Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Taka cisza to wina Lepszej Połowy, musiałem składać meble na książki;) Skończyłem o 22.

Pojechaliśmy z Gajulcem do serwisu z rana. Byłem przekonany, że będzie luźno, a tu niespodzianka. Przed nami cztery psy! Poczekaliśmy sobie, Gajka poszczekała na otoczenie (psie) i przyszedł czas na wizytę w gabinecie. Oprócz pobierania krwi mała mordka została też obejrzana, osłuchana, zaszczepiona na wirusówki. Na oko (i stetoskop) Gajuli nic nie dolega, a co siedzi w krwi pewnie dowiem się we wtorek, bo jadę konsultować wyniki z naszą panią doktor. Na deser Gajka miała wyciskane gruczoły:) Mało lubiana przez psinkę czynność serwisowa. Długie oczekiwanie na wizytę i dłuższy niż zwykle pobyt w gabinecie zmęczył psinkę. W drodze powrotnej spała prawie cały czas, co jej się nie zdarza. Waga pokazała 12.1, nie jest źle.

k9teoi.jpg

Tak Gaja prezentowała się w drodze z lecznicy. Uważne oko dostrzeże opatrunek na prawej łapce pod kolor szelek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2018 o 00:22, Tyś(ka) napisał:

A ile Gajunia ma w kłębie?

Postaram się jutro zmierzyć. Teraz Gajula śpi.

17 godzin temu, Aska7 napisał:

I proszę nie zwalać winy na Lepszą Połowę, bo internet po 22.00 też działa : )

Toż po 22 napisałem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...