pełni odpowiedzialna, to mogła decydować samodzielnie. W przypadku, gdy sunia była pod opieką fundacyjną, to fundacja miała prawo decydować o losie suczki. Nie wiem, jaki był układ Anecik z fundacją, być może musiała się podporządkować. Dla mnie pomysł przewożenia bardzo wiekowej i chorej suni w inne miejsce jest nie do przyjęcia, ale zapewne fundacja miała dobre intencje.

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×