Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 07/27/25 in Posts
-
Pan ze stowarzyszenia powiedział, że minimum 30 gag, lepiej jednak ze 40 dag. Na kilka dni przed wypuszczeniem zamieszka w wolierze - właściwie dużej klatce w naszym sadzie. Najbardziej wzruszające jest wtulanie się w mały ręczniczek, którym wcześniej owijałam buteleczkę z ciepłą wodą. Teraz już nie potrzebuje ciepła, ale ręczniczek pozostał... mam dwa na zmianę, bo czasem się zabrudzi, jak to u dzieciaczka2 points
-
DLA DORCI MALAGOS CEGIEŁKI 18 zl 40 gr plus za fanty 13 zl razem wysyłałam 31 zl 40 gr DLA BATONIKA CEGIEŁKI 18 zl 40 gr plus za fanty 13 zl posłałam do AlfyLS 31 zl 40 gr DLA POLI CEGIEŁKI 8 zl 40 gr plus za fanty 13 zl posłałam do rozi 22 zl SABINKOWE PINIĄŻKI DLA BATONIKA KTÓRY MA SZANSĘ NA PRAWDZIWE ŻYCIE RADEK CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 10 zl DZIĘKUJĘ mam na koncie NESIA CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 15 zl DZIĘKUJĘ KŁANIAM mam na koncie 5 zl POLI 5 zl DORCI 5 zl SABINCE BESIA11 CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 20 zl 10 zl DORCI 10 zl SABINCE DZIĘKUJĘ WIELCE mam na koncie RENIA ONAA kup teraz Num 10 książka ,,HOLLY,,S.KING 17 zl DZIĘKUJĘ WIELCE mam na koncie MARIUSZPP kup teraz Num 6 księga,,MOKRADŁA ,,thriller 14 zl DZIĘKUJĘ WIELCE mam na koncie _Aga_ kup teraz Num 8 książka ,,TYSIĄC CIĘTYCH RÓŻ,, 8 zl DZIĘKUJĘ DORCIA u Malagosiów POLA kruszynka A tutaj już w hoteliku SABINKA Wysylam tylko paczki Poczta Polska Nie wysylam paczek lączonych dla kilku osób naraz kram potrwa do 26 sierpnia do godz 8.00 ZAPRASZAM DOBREDUSZKI1 point
-
Ja dopiero dotarłam. Po zakończeniu. Ale jutro wracam do domu, to będzie normalniej. Dobrej nocki1 point
-
Dziękuję za PW, cegiełka już w drodze A może ktoś jeszcze się skusi na jakiś zakup?1 point
-
W ogóle teraz zakupy trzeba robić z kartką i czytać uważnie metki. Ceny wielu produktów zwariowały Bardzo rozsądne podejście. Ostatnie chwile można rzec. Czasu mało, więc szybciutko poproszę cegiełkę za dychę.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zaglądam, proszę cegiełkę za dyszkę, pozdrawiam1 point
-
Rzadko mu robię zdjęcia - nie przyzwyczajam go do człowieka, chyba że przy cotygodniowym ważeniu (ale ostatnio nie zrobiłam...)1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Sezon na fasolkę szparagową, a wczoraj w Lidlu była po 20 zł! W naszym pobliskim Dino po 12 zł, to tez jak dla mnie dużo1 point
-
I dlatego trzeba kupować nowe, żeby stare nie zdążyły sparcieć1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
No to mnie się udało - druga jestem! Hurrrra!!!1 point
-
Już po północy, to ja zacznę nowy dzień - pierwsza!1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Ach, te nasze nieszczęsne znaki diakrytyczne! Miałam niezłą rozkminę, o jaki język chodzi Kamili... A jeżyk świetny! U nas jest ich trochę, w zasadzie na każdym nocnym spacerze spotykamy jednego lub dwa.1 point
-
1 point
-
1 point