Jump to content
Dogomania

Piesek pilnie szuka nowego domu!


Recommended Posts

32 minut temu, Karolina19 napisał:

Przepraszam,nie mialam jak sie odezwać,ponieważ byłam w szpitalu. Piesek jest bezpieczny,znajduje sie na razie u mojej mamy. Pozniej powoli bede ja wprowadzać do siebie i dziecka. 

Czyli już masz maluszka w domu? W takim razie gratulacje .Życzę dużo zdrowia  i jak najmniej zmartwień. Cieszę się ,że uwierzyłaś w siebie i swojej suni ,że dacie radę.

Link to comment
Share on other sites

Karolina,gratuluję Ci serdecznie narodzin dzieciątka!

Napisz czy to córeczka czy synek?

Jesteście zdrowi?Wszystko dobrze?

Bardzo się cieszę,bardzo,że sunia jest u Twojej Mamy,myślę że chyba czasem tak bywała

i dobrze się tam czuje i nie tęskni aż tak ogromnie za Tobą i Waszym domem.

Wiem,że czasu nie będziesz miała teraz za wiele,ale jak usiądziesz odpocząć to poczytaj

proszę jak sunię przygotować na maluszka.

Dobrze by było,żeby Twoja Mama dala Nelly do powąchania pieluchę lub chociażby

jakąś tkaninę,czy czysty ręcznik na którym leżało dziecko.Jak sunia będzie wąchać,niech Mama

drapie ją np.za uchem,głaszcze i mówi do niej miło.Chodzi o to żeby zapach dziecka dobrze jej 

się kojarzył,najlepiej,niech wącha przez kilka dni,parę razy dziennie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje,urodził się synek. Tak,jesteśmy zdrowi. Na pewno w wolnej chwili poczytam. Sunia często bywała ze mną u mamy,więc czuje się tam dobrze. Możliwe,że za mną tęskni,dlatego jak tylko maluszek będzie mógł wychodzić to pojedziemy w odwiedziny i od razu się zapoznają. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 30.11.2016 o 11:01, Karolina19 napisał:

Przepraszam,nie mialam jak sie odezwać,ponieważ byłam w szpitalu. Piesek jest bezpieczny,znajduje sie na razie u mojej mamy. Pozniej powoli bede ja wprowadzać do siebie i dziecka. 

raczej błąd....powinna być od razu u Ciebie po powrocie z dzieckiem

i posłuchaj mądrych rad, przyjmij krytykę i zacznij działać!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Karolina19 napisał:

Nelly jest już u mnie. Na razie nie rzuca sie do maluszka,ale jest strasznie nerwowa. Szczeka na każdy szmer dochodzący z klatki schodowej,na dzwonek i na gości,przez co synek budzi się przestraszony z płaczem :(

Karolina - wychowałam 2 dzieci z psami, też szczekały i jakoś nie robiłam z tego problemu. Co do "nerwowa" - dla niej to nowa sytuacja, ty na pewno nie poświęcasz jej dużo czasu - to wymaga czasu, cierpliwości. Można kupić preparaty wyciszające dla suni, ale nie możesz jej izolować, bo będzie jeszcze gorzej

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, andzia69 napisał:

Karolina - wychowałam 2 dzieci z psami, też szczekały i jakoś nie robiłam z tego problemu. Co do "nerwowa" - dla niej to nowa sytuacja, ty na pewno nie poświęcasz jej dużo czasu - to wymaga czasu, cierpliwości. Można kupić preparaty wyciszające dla suni, ale nie możesz jej izolować, bo będzie jeszcze gorzej

Robie z tego problem,ponieważ dziecko mi nie śpi spokojnie i często gwałtownie się zrywa. Jeszcze później nie daj bóg bedzie miał jakieś tiki nerwowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...