Jump to content
Dogomania

Sędziowskie opinie


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj opis sędziego sprawił mi ogromną radość..otworzył przede mną drzwi do kariery w showbiznesie..i wybierzemy sie chyba z suką do programu "Mam talent" :evil_lol:

mianowicie w opisie mamy napisane,że[U] "suka stepuje"[/U] :lol:..

i tak zostałam właścicielką stepującego doga niemieckiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berdi']Super wątek, uśmialam się prawie do łez :lol:. Dokładam opis mojej suki z wystawy w Legnicy : "ładna suka, trochę tłusta, dobra kondycja":evil_lol: No i komentarz sędziego " tłusta ale to dobrze świadczy o pani bo dba". No i w ywalczyliśmy: CWC,NDSwR i BOB" .Sędziował p. Karel Horak:diabloti:[/quote]HAHAHA WIDZIAłAM TO I SłYSZAłAM:grin:

Link to comment
Share on other sites

DO MNIE PANI SEDZINA W BEDZINIE POWIEDZIAłA NIE DOTYKAJąC PSA ZE PIES JEST ZAPASONY JAK PROSIAK!!! JA JEJ MóWIE ZE MA BARDZO GESTA SIERSC I JAK SIE GO ZMOCZY TO JEST TAKI CHUDY ZE SZOK A ONA DO MNIE MóWI-TAK??W TAKIM RAZIE JA MUSZE TO GDZIES ZGłOSIC ZE ZAGłADZA PANI PSA!!!!!!!!!!!!!:question::huh:

Link to comment
Share on other sites

Nam opis z sopotu zaczyna sie "średnio silny" nie wiem co i kogo bo mam suke :razz:,ma "dobre uszy" i " dobre oczy" co dziwne bo nawet jej nie dotknął wiec nie wiem jak on te oczy widział bo my oczy mamy pod toną grzywki:cool3:, ma "miekkie plecy" hmm co to znaczy nie mam pojecia no i pleców gdziekolwiek u psa one są tez nie dotykal i "miękka w ruchach" co tez nie mam pojecia co to znaczy

Link to comment
Share on other sites

a mnie coraz bardzeij denerwują "polskie" opisy "pies o dobrej głowe, w dobrej kondycji, typowy dla rasy"... Widzieliście opisy niektórych anglików? To jest coś! :)
Cytuję części opisów:

" What a star! She has everything I was looking for and more! (... - dalej o anatomii psa)."

""My notes say WOW , this beautiful bitch caught my eye as soon as she stepped in to the ring & did not put a paw out of place (...)"

"[I]"what a handful but couldn't be overlooked for his fine qualities(...)"[/I]

[I]"Wow! I can not belive this bitch is 10 years old, has everything I look for in a Golden (...)"[/I]

[I]To aż się miło czyta! :) A nie jakieś "typowe, normalne...".[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berdi']Super wątek, uśmialam się prawie do łez :lol:. Dokładam opis mojej suki z wystawy w Legnicy : "ładna suka, trochę tłusta, dobra kondycja":evil_lol: No i komentarz sędziego " tłusta ale to dobrze świadczy o pani bo dba". No i w ywalczyliśmy: CWC,NDSwR i BOB" .Sędziował p. Karel Horak:diabloti:[/quote]

hihihihi....oj byłam tam byłam.....i obśmialiśmy się jak norki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: oceniając jakiegoś psa sędzia nagle "są cztery jajka /pełna konsternacja właścicielki..:eviltong:/ a on na to .... ale dwa moje":razz::razz:.... albo wchodzi pańcia z młodym czekoladowym nowofunlandem...a sędzia "oj...mąż to chyba go całą noc czesał..:lol::lol::lol:" .... a przy mojej suce nagle padło " jajka są???" zrobiłam chyba bardzo głupia minę bo zaczął sie śmiać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']a mnie coraz bardzeij denerwują "polskie" opisy "pies o dobrej głowe, w dobrej kondycji, typowy dla rasy"... Widzieliście opisy niektórych anglików? To jest coś! :)
Cytuję części opisów:

" What a star! She has everything I was looking for and more! (... - dalej o anatomii psa)."

""My notes say WOW , this beautiful bitch caught my eye as soon as she stepped in to the ring & did not put a paw out of place (...)"

"[I]"what a handful but couldn't be overlooked for his fine qualities(...)"[/I]

[I]"Wow! I can not belive this bitch is 10 years old, has everything I look for in a Golden (...)"[/I]

[I]To aż się miło czyta! :) A nie jakieś "typowe, normalne...".[/I][/quote]
świetne:loveu:

aż przejrzałam nasze oceny:razz:
cały opis-''poprawny we wszystkich szczegółach'' i ocena bdb:diabloti: ''prosty grzbiet'' ''typowa głowa'', miesiąc później inny sędzia ''w ruchu i w statyce wypina grzbiet'' ''bardzo ładna głowa'' :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...