Jump to content
Dogomania

Nesia już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Heh, dawno nie miałam tak fajnego przedwieczorku, ha!

Otóż odwiedziła mnie superowa dogomaniacka rodzinka wraz z ...ta-dam! Nesiulą i Miśkiem, ha! ależ miałam radochę :) :)

!1.jpg.e3e5611baddaa94f02898b8ba53bd273.jpg!2.jpg.e1ca0cd73da98d60b7b57871dfbe34f3.jpg

!3.thumb.jpg.5b1dfb8aec1e67b5984d9ebe4cf594e0.jpg

!4.jpg.b85cfda74fabb82bbec97dc51dc5e71e.jpg

I kochany, spokojny Misio :)

1-11.jpg.859ce55aabf5f44aa429bfca933d6f42.jpg

Przepraszam za jakość zdjęć, ale telefonem robione. Następne będą jutro.

Pani Danusiu, Panie Grzegorzu - serdecznie dziękuję za taką piękną niespodziankę :) bardzo, bardzo dziękuję (jak to mawia Nadziejka) - Z SERCA :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Nesio - Miśki serdecznie dziękują cioci Usiatej za prezenty.Dziś od rana zaczęły żucie. Właściwie to tylko Neska. bo Misiek raczej na razie tylko pilnuje swojego patyczka.

A niech sobie kosmate mordeczki żują na zdrowie! pysie cudniaste :) i jeszcze fotki na dziś

!1.jpg.c68d175b86b2cc44b33911a0dc4129e2.jpg

!2.jpg.29a9502bd0be44abb107c660e6f3d086.jpg

!3.jpg.8ebdd7d67557ae3ca06d1fb6d8fa0518.jpg

Wciąż nie mogę nadziwić się, jaka Nesia jest futrzasta *) *)

(Pani Danusiu, ogóreczki są przepyszne, dziękuję pięknie)

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Była wymiana piłek, i owszem :D ale za Rikim to jeszcze żaden pies nie nadązy - małe toto, lekuchne, zwinne jak fryga to i śmiga błyskawicznie. Sąsiedzi na osiedli mówią na niego Perszing :D

12 godzin temu, Nesiowata napisał:

Można powiedzieć,że był to mecz do jednej bramki, Nesia nie ma szans z cyrkowcem. 

Fakt, cyrkowiec z niego, artysta, ubawić się można do łez. I taka mała fotka fruwającego Rikusia vel Perszinga vel gnojka :D

Rikus.jpg.e0c00f533337d176e160483c1c24aa11.jpg

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No i zapomniałam napisać - psiaki strasznie "zmęczone" śpią snem kamiennym (przez cały dzień nie spały, co w domu jest normą). No, a pani nakarmiła całe towarzystwo (mamy jeszcze dwie kotki i stadko kurek), wzięła swoje leki i zaczyna buszować w dzisiejszych informacjach na dogo (chociaż i mnie powoli zaczynają się zamykać oczy). Trochę czasu jeszcze mamy - za oknem całkiem widno. Może uda mi się jeszcze trochę posiedzieć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To prawda - Misiek nie jest żadnym rywalem dla Neski. Raz - z racji wieku, a dwa - nic nie odbiera sukom. Aza wychowała go po swojemu i tak jest przez cały czas. Może czasem warknie - ale i tak ustąpi. Neska więc wybiegała się za piłką, zrobiła kilka zwariowanych rundek, a wieczorem nie było żadnego psa. Nawet specjalnie nie chciały jeść (choć rano z uwagi na przypadłości Neski nie dostały nic). O żadnym wychodzeniu wieczorem nie było mowy. Ale dziś o 4 rano piskom się przypomniało, ze czasem trzeba się jednak wysikać. Dziś już wszystko normalnie, trzeba będzie się zbierać do wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Nesiowata cudne zdjęcia naszej kudłatej dziewuszki :) Nesia wygląda na nich jak " nie Nesia" , przynajmniej nie ta którą ja znałam ... Teraz Nesia jest piękna , błyszcząca i okrąglutka ;) Cieszy się nawet oczkami :) Widać jaka jest szczęśliwa :) Dziękuję Ciociu że przygarnęłaś tą bidusię pod swój dach i że dbasz o nią , choć może nie zawsze zachowuje się wzorowo ;) 

Usiatko , zazdraszczam Ci że mogłas się spotkać z Nesią , Misiem i panią Danusią ;) Nie wiem czy mi to kiedyś będzie pisane ...:(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To ja dziękuję Wam za możliwość zabrania Neski do siebie, To nieważne, że czasem wymyśli sobie  jakąś ekstra "zabawę". To przecież moja wina - wszystkim psiakom pozwalam chodzić sobie "po głowie". I takie bywają efekty. Ale to już się nie zmieni, psy są takie szczęśliwe! Ale jak nie pozwolić kiedy psina patrzy w oczy? I jeszcze przytula się i liże? Ja nie umiem. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
2 godziny temu, Usiata napisał:

Spokojne, radosne, zadbane, wypieszczone psiaki, wpatrzone w Pańcię jak w obrazek (widziałam, widziałam) :) Pozdrawiam fantastyczną Rodzinkę *)

Bardzo dziękujemy za takie słowa - bardzo nam miło. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Mortes napisał:

Rozumiem że ten drugi futrzak to Misiu ?  Podobni do siebie jak rodzeństwo :) Chyba Ciocia Nesiowata ma słabość do takich małych czarnych futrzaczków ;)

Tak - to drugie to mój Misiek. Na wcześniejszych zdjęciach widać go przodem.

Pozdrawiamy całe Białogonkowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...