Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/20/25 in all areas

  1. Witajcie kochane zwierzoluby. Dochodzimy do siebie po kapitalnym remoncie, jest dobrze :). Za Yoshim tęsknię bardzo, ale mam go blisko i mogę codziennie zamienić z nim kilka słów. I byłoby wszystko dobrze, tylko mama podupadła na zdrowiu, znacząco, i niby taka kolej rzeczy, ale serce na to się nie godzi. Panna potwornicka, która już weszła w wiek senioralny pozdrawia tych którzy ją jeszcze pamiętają, nic a nic się nie zmieniła. Buziaki wszystkim.
    4 points
  2. PANI ANNA Z RODZINĄ NADZIEJKOWA ZNAJOMA KUP TERAZ Num 3 książka ,,CZAS ŚMIERCI,,28 zl DZIĘKUJĘ WIELCE DZIĘKUJĘ KŁANIAM MOC POZDROWIEŃ ♡ ♡ ♡ ♡
    2 points
  3. Jeszcze tylko tak wstępnie na razie o chętnych na adopcję - to młodzi ludzie, mieszkają we własnościowym mieszkaniu, (zabudowa szeregowa, 92 m) z dwoma kotami, w Rzeszowie. W domach rodzinnych były i są psy.
    2 points
  4. Okruszek i Bambi na Kraków - wyróznione do 19.06. https://www.olx.pl/d/oferta/piesek-i-suczka-do-wspolnej-adopcji-czyli-milosc-do-kwadratu-CID103-ID15UMxs.html?bs=olx_pro_listing
    1 point
  5. 1 point
  6. Pozdrowienia znad morza!
    1 point
  7. Tak jak Murka napisała, ludzie byli na spotkaniu i są zdecydowani na adopcję. Znają historię Albinki, wiedzą o zmianie hoteliku i z jaką opinią przyjechała do Kasi. Wypełnili ankietę i teraz czekają na wizytę przedadopcyjną. Młodzi mieszkają w Rzeszowie, więc to od nas kawałek, a ja nie mam tam nikogo do wizyty, tym bardziej doceniam wcześniejszą propozycję Asi Alaskan, że jak znajdzie się dla Albinki dom z tamtych stron, to podjedzie na wizytę, jestem bardzo wdzięczna. Ja, ze względu na całą tą historię suni, którą bardzo przeżywam, nie jestem już w stanie obiektywnie do tego wszystkiego podejść, bo w głowie mam różne scenariusze, niekoniecznie dobre. Nie chcę, aby Albinka straciła szansę na dom, bo ja mam w głowie, że sobie nie poradzi. Z drugiej strony nie zdecydowałabym się na wizytę przedadopcyjną kogoś, kogo nie znam, bo tutaj zaufanie jest najważniejsze. Z Alaskan mamy za sobą wiele wspólnych wizyt PA - albo przeprowadzonych wspólnie, albo wspólnie przegadanych; kierujemy się podobnymi kryteriami przy adopcji zwierzaka i będzie to najlepsza w tej sytuacji decyzja. I nie chodzi tu o ewentualne problemy Albinki, ale o obiektywną ocenę przyszłego domu przez doświadczonego wizytatora, domu dla suni z historią. Wiem, że Alaskan już też rozmawiała z p. Olą, są w kontakcie, czekamy na kolejne informacje.
    1 point
  8. Dziś dotarł przelew od Negry & Anny. Bardzo dziękuję, także za nadpłatę Dopisałam do swojego rachunku płaszcz nr 57 i jeden z grzebieni. Miło mi poinformować, że wspólnymi siłami uzbierałyśmy 512 zł Jeszcze dziś wpłacę tę wspaniałą kwotę na konto Murki, podzieliwszy ją na: - część dla szczebrzeszyniaków - 384 zł, - część dla Gryzi - 128 zł. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za udział w bazarku!
    1 point
×
×
  • Create New...