Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Tylko Theodor spał w tym wieku 2x w ciągu dnia, a ten już chce tylko 1x ;) Nie liczę, że zmieni się jakoś bardzo poranne wstawanie :P Ale jak pośpi 30 minut dłużej, to już dużo :)

kazde dziecko jest inne ;) oj tak 30 min wiecej snu to bardzo duzo ;)

Masz jakieś zdjęcia z dzsiiejszych odwiedzin ?:P

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

kazde dziecko jest inne ;) oj tak 30 min wiecej snu to bardzo duzo ;)

Masz jakieś zdjęcia z dzsiiejszych odwiedzin ?:P

Zdecydowanie :) Tym bardziej, że dziś o 4 rano jak go karmiłam, to zajarzyłam, że rano zabierają worki z pampersami i w piżamie szybko wystawiałam worek na ulicę :D Tak zmarzłam przez te kilka sekund, że potem do 5 nie mogłam zasnąć :/ A po 6 już młody był na nogach :D Więc te pół godzinki dałoby mi dużo :)

Nie mam :P Nie mogłyśmy się z Żanetą nagadać :D A Theoś z Zosią bawili się w pokoju na górze :P Może za 2 tyg. będą ich wspólne foty, bo wtedy będzie pochód karnawałowy i będziemy razem imprezować :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Zdecydowanie :) Tym bardziej, że dziś o 4 rano jak go karmiłam, to zajarzyłam, że rano zabierają worki z pampersami i w piżamie szybko wystawiałam worek na ulicę :D Tak zmarzłam przez te kilka sekund, że potem do 5 nie mogłam zasnąć :/ A po 6 już młody był na nogach :D Więc te pół godzinki dałoby mi dużo :)

Nie mam :P Nie mogłyśmy się z Żanetą nagadać :D A Theoś z Zosią bawili się w pokoju na górze :P Może za 2 tyg. będą ich wspólne foty, bo wtedy będzie pochód karnawałowy i będziemy razem imprezować :)

że co zabierają ??? macie aż taką segregacje śmieci ? wow 

no to faktycznie miałaś nie fajną zimną wyprawę z workiem pampersów od rana :D

Wtedy to fotki być muszą obowiązkowo !

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

że co zabierają ??? macie aż taką segregacje śmieci ? wow 

no to faktycznie miałaś nie fajną zimną wyprawę z workiem pampersów od rana :D

Wtedy to fotki być muszą obowiązkowo !

Pampersy zabierają tego samego dnia co śmieci do segregacji ;) Ale na pampersy mamy specjalne worki, bo za ich wywóz nie płacę. A na kontenerze z odpadkami do segregacji mam kod kreskowy i płacę za każde zabranie kosza. Więc jak kubeł nie jest pełny, to wystawiam sam worek z pieluchami. A jak jest pełny, to wtedy wystawiamy kubeł, a obok worek z pieluchami ;)

Będą, będą :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 4 kontenery: na papier, na opakowania, na odpadki z ogrodu i na te do segregacji ;) A szkło muszę wozić do specjalnych pojemników i wyrzucać według koloru szkła ;) Pod warunkiem, że dane szkło nie jest z kaucją ;) Bo są nawet słoiki po jogurtach, które zwracam do sklepu, bo są z kaucją :P A plastikowe butelki po napojach, to standard, że są z kaucją :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...