Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

22 minuty temu, andegawenka napisał:

No to Nutka podnosi nam ciśnienie systematycznie. Co opadnie to zaraz z powrotem w górę ;) Ale jeśli przybiera na wadze to nie jest już źle.

Nie znam się na kotach, ale wydaje mi się że ona coś za szybko zaciążyła. Kotki były jeszcze malutkie gdy zaczęła je odpędzać.

kochana witaj ! ja też nie mogę w to uwierzyć do dzisiaj, ale wet stwierdził, że z biszkoptami tak jest, już po 3 tyg. od urodzenia małych jak macica się obkurczy może mieć następny miot:( a do tego pogoda im poprzewracała w głowach, bo było ciepło. Podejrzewam, że to był powód pozbycia się Jej:(, ale wszystko dobrze się skończy! Dzisiaj rano bawiła się z maluchami, zjadła, nie chcę zapeszać, ale jest mniej osowiała . Jeszcze nie dostała zastrzyków i opatrunek będzie miała zmieniany, dam znać jak to wygląda dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Nutka już jest po zastrzykach:) , doustnie dostaje syrop zapalny - pięknie pije ze strzykawki:) no i troszkę gimnastyki było przy zmianie opatrunku, dzielna dziewczynka ! wszystko da przy sobie zrobić,  choć nie jest to przyjemne i dla Niej i dla nas:)  Brzuszek wygląda lepiej:), ale najgorzej jest z ubraniem ją w kaftanik:( mistrzostwa świata!!! fuka i chce ugryźć:) Odklejenie plasterka też nie było łatwe:) , ale zwilżenie wodą dało efekt:), pięknie dała przemyć brzuszek jodyną:) wieczorem dostanie jeszcze osłonę do antybiotyku doustnie, ale Ona jest już jak lekomanka, siedzi i sama pije ze strzykawki:)

Maluchy rozrabiają:)

Miałam tel. w sprawie Nodusia, Państwo z Lublina:) 70 km ode mnie:) dzisiaj przyjadą Go zobaczyć na żywo:) Ogłoszenie HAVANKI, bo Pan zapytał, czy rozmawiamy o tym rudym komputerowcu:) Czekamy na gości ok. 15 -16.00 mają być :)

Link to comment
Share on other sites

i się stało!:( NODUŚ pojechał do nowego domku do Lublina. Państwo przyjechali całą rodziną, dwóch synów w wieku 11-15 lat i niestety nie chcieli bez Niego wyjechać. Pani mnie zapewniła, że będzie miał dobrze jak u mnie :(:( Będzie kotem domowym , mają ogródek, więc jak będzie starszy będzie możliwość wyjścia . Syn Państwa Krzyś ma się Nim szczególnie zająć- obiecał mi to ! Dostał wyprawkę, posłanko, zabawkę, pasztecik, jogurt, budyń. Przekazałam całe menu maluszka i Pani stwierdziła, że na pewno mu dogodzi. Mam obiecany kontakt, zdjęcia . Z jednej strony cieszę się, że ma dom a z drugiej mam obawy czy mu będzie tam dobrze? Na pewno na początku będzie tęsknił za mamą, rodzeństwem, nowe zapachy a z drugiej strony  i tak kiedyś musielibyśmy się rozstać:(:( 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, andegawenka napisał:

Bądźmy dobrej myśli. Coś czuję że to dobry dom. :)

Co to znaczy w ogłoszeniu  dobre zdjęcie. :)

tak, Pani mi obiecała, że będzie mu gotować rosołki, i zapewniała, że będzie mu tak jak u mnie! Widać, że kobieta uwielbia zwierzaki:) chłopcy też nie są mali, więc nie będą męczyć maleństwa! Podałam jej co Noduś lubi i mieli od razu jechać do sklepu, bo Pani dzisiaj pracowała i prosto po pracy przyjechała do nas. 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, danka488 napisał:

mam zdjęcia w wiadomościach na tel. i nie potrafię go zapisać do zdjęć, bo jak podłączyłam kabel w galerii zdjęć nie mam ich:(

Najpierw trzeba zapisać zdjęcie z wiadomości na telefonie. Po zapisaniu powinno być widoczne.

Link to comment
Share on other sites

Odprawilas komputerowca do domu i nie ma komu zdjęć ogarnąć :))

możesz przesłać też sobie na maila przekazując wiadomość dalej :)

no i w samsungach jak klikam na zdjęcie raz, jednym palcem to mam takie coś 7ea088198abb.jpg potem sobie zapisuję klikając w kartę. O tym że zapisane wyskakuje komunikat. Wtedy od razu nawet z tel możesz wrzucić tak jak ja tutaj, wchodząc na tą stronę :) 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Bębenek napisał:

Odprawilas komputerowca do domu i nie ma komu zdjęć ogarnąć :))

możesz przesłać też sobie na maila przekazując wiadomość dalej :)

no i w samsungach jak klikam na zdjęcie raz, jednym palcem to mam takie coś 7ea088198abb.jpg potem sobie zapisuję klikając w kartę. O tym że zapisane wyskakuje komunikat. Wtedy od razu nawet z tel możesz wrzucić nawet tak jak ja tutaj :) 

tak odprawiłam :( nie nadaję się na takie rozstania:( jutro przyjedzie wnusia do mnie :) poproszę ich o pomoc.Niestety nie umiem :(

Link to comment
Share on other sites

"W taki sposób, że przytrzymując palec na wiadomości mms zawierającej zdjęcia, które chcę zapisać, wybieram opcję "Prześlij dalej", a potem "Wyślij" - oczywiście wiadomość w rzeczywistości się do nikogo nie wysyła, bo mam wyłączony dostęp do internetu, przez co jak wiadomo mms'ów nasz telefon nie wysyła. Taka nowa wiadomość zapisuje się jako nowy wątek i z niej mogę bez problemu skopiować załączniki/zdjęcia na kartę pamięci. Proponuję przetestować, u mnie pomogło "

 Może to Ci pomoże. Skopiowałam z internetu. :)

Link to comment
Share on other sites

poczekam ma dzieci:) już jadą! A z dzisiaj Noduś przespał całą noc! dziewczyny też ładnie spały i ok. 8.30 odprawiłam mamę i Nenę do Wrocławia. Oczywiście dostały również wyprawki, jedzonko na drogę i do nowych domów. Nutka dostała leki i miała rano zmieniony opatrunek. Na 16 - 17.00 będą we Wrocławiu. W Warszawie będzie postój, więc nakroiłam im jedzonka i dałam mleczko. Miseczki też mają na drogę. Czekamy na wiadomości z nowych domów:)

Link to comment
Share on other sites

no niestety  laptop Danusi wysiadł:) wnusia coś siedziała przy nim i chyba klops ! Danusia przesłała mi zdjęcia więc później wstawię :) Na razie tylko NODUSIA :) dziewczyny są w trasie, ale mają dać znać jak dojadą. Na pewno mają dużo stresu :( , bo jednak jest odległość! czekamy na wieści:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...