Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

andzia69- spróbuj zadzwonić do RADYS i dopytać o te pieski. W schronisku nie ma na codzień wolontariuszy( nikt nie wiem jakie pieski ani skąd przyjeżdżają, dlatego raczej nikt tutaj nie odpowie na twoje pytanie:(

Ale w schronisku być może będą kojarzyć- jutro rano- dzwoń smiało:)

Link to comment
Share on other sites

czyli Friko w końcu jednak sie odnalazł?

A czy wiadomo dokad pojechał Migacz? Ten psiak był na naszej (Onaa i mojej) liscie do zabrania, gdyby zwolniło sie miejsce w pdt dla samczyka (niestety dla piesków z tym troche gorzej niz dla suczek). Byłabym szczesliwa gdybym wiedziała do kogo trafił- jesli do DT to moze udałoby mi sie go - jak wszystko dobrze sie ułozy z moimi płatnymi podopiecznymi - jakos choc odrobine wesprzec finansowo...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2017 o 14:39, AniaB napisał:

czyli Friko w końcu jednak sie odnalazł?

A czy wiadomo dokad pojechał Migacz? Ten psiak był na naszej (Onaa i mojej) liscie do zabrania, gdyby zwolniło sie miejsce w pdt dla samczyka (niestety dla piesków z tym troche gorzej niz dla suczek). Byłabym szczesliwa gdybym wiedziała do kogo trafił- jesli do DT to moze udałoby mi sie go - jak wszystko dobrze sie ułozy z moimi płatnymi podopiecznymi - jakos choc odrobine wesprzec finansowo...

Na poprzedniej stronie podawałam, że Friko adoptowany

a Migacz poszedł do domu stałego. Z tego co wiemy straszny z niego jazgotnik ;)

kolejne adopcje: MADRAS, SYJON, BRYDZIA i KAROLCIA. Wieczorem dodam te, które dzisiaj pojechały.

59035110a18a7_PicMonkeyCollage.thumb.jpg.288745cc7e71dff6a2b309619ee91cdf.jpg  5903511e26139_PicMonkeyCollage.thumb.jpg.0c3d88ee7699b1d79b51d3cf7babb5f8.jpg  59035142d4a18_PicMonkeyCollage.jpg.4f75fa6b7b5b5899dc919a545d37a598.jpg  59035168db269_PicMonkeyCollage.thumb.jpg.4e4cc2dc0dbe7820cfa78f521dedba9c.jpg  

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, PSYzRADYS napisał:

Na poprzedniej stronie podawałam, że Friko adoptowany

a Migacz poszedł do domu stałego. Z tego co wiemy straszny z niego jazgotnik

Bardzo dziekuje za info o Migaczu!:D

A o Friko pytałam, bo Onaa jakiś czas temu (ca 2 miesiace) zalozyla mu watek, niestety nie udalo sie go zabrać gdyż wg schroniska został adoptowany. A teraz wygląda na to ze został adoptowany po raz drugi...

Link to comment
Share on other sites

Nie adoptowany po raz drugi.

Schronisko czasami zapomina poinformować nas o bieżących adopcjach. O tym, że Friko został adoptowany dowiedziałyśmy się od osób, które z ogłoszeń o niego pytały w schronisku i słyszały odpowiedź, że adoptowany. Dopiero teraz udało się nam doprosić o sprawdzenie w systemie co się stało z Friko, stąd to oficjalne potwierdzenie. Bo zdarzało się, że pies, którego miało nie być, odnajdywał się w innym kojcu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, PSYzRADYS napisał:

Nie adoptowany po raz drugi.

Schronisko czasami zapomina poinformować nas o bieżących adopcjach. O tym, że Friko został adoptowany dowiedziałyśmy się od osób, które z ogłoszeń o niego pytały w schronisku i słyszały odpowiedź, że adoptowany. Dopiero teraz udało się nam doprosić o sprawdzenie w systemie co się stało z Friko, stąd to oficjalne potwierdzenie. Bo zdarzało się, że pies, którego miało nie być, odnajdywał się w innym kojcu.

to chyba wszystkim ulzyło:) dobrze, że ma dom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...