Jump to content
Dogomania

Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Tengusia']udalo sie :multi: w sumie wypis zamiast 13 mam 27 kwietnia :grins:[/QUOTE]

super :cool2: i spotkamy się w Goczałkowicach

[quote name='rita60']I tak trzymaj cioteczko....a pożyczysz mi kiedyś tych różowych okularów:razz:[/QUOTE]

to i ja nieśmiało poproszę , bo teraz jak nigdy , ja niepoprawna optymistka dodająca otuchy zawsze wszystkim , potrzebowałabym takich okularków :(


Poszedł nasz 1% i Kuby także , w końcu wczoraj dałam radę to załatwić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']podzielimy na 3[/QUOTE]

[quote name='rita60']Alicja nie ma sprawy,podzielę się okularkami...wiem co przeżywasz,przechodziłam przez to parę lat temu. Pozdrawiam cieplutko.[/QUOTE]

to wy dostaniecie po jednym szkielku a ja zostawie sobie oprawki :grins:

Link to comment
Share on other sites

tutaj tez sie pochwale choc czesc pewnie czytala juz na fb :eviltong: dzisiaj zapytalam pania doktor czy w moim przypadku sa jakies przeciwskazania jesli chodzi o hipoterapie ... zapytala sie czy naprawde chce wsiadac na konia po tym wszystkim hihi ... ale dodala tez ze medycznych przeciwskazan nie ma, ze na tyle jestem juz sprawna ze moge "bawic sie" w hipoterapie :grins:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem w domu na przepustce i dopiero teraz widzę jakie postępy zrobiłam. Siadłam za kółkiem swojego auta [IMG]http://re-volta.pl/forum/Smileys/old/icon_smile.gif[/IMG] oczywiście pojechałam na parking, gdzie ryzyko kolizji było znikome. Miałam mały problem ze zmianą biegów ale dałam radę [IMG]http://re-volta.pl/forum/Smileys/old/icon_smile.gif[/IMG] zrobiłam tylko jedno kółeczko, ale i tak odczuwam mega satysfakcje [IMG]http://re-volta.pl/forum/Smileys/old/icon_smile.gif[/IMG]

Chcę Wam wszystkim życzyć zdrowych, wesołych i radosnych świąt [IMG]http://re-volta.pl/forum/Smileys/old/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Dziękujemy! Wzajemnie :)
Twoje na pewno będą wesołe, bo jest się z czego cieszyć. Takie postępy to wspaniała sprawa :)![/QUOTE]

oj zebys wiedziala, moje postepy to miod na moje serce :) bedac w domu na przepustce dwa razy sie sama wykapalam, tak sama sama :grins:

[quote name='Alicja']no i padnę na zawał ;).... miałaś jeszcze nie siadać za kierownicą .... ale niech Ci tam ;) ....cieszę się niezmiernie że jest coraz lepiej :calus:[/QUOTE]

ja ci dam zawal :mad: bo przyjade do ciebie i dam klapsa :eviltong:

[quote name='rita60'][B]Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja.[/B][/QUOTE]

dziekuje Ci bardzo za zyczenia :)

Link to comment
Share on other sites

no i przyszly i poszly :obrazic:

Kolejny dzien dobiega konca. Jestem zmeczona ale i zdeterminowana :) Bedzie mi brakowac tych zabiegow, rutyny i ludzi. Tak naprawde dobrze sie czuje w takich miejscach. Swiadomosc ze nie tylko ja znalazlam sie w trudnej sytuacji pozwala mi inaczej spojrzec na siebie. Ale juz w czerwcu ide do kolejnego sanatorium, kto wie moze juz bez chodzika :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']no i przyszly i poszly :obrazic:

Kolejny dzien dobiega konca. Jestem zmeczona ale i zdeterminowana :) Bedzie mi brakowac tych zabiegow, rutyny i ludzi. Tak naprawde dobrze sie czuje w takich miejscach. Swiadomosc ze nie tylko ja znalazlam sie w trudnej sytuacji pozwala mi inaczej spojrzec na siebie. Ale juz w czerwcu ide do kolejnego sanatorium, kto wie moze juz bez chodzika :grins:[/QUOTE]

.......... :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'].......... :cool2:[/QUOTE]

[quote name='rita60']Poszły...ale przyszły;)no pewnie,że bez chodzika,nie może być inaczej.[/QUOTE]

dzieki dziewczyny :Rose:

w niedziele ide do domu i wcale mnie to nie cieszy :roll: moze to dziwne ale w miejscach takich jak to czuje sie lepiej niz w domu ... tutaj nie wyrozniam sie z tlumu, jestem jedna z wielu ... ta swiadomosc bardzo mi pomaga ... wszyscy mnie bardzo zyczliwie traktuja z uwagi na wypis, to naprawde jest mile :)

Link to comment
Share on other sites

melduje ze jestem juz w domciu :) zdarzylam juz zrobic porzadki w lazience i sie wykapac :grins: przykro mi bylo wyjezdzac z Rept :( wiekszosc "pracownikow" bardzo zyczliwie mnie pozegnala. Pielegniarki sie dziwily ze nie chce isc do domu ;) Mama dzisiaj slusznie zauwazyla ze zaczelam sie izolowac od ludzi. Lepiej sie czuje wsrod ludzi chorych niz zdrowych. Mam nadzieje ze z czasem sie to zmieni ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...