Jest!! Dziękuję bardzo, starczy nam na długi czas 15 puszek półkilogramowych!
Mam drugie zapytanie na olx o Nelkę (tamto było: czy dowiozę psa do Piły? Jak odpisałam, że czekamy u nas na panią, odpisała: ależ to 330 km! Tak jakby od nas to była inna odległość...). Dziś podobne, o dowiezienie w pół drogi do Częstochowy. Niestety, nigdy nie wożę psiaków i nie będę wozić.