Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/06/24 in all areas

  1. Trudne strasznie, ale pociecha jest - Gucinek przeżył cudowne dwa lata, miał psich przyjaciół, jedzenie do syta i miękkie posłanie. Dobre życie. To jest - przynajmniej dla mnie - ogromna pociecha. Guciuś jest już być może przy końcu drogi, ale póki żyje, jest nadzieja, a gdy trzeba się będzie pożegnać, to nie odejdzie nieważny i niczyj, ale jako kochany i żegnany Pan Pies. To też jest pociecha. Trzymaj się Guciu, trzymaj się Agata
    3 points
  2. Dziękuję za te słowa. Ale jak wiesz w takich sytuacjach nie ma tak naprawdę pociechy. To jest koszmarnie trudne.
    3 points
  3. 2 points
  4. 1 point
  5. I już u siebie Pani Emilka tak napisała po pierwszym dniu Wszystko jest dobrze. Rysiek cały czas koło mnie. Radzi sobie z moimi psami. Oczywiście jest przestraszony i zdezorientowany, ale i tak jest lepiej niż myślałam. Rysiek jest cudowny. Walczy z lękami. byliśmy teraz na dworze, nawet ogon podniósł do góry. Tak bez napięcia. Będzie fajnie.
    1 point
×
×
  • Create New...