Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Wedle życzenia:)

Tutaj Gajulec z ukosa

307niwk.jpg

Zdjęcie z ogonem stanowi pewien problem, bo dziś Gajka zrobiła sobie dzień leniwca. Poza spacerkami przysypia sobie albo na sofie, albo na fotelu. Udało mi się uchwycić Gajulkę z ogonem. Widać, że za dużo kudełków to tam na razie nie ma.

sww7wo.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gdzieś jakoś po 17 przestało padać i z tej radości pojechaliśmy sobie nad Wisłę. Oczywiście w celu wydreptania psiska. Było bardzo fajnie i nawet udało mi się zrobić zdjęcie, na którym ogonek jest ciut bardziej widoczny:)

2zye93d.jpg

Ogonek w ruchu, bo Gajulec w takich miejscach nie bardzo jest w stanie chwili usiedzieć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Już po konsultacji i odbiorze wyników. Płytki trzymają normę, podobnie jak inne parametry, za wyjątkiem mocznika:( Gajulka ma 52,3 przy normie do 50. Kreatynina w normie, co trochę dziwne, bo raczej idą ze sobą w parze. Przekroczenie nie jest dramatyczne, kolejne badania mamy pod koniec września. A już się przyzwyczaiłem do kontroli co 2 miesiące. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Jak weekend ?

Weekend minął działkowo. Pojechaliśmy w piątek pod wieczór i przez weekend delektowaliśmy się świeżym powietrzem. Gajulec na dodatek pilnował wiewiórek u sąsiadów

zv8lg7.jpg

i robaczków pod chrustem.

dg7a0l.jpg

Gajulka odrasta teraz jakby szybciej

o6iupt.jpg

co widać nie tylko na zdjęciu wystawowym, ale i na portreciku;)

mlldt.jpg

Była też chwila na posiedzenie na kolanach

21o3r6w.jpg

Ogólnie wyjazd bardzo udany, chociaż zdecydowanie za krótki.

Link to comment
Share on other sites

Pióropusz na ogonku też pomału odrasta, ale pomimo starań nie udało mi się uchwycić ogona w pozycji wyprostowanej/uniesionej. Za to dwa zdjęcia Dr Jekyll&Mr Hyde

Tak niewinnie wygląda Gajulec na poduszkach (przedweekendowe z domu),

2a91xy1.jpg

a tak na chwilkę przed rozdarciem paszczy (gdzieś szczekał pies)

vil37a.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Muszę przyznać, że urodziwa bestia : )

Urodziwa i wykształcona;) Dzisiaj Gajce skończyły się wakacje (początek roku szkolnego zobowiązuje). Po letniej przerwie Gajulec wrócił do szkoły (z Lepszą Połową), ale nie wiem jakie to szkolenie:/ Może Lepsza Połowa skusi się żeby coś napisać;)

Link to comment
Share on other sites

Belfer jeszcze na dobre nie zaczął roku szkolnego, a już do odpowiedzi wywołuje:) Szkolenie/kurs nazywa się „Emocje pod kontrolą” i ma wykształtować reagowanie na komendy nawet w dużym pobudzeniu, a także ignorowanie tego, co się dzieje w otoczeniu. Mi zależy na olewaniu innych psów, zamiast darcia mordki. Zobaczymy... Dzisiaj, gdy dotarłyśmy na zajęcia i Gajka szła w stronę psów, spodziewałam się rozpaszczenia.  A tu jak na złość cisza. Inne psy głosują, a Gajka luz, cisza, zlewa... Skubana zorientowała się, że idziemy na trening i przełączyła na tryb pracy. Czyli - o zgrozo - teraz ja muszę wykombinować, jak ją rozruszać przed kolejnym treningiem i jednocześnie nie wylać suki z kąpielą:)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2018 o 23:34, Asiula_d napisał:

Nie polecam!!!:)))

Z jakiegoś bliżej nieznanego powodu Asia nie zdecydowała się na moje szkolenie z łakomstwa i nieposłuszeństwa i pojechała z Gajulcem na jakieś inne szkolenie. Nie wiem, czy tak skuteczne;) O szkoleniu pewnie napisze Lepsza Połowa, a ja wrzucam dwa zdjęcia:)

k05vzb.jpg

nmc27b.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...