Iwonko kochana jestem przekonana, że taki właśnie będzie
Jak miło, że pojawiłaś się na wątku suni. Chyba ściągnęłam Cię myślami. Właśnie robię zdjęcia fantów, które podarowałaś Lada dzień otworzę bazarek.
Przy okazji bardzo serdecznie dziękuję za ogromną pomoc od lat dla moich podopiecznych bezdomniaczków. Zbieram się do napisania PW, ciekawa jestem co u Ciebie, ale ciągle brakuje czasu. Może dzisiaj